Best of Beauty 2019

Balenciaga

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Balenciaga a fiatalabb közönséget célozta meg 2012 szeptemberében megjelent illatával. A klasszikus jegyeket ötvözi a modern, szokatlan hozzávalókkal. Az Olivier Polge és Jean-Cristophe Herault által megkreált illat virágos karakterű, csábító, azonban nem egy egyszerű, szép virágos illat, hanem egyszerre veszélyes is.

Illatjegyek: menta, szegfű, rózsa, ámbra, vetiver

Balenciaga Florabotanica fujos
Ár: 5 ml/10 ml 1900/3500 + posta , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
danacanahai

2019. április 15.

Hozzam illik, szeretem az illatat, bar eleg eros... es tartos is. Akciosan vettem, a sok kozott egynek remek... bar nem kedvenc. Igazsag szerint sok parfumom van, hangulatommal osszhangban szoktam hasznalni a kollekciom darabjait... nincs is kedvencem :) Rememel egy nap majd lesz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

andrea91

2018. október 14.

a piszmogós magának megmaradós (de nem rossz értelemben) típushoz valóban jól illik, de egyébként szerintem bőven illik másokhoz is, sőt, az ellenkező fajtához, az energikus, vidám, folyton úton levő lányokhoz, uatzók, könyvmolyok, jóga fanok, kézművesek, furák, álmodozók, nemokos telósok, bölcsész és tudósnövendékek....:) egyedül tényleg a "nőies" - divatos típushoz nem illik.
Furcsamód nekem egy 10 évvel ezelőtti életérzést hoz vissza, pedig akkor nem használtam, amit pedig igen, attól nem érzek semmi ilyet. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

hulcsi

2018. augusztus 31.

Nagyon tartós, rajtam Chloe vonal. Vagyis tetszik, szép,imádnivaló....másokon. Hozzám nem illik sajnos, el fogom adni...de biztosan megbánom majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Parfuwoman

2018. augusztus 17.

YouTube -on látott pozitív vélemények alapján ismertem meg,s gondoltam kipróbálom a reptéren . Szerencsére nem viszonyult túl ragaszkodónak,mivel ez nagyon nem az én ízlésem szerint való . Az üvege érdekes ,de ez a legpozitívabb számomra benne: a rózsát amennyire imádom virágként,parfümökben annyira utálom ,pedig a természetes illata nagyon kellemes. Egyedül Delinában tetszik. Na de menjünk tovább ,a szegfűs illatok se szoktak igazán tetszeni,a mentás viszont enni,inni szagolni is imádom,de jelen illatban szimplán gyógynövényes ez a kompozíció . Mint köhögés elleni szirupok illata ... Nagyon nem jött be nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Kisangyalcsillag

2018. július 9.

Pár éve kerestem egy új illatot tavaszra. Reptéren nézelődtem, szagolgattam... Nem tetszett egyik sem. Egyszer csak jött a kedves eladó lány, h segíthet e. Mondtam h egy klassz könnyed illatot szeretnék. Ezt mutatta. Hááát magamtól sosem vettem volna a kezembe. Túl színes volt a doboza. 🤣🤣És tetszett a papíron, aztán fújtam a csuklómra és ott is tetszett. Nagyon tetszett. Megvettem. 😊Soha életemben nem vettem még parfümöt ilyen gyorsan, pláne nem segítséggel. (Sosem kértem eladói segítséget illat vásárlásnál).Friss, zöld, virágos , fiatalos. 2 üveggel használtam el belőle. Keresztlányomnak is nagyon tetszett, odaadtam neki a második üveg 15-20ml maradékát. Valamikor tavasszal megéreztem rajta és azonnal jöttek az emlékek arról a nyaralásról, aminek a kezdetén beszereztem. Muszáj volt keresnem itt a KM-n egy kis fújóst. 🤣🤣Köszönet is érte egy kedves lánynak Máltáról.😊
Az emlékeim még jobban megszépítik ezt az illatot...úgyhogy mindenképp 5 csillag🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

pomme

2018. június 1.

Kivételesen illik rá a leírás, nem marketing bullshit amit mondanak. Modern és régi egyszerre. Nagyon szeretném, ha a szegfű helyett mást választottak volna. Tudom, pont attól régies, de nem szeretem a szegfűt :( Mondjuk írisszel imádnám.
Szerintem igazi művészlelkekhez illik, szobrász vagy festő lányokhoz :) semmiképp sem magamutogatós-rohangálós, hanem csendben alkotó egyéniségekhez, akik napokig elmolyolnak a munkájukon és nem kapnak idegbajt, ha nem szól hozzájuk senki huzamosabb ideig. Kicsit magányos, kicsit melankolikus, de mindenképp kreatív nekem ez az illat. Felraktam eladni, de meg fogom bánni XD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Fincsodrett

2018. április 16.

Mintát rendeltem a notino-ról. Olyan jó vélemények vannak itt, gondoltam, teszek egy próbát.
Rajtam egész egyszerűen szappanszagú...
Semmi menta, semmi virág.
Jó, hogy kipróbáltam, de nagyban tuti nem venném meg.
Nem mondanám rossznak, de nekem ez unalmas egy parfümtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Rajtam egész egyszerűen szappanszagú...
Semmi menta, semmi virág.
Jó, hogy kipróbáltam, de nagyban tuti nem venném meg.
Nem mondanám rossznak, de nekem ez unalmas egy parfümtől.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Máson tetszett meg , így próba nélkül rendeltem meg a 100 ml-t. Nem okozott csalódás már az eső használatkor sem. Nem egy szokványos virág illat, ennek ellenére csak nyáron használom, akkor érzem időszerűnek. Nem tudom az illat jegyeket kiemelni, de összességében finom és nőies. Bőrre fújva változik az illata ami mindig meglep. Ha lefogy, újra veszem (természetesen a 100 ml-t).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

KolozsiTimea

2017. április 26.

Repülőtéren szaglásztam először, őt meg a Rosabotanicát,ez tetszett jobban.Gondoltam majd hazafelé megveszem,mert azért nem győzött meg teljesen,tetszett,de volt benne valami ami elgondolkodtatott.Majd hazafelé jövet mindhárom reptéren lecsekkoltam,de Frankfurtban már tudtam hogy ez nagyon nem ok,valami nagyon zavar benne... Már többször néztem az illatjegyeket,nem tudom elképzelni hogy mi az .Kizárt hogy valaha is magamra fújjam,sajnos.Az üveg tetszik,ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

GNóri

2017. április 13.

Vidám, lezser virágillat. Rajtam borsos és kicsit szúrós is, a szúrósságában hasonlít a Vip Rosé-hoz. Nem egy nagy alkotás a Balenciaga-tól, de határozottan kellemes. A tartóssága viszont nem túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!