Banila co.

Ár:   $26-31   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2021. június 8.

Ár:   $26-31
Kiszerelés:   100 ml és 180 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szorbet típusú arctisztító. Tökéletesen eltávolítja a sminket, gyengédek a tisztító összetevői, papaya kivonatot tartalmaz. Acerola és gyógynövénykivonatok gondoskodnak az arcról tisztítás után.

Eperke999

2021. június 8.

már régen próbálkoztam vele de aztán olajosat kezdtem el használni mert az könnyebben beszerezhető volt akkor.
egyébként nagyon szerettem akkor is és most újra rá kellett jönnöm hogy ez milyen alapos.
nagyon kevés elég belőle szerintem egyébként, kevesebb mint az olajosból kellene, felesleges egy marékkal használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

cattitude

2021. június 8.

pici kiszereléseket rendeltem belőle, jó az állaga, kellemesen siklik az arcon, mindent szépen lehoz, még a vízálló sminket is. csak azért nem adok 5 csillagot, mert szerintem sok kell belőle, hogy hatásosan lemossa az arcom és nem ez a legjobb ár-érték arányú olajos lemosó, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Aizami

2021. május 23.

Őszintén nem értem a lepontozásokat, lehet a technikában van a hiába náluk?

Én imádom a balzsam alapú lemosókat, talán jobban is mint a folyékony olajat.
Nagyon kevés elég, és szerintem a hatékonyabb a smink eltávolításban, de lehet csak azért érzem így mivel balzsamként ez sűrűbb, és így koncentráltabbnak tűnik.
Egyébként már rég nem ez a csomagolása, mint más is említette és van belőle több fajta, de nekem a sima jött be a legjobban.
Vagyis leginkább nem éreztem nagy különbséget, tehát nem látom értelmét 5-6 dollárral többet fizetni a más típusokért, az egyik kifejezetten szárított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Őszintén nem értem a lepontozásokat, lehet a technikában van a hiába náluk?

Én imádom a balzsam alapú lemosókat, talán jobban is mint a folyékony olajat.

melanie500

2021. április 3.

Már rég nem a képen szereplő csomagolása van és van belőle vagy nem is tudom 4 féle legalább, aminek mind ugyanaz az alapja egyébként. Nem tudok hozzászokni ehhez az állaghoz továbbra sem és kb pont ugyanannyira jön ki Koreából rendelve, mintha itthon megvennéd a take the day off lemosót. Nekem csak 2 pici mintám van különböző csomagolásban. Állítólag van különbség, gyakorlatilag nincs. Utazáshoz viszont jó, mert kis helyen is elfér és nem folyik, de kb ennyi részemről. Mindennap nem tudnék vele bohóckodni, mindig túl sokat használok belőle, mert nem érzem, hogy mennyi az elég, így gyorsan fogy. Egyébkent lehozza a sminket valamennyire, csak nem olyan jól, mint kéne. Olajos lemosó. Az a tuti, maradjatok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Nyonyika

2021. február 16.

Bevallom, bár már megvan egy ideje ez a lemosó, de így vírus idején nem nagyon sminkelek, ezért a smink lemosás hatékonyságáról nem tudok még beszámolni, de az biztos, hogy megkedveltem, nekem tetszik ez az állag és a kis finom alig érezhető púderes illata is. Nem próbáltam még más olajos lemosót ez előtt, de nem érzem a késztetést egyáltalán, hogy ezután mással kisérletezzek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

sildi

2020. január 9.

Imádom, bár a szememet utólag azért megtörlöm egy micellás vizes vattakoronggal is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

selmeczireka

2019. december 16.

Update(2019.12.16.)
Felpontozom az eredeti 4-ről 5 csillagra, mostanában csak ezt használom, igaz, most a kék tégelyeset. Szuper áron lehet beszerezni Ebay-en jelenleg. Tökéletesen tisztít, nagyon könnyen leszed mindent, még a vízálló spirált is. Annyi kritika talán, hogy illatosabb, mint a kék testvére, de emiatt nem vonok le.

Véleményem:Több lépésben tisztítom meg az arcomat, a sminket olajos vagy balzsamos lemosóval szeretem eltávolítani. A kedvenc Heimsh all clean balm-om után gondoltam, hogy ezt is kiprobálom. Tetszik alapvetően, nálam mindent leszed, nem lehet panaszom, és mégis...csak 4 csillagot kap, mert:
1. Kevesebb terméket kapunk, mint a Heimish esetén,
2. Ára is magasabb,
De így is csak ajánlani tudom, nagyon jó kis termék, remek (sőt jobb is) helyettesítője a Clinique balzsamjának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Update(2019.12.16.)

1. Kevesebb terméket kapunk, mint a Heimish esetén,
2. Ára is magasabb,

noriri

2019. július 26.

Nehéz fair értékelést adni erről a lemosóról, mert nagyon jól működik, de mégsem az igazi. Kétlépéses lemosás első lépéseként a vastag smink nagy részét is leszedi, marad egy kis spirál utána, de a második lemosó könnyedén elbánik vele. Megteszi azt, amire bármelyik olajos lemosó képes, de nem tudom eldönteni, hogy a balzdam állag indokolt-e. Annyi biztos, hogy gyorsabban fogy, mint a folyékony társai. Nekem nem ér meg ennyi pénzt így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Lencseee

2018. november 12.

a double cleasing hadműveletnél most ez az első számú első számú lemosóm. nem tudom mi történt velem, de ezt most alaposabbnak érzem, mint az arctisztító olajokat, és valahogy kényelmesebb, hogy nem folyik, amikor az arcomra teszem. hibátlanul teszi a dolgát (víz kell hozzá, azt írnám az előttem szólónak - azzal együtt oldja le még a holnaputánt is az arcról). semmi illata/szaga. semmi irritáció, semmi patti, semmi az ég világon nem marad utána, csak a 90-95%-ban tiszta bőr (nekem leviszi a vízálló sminkeket is!). a maradék 5-10 %-nyit meg lemossa a cosrx low ph lemosó;-) bátran ajánlom! ez is bekerült az arcápolási rutinom oszlopos tagjai közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

sunbeam

2017. november 2.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, minden blogger áradozott róla. Hát nekem nem vált be, pedig nagyon szerettem volna. Kezemben feloldom és utána belemasszírozom a bőrömbe, de a szememről Istennek se visz le semmit. Szárazon használom, de azon kívül, hogy szétcsípi a szemem és semmivel sem jön le normálisan, semmi mást nem tudok írni róla. Csalódtam :(. Első koreai kencém amiben csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.