Balea

Ár:   1,75 €   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Ár:   1,75 €
Kategória:   Kézkrémek

A Rummelplatz limitált kiadás része

Könnyen kenhető és gyorsan beszívódó kézkrém, gyümölcsös dinnyeshake illattal. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HDorina

2017. január 24.

Könnyű nyári kézkrém finom dinnye illattal. Jól bemasszírozva könnyen beszívódik de anélkül egy réteg marad a kézfejen. Tetszik a pumpás kiszerelése így könnyen adagolható. Nőies, pasztell színű csomagolása szép dísze az asztalomnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Mariposa07

2017. január 10.

Nyárra jó volt, így télen már váltottam. A kinézete és a pumpás megoldás nagyon klassz, most is az asztalom dísze. Beszívódik gyorsan, illata szuper, de persze egy kézmosásig tart maximum, de ilyen áron nem vártam mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Loona

2017. január 4.

Update: muszáj adnom neki plusz egy csillagot. Egyfelől mert vagy jobban ráéreztem azóta, hogy mennyi az a mennyiség, ami nem hagy ragacsos réteget és rendesen beissza a bőröm, másfelől (és főleg) azért, mert a Balea Luxury Handlotion "személyében" azóta megismertem "A" krémet, aminek a szép csomagolása tényleg rettenet illatot rejt XD ha a szép csomagolás miatt az két csillag, akkor ez egyszerűen nem maradhat kettő :D

2016. szeptember 16:
A szép csomagolás, a dinnyeillat, és a többetek által említett, általam preferált vizesebb állag miatt voltam rá leginkább kíváncsi.
A csomagolás romantikus, visszafogott, harmonizáló színei vannak, kellemes ránézni, tulajdonképpen ez az egyetlen a termékben, ami nem okozott csalódást (bár a promóképeken szebb, hidegebb színei vannak, ez viszont szerencsére csak akkor zavar, ha meglátok róla egy képet. Mint pl. most, itt :P ). Az állaga tényleg vizes, azonban sajnos itt ért az első csalódás vele kapcsolatban: bár nekem a hasonló állagú krémek elegek szoktak nappalra, pl. kézmosás utánra lenni (a hasonló állagú tavalyi, szülinapi licsis-rózsás limitált pl, azóta is nagy kedvenc), és jobban is szeretem ezt az állagot, mert könnyebben eloszlatható, és gyorsabban, nyom nélkül beissza a bőröm, ez tényleg nem hidratál eléggé. "Cserébe" annyira azért nem is szívódik fel hamar :P és egy-két órán belüli kézmosáskor keveset kenve is érződik, ahogy lemosom (a licsis nem). Brr...

Az illata sajnos az, amiben a leginkább csalódtam, frissebbet, dinnyésebbet vártam, nekem ez sajnos túl édes, sokkal inkább shake, mint dinnye, és viszonylag erős is, sokáig megmarad, és képes elnyomni a parfümöt is >:( így inkább kevesebbet használok belőle - ekkor viszont ugye pláne nem hidratál eléggé. Ördögi kör :D

Jelenleg a munkahelyemen lakik, itteni, kézmosás utáni használatra szerintem bőven ki fog tartani a 2019-es lejárati időig :D hacsak előbb elegem nem lesz a szagából... még barátkozunk, meglátom.

Durva amúgy, hogy milyen gyorsan elkapkodták... :O
Augusztus elején láttam először, de akkor még nem akartam megvenni, mondván, van bőven kézkrémem, nem fognak időben elfogyni, erre egy hete látom, hogy már mindenhol kiárusítják a kollekciót, ez pedig nincs sehol. Szerencsére az egyik üzletben, ahol rákérdeztem, készségesen utánaérdeklődtek, és elirányítottak a legközelebbi olyan üzlethez, ahol maradt még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

2016. szeptember 16:

Durva amúgy, hogy milyen gyorsan elkapkodták... :O

Gittab88

2016. november 1.

Valóban könnyen kenhető, és gyorsan beszívódik, az illata is nagyon jó, de a krém csípi a kezemet, lehet, hogy az illatanyagoktól.
Nagy kár érte, mert a pumpás kiszerelés is nagy előnye, de visszatérek a Kamill szintén pumpás krémjéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

WaterLily

2016. október 9.

Jó az illata és bejön a pumpás kiszerelése. Rengeteg van benne, minden nap használom, de még alig fogyott belőle. A csomagolás az éjjeli szekrényem dísze, egyszerűen imádom. A hidratálásával sincs bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Romanadvoratrelundar

2016. szeptember 20.

Elcsábított a szép csomagolás és az édes illat. :) Szerencsére csak télen vagy nagyon szeles időben szárad ki a kezem, ezért a könnyedebb, vizes állaga pont megfelelő számomra. Gyorsan beszívódik, és egy-két kézmosásig simán kitart a puhaság és az illat is. Asztali kézkrémnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

encuuu

2016. szeptember 11.

Engem a sárgadinnyés rágóra emlékeztet az illata, a csomagolása egyrészt nagyon cuki, másrészt otthoni kézkrémnek praktikus is. Gyorsan beszívódik, mondjuk hidratálást illetően semmi extrát nem nyújt, de nem is állítják, hogy kiszáradt kézre való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

d.nikcsi

2016. szeptember 5.

Munkahelyemre vettem, gondoltam kézmosás után jó lesz. Az illata egész finom, de sajnos nagyon vizes állagú, bármilyen keveset kenek belőle, olyan ragad a kezem. Ehhez képest még fél óra múlva is zsíros, ragacsos tőle a kezem. Elhasználom, ha már megvettem, de nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

clairenoctuelle

2016. augusztus 29.

Munkahelyen használom: megfelelően hidratál, ugyanakkor gyorsan felszívódik, ami nagy előny szánomra. Az illata nagyon finom, sárgadinnyére emlékeztet. A csomagolás praktikus és hihetetlenül cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

nemethanna196

2016. augusztus 22.

Noha a kézkrémekért megszállottan rajongok, a dinnye illat sosem volt a kedvencem, ezért is lepődtem meg, mikor ez a termék nem a szokásos, nekem kicsot irritáló, gejl aromával fogadott. Ugyan először kicsit szkeptikusan szagoltam meg a kézkrémet, ám szerencsére kellemesen csalódtam, egy intenzív, viszont vidám és friss illat fogadott, azonban leírástól eltérően nem görög-, hanem cukros, kissé szirupos beütésű sárgadinnye illattal. A krém formulája szintén különleges, a lotion finis, amivel rendelkezik, sokkal folyékonyabb, kicsit vízszerűbb, mint egy hagyományos kézkrém textúrája, azonban gyorsan beszívódik, nem kelt zsíros hatást, és néhány másik drogériás termékhez képest egész jól ápol és hidratál. Csodára nem kell számítani, de egy-két órát kihúz, mind illat, mind hatás tekintetében. A kezdeti unszimpátia ellenére a kedvencem lett a trendkiadásból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea