Balenciaga

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: noisette, Módosítva: 2013. június 14.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: ibolya, rózsa, ibolyalevél

24500 Balenciaga L'essence
Ár: 24500 Ft + szállítás , Eladó: noisette
Állapot: 75 ml/kép szerint, Helyszín: Nagykovácsi, fizetés: előre utalás után posta/fox/mpl
Üvegében is! Balenciaga L'essence
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)

kvin

2020. január 29.

Ez valami csodálatos! Nem is ez, Ő! Igen, a megtestesült letisztultság, a Nő maga, hűvösebb, kifinomult formában. Tőle távol áll mindenféle animális érzékiség, a testnedvek, a bujaság.
Nem, ő egy ártatlan francia hölgy, egy Sophie Marceau, fru-fruval, lefelé biggyedő szemekkel, picinyke csókos szájjal. Nem úgy érzéki, mint Monica Bellucci, nem dög. Lányos ártatlansággal nőies, púderes-virágos, felnőttes, szofisztikált franciaság - pedig spanyol. Mégis Chanel-féle nemesen egyszerű elegancia, Balenciaga tolmácsolásában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

mariann33

2018. április 5.

Megkockáztatom,az egyetlen márka ami ellenállt a cukordivatnak!Balenciaga az,akiknél csakis a stílus,az elegancia számít.
Rajtam nagyon hasonlít a Parisra,és Penhaligon's Iris primára;nem az a kimondott nőcis illat az biztos;fás,szellős,valóban kissé borotvahabos is,de mégsem férfias.Ki érti ezt?Egyszerre hűs és meleg;ilyen kombinációval ritkán találkozok.Egy nyugalmat adó illat.
Ha ez van rajtam úgy érzem csinos vagyok,ápolt és nőies:)
Azt már észrevettem,hogy ilyen érzetet(magabiztosságot)az enyhén maszkulin beütésű illatok adnak.Viszont férfiakon mégsem tudnám elképzelni!Ugyanezt a véleményt tudnám a Parishoz is leírni.
Ez maga a hűvös elegancia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Ha ez van rajtam úgy érzem csinos vagyok,ápolt és nőies:)
Ez maga a hűvös elegancia!

Grafitzsiraf

2018. február 18.

Fantasztikus illat! Tartós, és pont annyira fás, növényes, amennyire kell. Maga a tökély! Nagy kár, hogy szinte sehol nem elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

lauran

2017. szeptember 29.

Azt még nem tudom, hogy melyik évszakhoz társítanám ezt az illatot, amit már nagyon régóta ki szerettem volna próbálni. Most végre megvan, és efyáltalán nem maszkulin. Számomra inkább tisztaságillat, hangulatában Prada Irisz. Földes, virágos indítása után íriszben ér véget. Nagyon tartós és gyanítom, jolly joker illat. Mindenhová, mindenkor el tudom képzelni. Nem hiszem, hogy sokszor fújom majd, bekem nem elég különleges. Biztonságillatot keresőknek jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

GNóri

2017. április 12.

Hihetetlenül mesterien bánik a Balenciaga az ibolyával. Nagyon megszerettette velem ezt az illatjegyet, pedig korábban teljesen közömbös volt számomra. Bár a Paris, a B., és a Skin jobban tetszik, de ez is egy csodafinom illat. A vetivernek köszönhetően tényleg elég férfiasan, savanykásan indít, kicsit meg is ijesztett, de aztán friss, üde, zöldes, ibolyás illattá válik.

A notino szerint az illatjegyek:
vetivérfű, zöld tónusok, ibolya, szantálfa, cédrus, pacsuli, ibolya levelek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

A notino szerint az illatjegyek:
vetivérfű, zöld tónusok, ibolya, szantálfa, cédrus, pacsuli, ibolya levelek

Ferita

2017. április 8.

Kaptam mintát a barátnőmtől és be kell vallanom nagyon tetszik. Nagyon különleges illata van.Virágos,fűszeres,zöldes. Kicsit maszkulinos,de mégis nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

elinor666

2017. február 4.

Az itteni vélemények alapján rendeltem mintát.Nekem valami borzalom,sosem fújnám magamra.Lehet velem van a baj,de én semmi frissességet,semmi ibolyát nem érzek,csakis egy tömény szúrós fűszerfelhőt...Sajnos rajtam később sem csillapodik.3 csillag,mert tartós,meg hát másnak lehet a kedvence. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Cintia04

2017. január 19.

