Balenciaga

Ár:   13 000 Ft és 17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   13 000 Ft és 17 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek:  jácint, fügelevél, petitgrain,

Szívjegyek:  rózsa, kardamom, pink bors, grapefruit,

Alapjegyek: ámbra, cédrus, vetiver, pacsuli, fás jegyek.

Balenciaga Rosabotanica EDP 5ml
Ár: 2500Ft/5ml + feladás költsége , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost, Packeta vagy postánmaradó ajánlott küldemény

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lilenzo

2020. november 7.

Elsősorban a neve miatt vettem belőle egy mintát, hiszen ami rózsa és ráadásul botanika is, az nem lehet rossz, de sajnos úgy alakult, hogy ez nem az én illatom. Ahogy szagolgatom magamon, nem tűnik minőségi illatnak tényleg olyan, mint egy gépi citromos tea szaga. Szeretném szeretni, de egyáltalán nem harmonizálunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

kvin

2020. március 22.

A Balenciaga parfümök számomra megfoghatatlan, elképesztően kifinomult egyedi költemények. Még ha nem is az én illataim - saját szerelemillatot nem köztük találok - , de akkor is vitathatatlanul egyedi és jellegzetes illatokról van szó. A maguk szépségében, ki-kinek ízlése szerint.
Persze ő is azok közé tartozik, akikkel azután ismerkedtem meg, miután beszüntették... ilyen az én formám.
De nem is igazán baj.
A fügelevél (imádat) és rózsa (nagyon nem szeretem) különös kettőse. Az én szemszögemből egymással hadakoznak - drukkolok a fügének - , de más szempontból bevállalós kísérlet ez a két fő jegy. És azt kell mondjam, működik. Annyira egyedi, hogy signature-gyanús, kirívó egyénisége van, különleges, mégis azonosítható. Szeretem, amikor nem kiszámítható egy parfüm, és bizony ebben mertek kísérletezni. A rózsát nem szeretem, ebben sem, de el kell ismernem a szépségét és kifinomultságát.
Nyilvánvalóan csak annál arat sikert, aki egyébként is értékeli a rózsát egy parfümben...
Lecsengésében egyre inkább full rózsa, egy botanikus kert közepén - lényegében amit ígér, azt be is tartja. Ezt értékelni kell, de a "tvájlájtos" bige -, nem is értem, mit keres itt - még inkább lehúzza az összképet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

De nem is igazán baj.

andrea91

2018. október 17.

En ebben se rozsat nem erzek se semmit a jegyek kozul, csak egy mű citromos mézes tea illatot kb:D nem tudom miért de tobbszori nekifutasra is a műméz illat ugrik be. De az az automatas tea, kb. Nem tetszik.
A Florabotanicat egyebkent nagyon szeretem, abban is van egy bizonyos szintetikus jelleg (de egyáltalán nem az automatás citromtea) de az nem hasonlít semmire úgy igazán, és jól is áll neki, furamód éteri lesz tőle. nem mondom hogy meg nem mondaná az ember hogy közük van egymáshoz, de mégis annyi hogy ez egy csillag az pedig 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Burya

2018. augusztus 18.

Tegnap ismertem meg, egyetlen fújás kb. 5 órán át illatozott rajtam fürdés és többszöri kézmosás mellett is. Az elején erősen fás, földes rózsa, akkor nagyon tetszik, leszáradás után a fás jelleg tompul, bár nem tűnik el, az összhatás pedig nem vészesen, de édesedik. Elsőre azt hittem, hogy a két minta közül (a másik Paul Smith Rose volt) ez lesz a befutó, mert a fejillat földes-fás alapját mennyeinek találom, ma viszont sokkal kritikusabb vagyok vele. Kora reggel magamra fújtam, de azóta sokat édesedett. Több liternyi parfüm van itthon felhalmozva, úgyhogy szerintem egyelőre megválok tőle, aztán hűvösebb időben újra tesztelem majd.
Egyébként egy Rosabotanica nevű parfümnek, aminek már a nevében is benne van a rózsa, aligha lehet felróni, hogy rózsa illatú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Úgy álltam ehhez a parfümhöz, hogy ki kell próbálni, Balenciaga, akkor biztos jó, megrendeltem (eredeti). Fél éve rendeltem, kb. ha 2-t fújtam belőle, olyan büdös.. Erős keserű illata van, olyan érzés megszagolni, mintha citromot nyalogatnék, nem tudom van-e egyátalán akinek bejön. Még elajándékozni is bunkóság lenne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

mariann33

2018. július 25.

Az előttem szólók nagyon jól leírták ezt az illatot.
Beleestem én is abba a hibába rózsa utáló léttemre,hogy egy egész üveggel beszereztem..valahogy hinni akartam hogy nem kimondottan rózsás hiszen sok olyan parfümben van rózsa amit szeretek,de a rózsa nem érződik.Nos,a nevéhez hűen ez egy rózsa parfüm,csak éppen nem a megszokott módon.
Rózsás kategóriában kiemelkedően különleges,ez vitathatatlan,az üvege olyannyira passzol az illathoz ami önmagában kerekké teszi;csodaszép élőben egyébként:)
Igazi Balenciagás illat ez,vagyis semmilyen trendet nem követ,ezért azon kevesek akiken úgy működik ahogy kell,igazán szerencsések!Egyedi,zöld,már-már vadnak mondanám zöld értelemben.
Nem lágy és nőies,ezért kissé unisex is szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Az előttem szólók nagyon jól leírták ezt az illatot.
Nem lágy és nőies,ezért kissé unisex is szerintem.

juvena

2018. július 25.

Több ember a 'Hermès Un Jardin En Mediterranee EDT'- vel azonosította, ami a kedvecenem, így bátorkodtam megvenni. Az én bőrömön semmi köze nincsen hozzá. Egy rózsás, műanyag illat, tartóssága rajtam 3-4 óra, ugyanakkor ruhába beleivódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

JoyTurner

2018. március 12.

Imádat. Nagyon friss, zöld, tavaszi. Nem illik bele a mostani cukorbomba trendbe. Hála az égnek, mert már a könyökömön jön ki a tömény édesség. Igazi komfortillat, munkába, hétköznapokra tökéletes. Sajnos a hatósugara kicsi, és nem túl tartós, de így is teljes a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Diana82

2018. január 14.

Most, hogy két éve használom ezt az illatot, megpróbálok egy használhatóbb értékelést írni. Sokan említik a rózsát, amit én leginkább a szárával, levelével érzek benne, maga a virág nem kap túl nagy prioritást az én bőrömön. A grapefruit középidőben ad egy kellemes fanyarságot az összhatásnak. Ezen kívül a cédrus aroma, amit sikerült még beazonosítanom. Az érzetek, amiket kivált az illat...mint amikor az erdőben sétálunk és a száraz avar illatát felkavarjuk a lépteinkkel...egy erdei zöld tündér illata, aki vigyáz a fákra, bokrokra és mindenre ami zöld. Számomra ez nem egy virágos illat. Nagyon különleges, egyedi alkotás, nem fog szembejönni velünk az utcán. Legtöbbször erdei kirándulások alkalmával viselem (azt meg ne kérdezzétek, hogy oda minek használok parfümöt) ill. rohangálos, ügyintézős napokra nagyon komfortos viselet. Imádom az üvegét, de szerintem nem passzol a beltartalomhoz. Ezt az illatot én egy olívazöld, csepp alakú tejüvegbe öntöttem volna, de engem senki nem kérdezett meg 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

GNóri

2017. április 13.

Friss, savanykás rózsaillat, kellemes, de igazából semmi extra, semmit nem váltott ki belőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.