Balzsam Labor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzsam, Módosítva: 2018. november 28.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók

Minden bőrtípusra ökológiai hatóanyagokkal.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Pár napja vettem belőle egy kicsi, 14 ml-es tégellyel, és most barátkozunk. Elsőre meglepő a kicsit világosbarna színe és a nehéznek látszó állaga, de felkenve mindez megváltozik, fehér és könnyű állagú lesz.
De nekem érdekes módon hiába, hogy jól beszívja az arcom, mégis száraz érzetű lesz tőle a bőröm. Állandó használatra tehát nem fogom venni, főleg nem nagy adagban. Viszont fantasztikus dolgot tud: A homlokomon sok évvel ezelőtt súlyos övsömör volt, és ahol ez a nyavalya meggyötörte a bőrömet, időnként fájós, piros puklik lesznek, amelyek nehezen múlnak. Most este felkentem ezt a balzsamot, és reggelre lelohadtak a rondaságok! Pedig azzal feküdtem le, hogy reggelre jól kifejlődnek. Hát nem! Ezért ezt a pici adagot majd tartom itthon ezzel a céllal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

szzh01

2014. július 12.

Kis mintatégelynyit kaptam vásárláskor ebből a krémből. Gondolkodtam ezen és a zöldteás krémen, melyiket válasszam. Végül a zöldteásat vettem meg nagy kiszerelésben, ebből pedig egy kicsit kaptam próbára. Néhány használat után írom a tapasztalataimat. Reggel kentem fel tiszta bőrre. A krém állaga sűrűbb de jól eloszlatható, a kéz melegével érintkezve meglágyul, könnyen kenhetővé válik. Színe fáradt rózsaszínes, illata számomra kicsit meglepő, fanyar, kesernyés, leginkább a sárgabarack magjának ízére vagy keserű mandulára emlékezetet. Nem igazán tartozik a kedvenceim közé ez az illat, de hamar elillan. A krém nem nehéz, mégsem veszi fel maradéktalanul a bőröm (vegyes bőrtípusba tartozom), talán szárazabb bőrűeknek jobb, nekem még órák múlva is megmarad utána egy kis zsíros-ragadós utóérzet, pedig nem kenem vastagon. Pozitívuma hogy a szemkörnyékemre téve sem irritál, pedig kimondottan érzékeny a szemem. Érezhetően kiadós, gazdaságos krém ez is, mint a márka általam használt másik két krémje (zöld teás és éjszakai krém), de én maradok a zöld teás mellett, amivel nagyon elégedett vagyok. Esetleg éjszakai krémnek tudnám elképzelni, lehet, hogy majd annak fogom elhasználni. Mivel nekem nem vált be tökéletesen, egy erős 4-essel értékelem, de el tudom képzelni, hogy sokaknak ez lesz a jó választás, bőrtípustól függ. Az összetevői nagyon szépek, ennél a krémnél is érezhető a gyártó odafigyelő gondossága, amit a másik kettőnél is érzékelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

beauty.squirell

2013. április 27.

Mostanság kezdtem az öko/bio/natúr vonallal ismerkedni, ezért kapóra jött a lehetöség egy magas növényi hatóanyagtartalommal (lásd összetevölista elsö 6 eleme) rendelkezö termékcsalád megismerésére.
Barátnőmet is bevontam a véleményezésbe így alább az ő benyomásai is olvashatóak, ime: Eddig leginkább drogériás termékeket használtam illetve a Clinique 3 lépését de az itteni olvasgatások után lelkesen ismerkedek a Balzsam Labor termékeivel.
Ez a balzsam a nevével egyezöen valóban sürübb állagú és "dúsabb", teltebb de könnyen kenhetö és pár használat után beállitható, hogy mennyi az optimális mennyiség, amit be tud szivni a bör.
Reggel-este használom, az illata miatt gyakrabban kenném mert olyan bogyósgyümölcsös-gyógynövényes, kellemes. Hatása: nem okozott kiütést és pattanást (pedig a sheavaj miatt aggódtam) ugyanakkor a pórusaimra jó hatással volt, egységesebb lett a böröm tónusa és "ellenállóbb" a kipirosodással (enyhe rozacea) szemben. Hidratál és táplál.
Az üvege sötét szinü (valószinüleg a hatóanyagok igy jobban megörzik pozitiv tulajdonságaikat), semmi csili-vili (pozitiv) 100ml van benne ami nagyon-nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

davincsike

2013. április 10.

Terméktesztelésre kaptam néhány másik BalzsamLabor-es termékkel együtt ezt a kis csodát. Pattanásra hajlamos, kifényesedö ugyanakkor száraz a böröm, és vannak a pattanások utáni piros foltokkal (hegekkel) is elég gondom. Szappannal mosok arcot (Olivia) majd kap egy kis tonikot és utána este bekenem vékonyan ezzel a krémmel az arcom. Kicsit csipi a sebes helyeket, de lassan egy hét után úgy érzem visszafogta a patik kialakulását és a piros foltokra is szép új börszövet nö. Reggelre is marad a hidratált arcbör, de nem fénylik ki :)
A krém illata számomra nagyon kellemes (olyan piros szölös) és az állaga ís nagyon sürü, nem zselés, vizes krém, ami azt is jelenti, hogy a 100 ml-s üveg nagyon kiadós, mert vékony réteget kell az arcra kenni a hatás miatt. Számomra nagyon bevált, pedig nem vagyok elvetült ökológiai termékeket használó, de ennél ezt érzem, hogy valóban hozza amit igér. Csodaszer.
Még van másik variáns amiröl hamarosan irok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Még van másik variáns amiröl hamarosan irok.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey