Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az új típusú bőrápoló: Balea zuhanyzás közbeni testápoló tej. Gyorsan beszívódik a nedves bőrbe és mélyen táplálja azt, krémes állaga miatt könnyen eloszlatható a bőrön. A gazdag formula tápláló shea vajjal és makadámia olajjal ápolja a bőrt.

Színezék-, és szilikonmentes.

Ginnie01

2017. február 8.

Nem olyan jó,mint egy "rendes" testápoló,szinte semmit nem használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Nem olyan jó,mint egy "rendes" testápoló,szinte semmit nem használ.

csokibeka

2017. január 20.

Én nem éreztem semmilyen illatát és nem is hidratált eléggé, inkább egy réteget képzett a bőrömön, ami törölközés után eltűnt(a törölközőre..)Borotváláshoz használgattam a végén, arra jó volt. Nehezen lehet kinyerni a flakonból, csúszik utána a zuhanyzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Linduka

2017. január 8.

Nagyon kellemes illata van, árban jó, és hidratálta is a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Nagyon kellemes illata van, árban jó, és hidratálta is a bőrömet.

Maxina

2016. november 22.

Nagyon nem szerettem, nekem nehéz volt lemosni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Nagyon nem szerettem, nekem nehéz volt lemosni .

Oraculum

2016. november 11.

Nem birtam lemosni...as olajoshoz képest egy *ar, illata 2 percent mulva semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Nem birtam lemosni...as olajoshoz képest egy *ar, illata 2 percent mulva semmi.

Csigabee

2016. szeptember 10.

Egész jó kis trutyi, szépen csattan a vizes bőrömön. Kellemesen sűrű, jól kenhető, órákig lehet vele csigabigásat játszani. Hidratálónak mondjuk nem venném meg még egyszer, de legalább jó muri. És tudomtudom, kövezzetek meg, de valami katasztrofális a doboza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

eliana10

2016. augusztus 27.

Illata kellemes, nem hidratál olyan szinten, mint a drágább társa, de egynek elmegy. Viszont nehéz lemosni és életveszélyes a zuhanyzó utána, annyira csúszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

MNNiko

2016. július 13.

Nekem nem vált be, nem hidratál túl jól és rosszabb használni, mint a hagyományos testápolókat. Nem lehet egészen lemosni és a maradéka a törölközőre kerül...
Igaz, hogy nincs ragacsos érzés utána, de szerintem csak azért, mert letörli az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

gabryella69

2016. július 7.

Használtam a Niveákat is hát ezek hozzák azt a szintet csak negyed annyiba kerül így nem kell annyira spórolni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

bymboo

2016. június 2.

Van ennél jobb,egy próbát megért.Sajnos nem ápol eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Van ennél jobb,egy próbát megért.Sajnos nem ápol eléggé.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Vitaminok: Panthenol