Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan beszívódik a nedves bőrbe és mélyen táplálja azt, krémes, olajos állaga miatt könnyen eloszlatható a bőrön. A gazdag formula tápláló shea vajjal, valamint értékes avokádó- és édesmandula olajjal ápolja a bőrt.

Színezék-, és szilikonmentes.

koirankeksii

2016. augusztus 18.

Most 599-re volt leértékelve a DM-ben, na mondom adok neki egy próbát (a kéket és vaníliásat próbáltam már, nem jött be), hát nem kellett volna... hidratáltsága kb. 5 percig érződött. Eddig a Nivea jött be a legjobban (kb 3x ennyiért..). Legszívesebben csapnám bele a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Linuxo

2016. július 22.

Nem volt túl drága, szerettem az illatát, de hatását tekintve nem volt kimagaslóan jó. Nálam végül borotválkozás közben fogyott el....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Roni27

2016. május 5.

Baráti ár, de sem az illata, sem a hatása nem volt jó. Nem hidratált, bár egy normál bőrűnek elég lehet.
Helyette a vaníliás társát veszem, azzal elégedett vagyok maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Helyette a vaníliás társát veszem, azzal elégedett vagyok maximálisan.

maow

2016. február 24.

Szinte semennyi hidratáló hatása sincs, többet tuti nem veszek ilyet, számomra teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

szandiinagy

2016. február 11.

Nem annyira száraz a bőröm, inkább valami plusz ápolást akartam, testápolózni nekem túl körülményes. A harmadik használat után kezdtem érezni a hatását, akkor már egész kellemesen hidratált.
A textúrája tényleg nagyon olajos, viszonylag sok kell belőle, nekem nehezen szivódik be.
Azért kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Azért kicsit többet vártam tőle.

TunderCica

2015. szeptember 14.

Nagy reményekkel vettem meg a száraz bőrömre, de sajnos semmi változást nem vettem észre. Elhasználtam, az illata kellemes volt de nekem nem vált be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Szaszmancs

2015. július 21.

Most fogyott el, de nem hiszem, hogy hiányozni fog, ha mégis, akkor legközelebb a vaníliásat veszem, mert ennek nem volt jó illata. A hatása meg olyan elmegy kategóriás, ha nem volt kedvem testápolózni (főleg a nagy melegben), akkor jól jött, tűzoltásnak rendben van, de azért sokat nem kell tőle várni, tényleg száraz bőrnek olyan, mint halottnak a csók. Elég sok kell belőle egyébként, de tényleg könnyű eloszlatni és lemosni is, de szerintem érdemes várni egy pár percet a lemosással, hogy tudjon dolgozni és nem ajánlatos vadul megtörölközni utána. A Nivea hasonló termékéhez pár minta erejéig volt ugyan csak szerencsém, de az alapján azt tudom mondani, hogy nem tud többet az sem, viszont jóval drágább, úgyhogy akinek van igénye ilyesmire, inkább ezt vegye. Amúgy lehet élni nélküle, mert a rendes testápolót nem lehet kiváltani vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

doka

2015. július 2.

Nagyon finom lesz fürdés után tőle a bőröm, csodás az illata, és valóban hidratál. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

ANDREAA

2015. május 25.

Ajándékba kaptam, az illata kellemes, de az ég egyatta semmit sem csinált a bőrömmel. Nem èreztem hidratáltabbnak, puhábbnak.. Elhasználtam, de újra venni tuti nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

reksi26

2015. április 20.

Az illata nagyon jó. Olyan baba szagra emlékeztet. :D (eredetileg a vaníliásat akartam. de mivel a hajpakolásom a Kallos-os tejproteines és annak is tömény vaníliás édes szaga van és az itthoniak már attól is rosszul vannak így inkább ez lett, a kék nekem meg büdös volt) nem nagyon testsáplózoom magam ezért már régóta szemezgettem a Nivea-val de az ára miatt sose vitt rá a lélek, hogy vegyek és mikor hétvégén bent voltam a dm-be körülnézni és megpillantottam ezt hát nagyon boldog voltam és most akcióba volt 599. szerintem visszatérő vendég lesz a fürdőszobámba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.