Balzsam Labor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsanett72, az összetevőket feltöltötte: gazsiszilvia, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek

Látványos hatású készítmény, amelyet pakolásként, valamint mindennapos használatra egyaránt ajánlanak. Színezéket nem tartalmaz, színét a természetes növényi hatóanyagok határozzák meg.

razizisister

2012. július 15.

kozmetikus vizsgámra többek között ezzel a termékkel is mentem, nagyon jók, szeretem a Balzsam Labor krémjeit, árban sem drága és mennyiségben is sok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Zsanett72

2012. június 9.

Egyszerű csomagolású krém, és nem horror az ára. ( 30 ml kb.1000 forint. Én a Tama-ban vettem. ) Természetes összetevőjű krém, amit szerintem 18-45 éves korig bárki használhat. Nekem mondjuk sima ránctalanításra,hidratálásra kell, és annak nagyon jól megfelel. Kicsit furcsa narancssárgás színe van, de gondolom ez a növényi összetevők miatt van. Illata semmi. Én szeretem használni, mert azon kívül, hogy szépen hidratál, feltölti a ráncokat, természetes kozmetikum elérhető áron. Kár, hogy kevesen ismerik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Glycine Soja (Soy) Peptides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.