Igen nagy dilemmában vagyok vele és Paris tesókájával együtt. Tiszta, friss, zöld, fás, ibolyás illat mint a tesója de ő mégis sokkal üdébb, vidámabb illat. Ő sem egy vad teremtés de sokkal játékosabb olyan mint egy kis húg aki ugyan már felnőtt nő de még ki ki kacsingat a bohém és gyermeteg énjére. A dilemma viszont itt kezdődik néha a Parist vagy éppen őt érzem intenzívebbnek, tartósabbnak de azt hiszem megtaláltam a választ is rá a Paris igazán a hűs, tiszta friss időben tud kibontakozni és a L'essence viszont melegebb időben is működik legalább is rajtam. Szeretném üveges formában is magaménak tudni így időt kell adnom magamnak, hogy melyiket is válasszam. Mindkettőt magaménak érzem. Nyugodt, harmonikus, összetett illat de kicsit pajkosabb, mint a Paris. A Paris-ra azt írtam, hogy a harmónia és a nyugalom jelképe és pontosan ez a L'essence változata is az csak ő sokkal üdébb, játékosabb a bőrömön. Azt hiszem kénytelen leszek mindkettőre szert tenni a jövőben mert igen nehéz a választás. Gyönyörűek, különlegesek, számomra klasszikus vonalt teljesen képviselő de mégis a modernség tükrében teljesen helytálló kompozíció. Tartósságával evvel sincs gond szerintem inkább csak az orrom szokja meg. Maximális pont neki is.<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Nimrod

2016. november 29.

Nagymamam, erdei séta, eső, viragos kert, szél, melankólia. Ezek jutottak eszembe róla. Szúrós, zöld, fás, tiszta, antik. Nagyon szeretem. Szomorkás, de szeretem. Szamomra abszolut unisex.

UPDATE: Nagyon nagyon változékony a viszonyunk. De egy biztos: gyönyörűen megkomponált illat. Összeköti a múltat és a jelent, van benne valami ami a régi időket idézi, de egyben a fémes jegyeivel, a nagyvárosi, szmogos, füstös levegő is feltárul benne. Kifinomult és egyben "koszos". Valamint van benne valami állatias is. Én férfiként nagyon imádom magamon és abszolut nem érzem nőiesnek. Szamomra, ha nagyon le akarom egyszerűsíteni, akkor van egy klasszik borotvahabos akkordja. De ez az illat ennél sokkal sokkal több. Nagyon természetközeli, de olyan természeté, amely már nem annyira tiszta. Földes, enyhén púderes, meleg, fás és édes. Érdekes, hogy már nem érzem friss és szúrós illatnak, mint amikor először találkoztam vele. Amit kifogásolok, az a hatósugara és a tartóssága.Egyikben sem erős. Egy bőrközeli illat. Nem feltétlen baj, de aki egy erős illatatmoszférát akar teremteni maga körül, keressen mást. Én egy rendkívül különleges, antik, de egyben modern, kifinomult illatnak tartom. Nagy szerelem illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

szucsnecsilla

2016. június 23.

Ibolya,ibolya,ibolya... Finom, kicsit púderes. Én Givenchy rajongó vagyok és bizony rácsoldálkoztam, hogy más is tud parfümöt csinálni? Ha nő lenne ez a parfüm, magas lenne, karcsú, fehérbőrű és feketehajú. Kosztümös filmek hősnője.
Hihetetlen atmoszférája van, ha magamra fújom vérbeli nőiességet érzek.
Annyira kifinomult, hogy nincsenek rá szavaim. Virágos, de kicsit édes is, a kezdete pedig egy kicsit zöld, de semmiképpen nem
citrusos, friss módon. Nem szappanos, de mégis olyan, mintha most fürödtem volna.
Kárhogy nem lehet 10 csillagot adni.
Szóval egy új szerelem kezdete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

Hihetetlen atmoszférája van, ha magamra fújom vérbeli nőiességet érzek.
Kárhogy nem lehet 10 csillagot adni.
Szóval egy új szerelem kezdete.

Antioxidánsok: BHT