Balzsam Labor

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Pfanni02, az összetevőket feltöltötte: bianka66101, Módosítva: 2018. november 2.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító, gyulladáscsökkentő, a faggyúmirigyek működését szabályozó növényi kivonatokat, olajokat, antibakteriális hatóanyagot, valamint növényi felületaktív anyagot tartalmazó készítmény, mely segít kíméletesen és hatékonyan eltávolítani a mindennapi szennyeződéseket az arcbőrről.  Használati utasítás: 1-2 pumpányi mennyiséget vizes kézzel oszlasson el az arcon, majd masszírozó mozdulatokkal habosítsa fel a készítményt. Bő vízzel, alaposan öblítse le a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.