Balenciaga

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2019. március 27.

llatcsalád: Virágos- fás pézsma

Illatösszetétel: Zöld és fás és gyantás jegyek, Ibolya, Vetiver, Moha, Bőr

Ár: 19 000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált 75 ml edp dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Balenciaga Paris EDP 75 ml
Ár: 9000 ft + postaköltség , Eladó: Haydeecross
Állapot: Több mint a negyede hiányzik, 75 ml-es az üveg , Helyszín: Szabadszállás, fizetés: Postázás előre utalás után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timi8

2019. szeptember 7.

Pròba nélkül ezt (sem) soha!
Rajtam vmi borzalmas...
Ibolyás-mohás-vetiveres, igen nyers illat.
Anyum előszeretettel használja tavaszonta. Annyira elegáns rajta. Igazi komoly, távolságtartò illat, mégis van benne báj ( talán az ibolyás jegy miatt). Olyan mint amikor komoly arcot akarsz vágni de a szád szegletében mégis megbùjik vmiféle mosoly.
Egy sallangmentes, klasszikus eleganciát képviselő illat modern átfogalmazása. Tartòsságára nézve nincs infòm...
Az 5 csillag az egyediségének szòl és mert anyum rajongásig szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Pròba nélkül ezt (sem) soha!
Rajtam vmi borzalmas...
Ibolyás-mohás-vetiveres, igen nyers illat.
Az 5 csillag az egyediségének szòl és mert anyum rajongásig szereti.

Erynnis

2019. május 4.

Az ibolyás illatok a gyengém. Ez az egyik legszebb azok közül, amit ismerek. Nem az édes, cukros fajta. Ez sokkal mélyebb, valóban egy komoly illat. Kár, hogy nem tart sokáig. Pár óra múlva újra kell fújni. Emiatt egy csillag mínusz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

googles

2019. március 27.

Egy ideje izgatott ez az illat es egy titkos jotevomnek hala, kaptam egy cuki ajandekcsomagot, ebbol mintaval.

Draga titkos jotevom, egyboszorka, koszonom 😊😁

Az illat lenyugozoen viragos, az en orromnak ibolya, ibolya es valami megfoghatatlan, amit mintha regrol ismernek.

Zold, ferfias(nak mondott) jegyeket, vagy eros karaktert vartam a velemenyek alapjan, ezzel szemben egy varazslatos ibolyaillatu parfumot kaptam, ami nagyon kellemes. Az en boromon se tul tartos, bar nem zarom ki, hogy mas erzi tovabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Draga titkos jotevom, egyboszorka, koszonom 😊😁

Vancsi

2019. március 8.

Az elején Ibolya aztán leszáradás után finoman beédesedik. Finom édes puderes illat marad. Nem tartós. Nagy hibája, hogy fél óra alatt bőr közelivé válik.Ár-érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

zsokaw

2019. február 22.

Nálam a földes jegyek egyértelműen a tavaszt idézik, ragyogó elegye lett a Paris a tavasz-várásnak. Jól harmonizál a vetiver a fás jegyekkel, megkoronázva az ibolyával. Tartós, és egy cseppet sem édes: napsütés-váró telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Erina

2019. február 19.

Jujjj nagyon bejött 💗 annyira kellemes, de nem orrbavágóan fűszeres. Valóban remek illat, abszolút hűvös időhöz való. De valahogy rajtam nem tartós 😢 egyedül ez tántorít el attól, hogy egy újabb parfümöt szerezzek be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

csakmoni

2018. július 23.

Milyen szép, komoly, hűvös illat. Egyáltalán nem illik ehhez a zizegős tavaszi naphoz. Hogy hová viselném? Egy hosszú hétvége a hegyek között, csend, átszűrődik a napsugár a sűrű lombok között, roppannak az ágak a láb alatt, a házat átjárja a szél, és nincs tömeg, zaj, telefon.....és férfi sem, mert érzékiség, az nincs benne.
Finom a leszáradása, elég pasis. Tuti van benne pacsuli

Újra: most, hogy ismét próbáltam, megvan, mire emlékeztet: a Camicia 113 jut eszembe róla, de az virágosabb, vagyis az én bőrömön kicsit zagyva, mintha nem tudná eldönteni, a hűvös vagy az élénk oldalra billenjen.A Paris egyértelműen hűvös, és kicsit földes is, mintha írisz is lenne benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

Finom a leszáradása, elég pasis. Tuti van benne pacsuli

angyalszív

2018. május 16.

Engem személy szerint elvarázsolt ez az illat! Édes illat kedvelő vagyok/voltam és egyáltalán nem kedvelem az unisex illatokat. Ez az illat nem édes, és rajtam enyhén maszkulin, de mégis menthetetlenül beleszerettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

Tubereuse

2018. április 29.

Egy ismerősömön éreztem meg: mi ez az illat, mi ez a felhő? Mire azt felelte úgy emlékszik a Balenciaga Paris akadt reggel a kezébe. Később megerősítette. Annak ellenére, hogy egy designer illat, tartós, kifinomult és hangulat teremtő.
Amikor a Paris-t teszem fel, mindig kapok kérdést. Mit viselsz?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Amikor a Paris-t teszem fel, mindig kapok kérdést. Mit viselsz?

kvin

2018. február 7.

Nagymama-kor illat. Nem a befásult, kendős-otthonkás, hanem a fodrászhoz járós, elegáns nagymama.
Ez a sztereotípia erre az illatra, de tudok nagymamát, aki otthonkához is ilyen illatot viselt, mert megvolt hozzá a személyisége. A maga állandó cinizmusával, sejtelmesen csillogó szemeivel, cinkosságával, ledolgozott nehéz évekkel, mégis a legnagyobb életörömmel, csodás szakácstudománnyal, kapros-túrós táskákkal, vastag harisnyával, göndör hajjal... ez egy fenséges, érett, tiszteletet érdemlő illat.
Bennem csodás nosztalgikus élményt okoz, nem fiatalos édeske, ibolyás súlyosság, fémesség, földszag, temetés, eltemettünk valakit... ehhez kor kell, tapasztalat, tartás, túlélés, élni akarás, örök fiatalság... érzékenyítő időutazás, kalapemelés egy generáció előtt, aminek bármikor szívesen átvenném a terhét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.