bareMinerals

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Ár:   €35

Alapozó és szérum egyben

• fiatalossá, ragyogóvá teszi a bőrt
  • erős antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik

greyke

2018. január 18.

Kb. egy honapja hasznalom ezt az alapozot es nagyon megszerettem. Kellemes hasznalni, tartos, a fedese kozepes. Szamomra igy telen kenyelmes, nyarra azonban kicsit nehez lenne ez az alapozo.
A csomagolas szerintem is kritikan aluli.
Biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

A csomagolas szerintem is kritikan aluli.
Biztosan ujra fogom venni.

ancsi97

2017. július 16.

Én még Párizsban vettem nyáron. Az akkori szinem elég sötét volt a sok napozástól,ezért én hülye a sötét bőrszinemhez vettem alapozót. Nagyon bánom mert a fedése,az összetétele minden nagyon jó.
Keverni szoktam világos alapozóval és úgy tökéletes. Bár elég drága,de szerintem beruházom egy világosabb fajtájába is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

mrs.imperator

2016. október 2.

Eddig mattító alapozókat használtam és ha tehettem, olajmentes változatokat kerestem. Egy újsághoz volt Bareskin alapozó minta Bare Linen 03-as árnyalatban, amit kipróbáltam és nagyon bevált. Rendeltem Amerikából ugyanilyen színben, és nagyjából elégedett vagyok vele. Elég zsíros a bőröm T-vonalban, az orromat állandóan púderezem, szóval ha ezt az alapozót használom sokszor kell lecsekkolni az arcomat a tükör előtt...Pár óránként elkezd csillogni a fejem. Elég olajos, de jól elosztható, jól fel kell rázni. Sajna nem a legjobb színárnyalatot vettem nem passzol tökéletesen a bőrömhöz de így is porcelánbőr effektet lehet varázsolni vele és tartós is. Összetevők szempontjából is jó pontot kap. 20-25 font körül volt az ára. Elég sokáig is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

KezdoManias

2016. január 19.

Végre megérkezett, első próbára és azóta is szerelem:-) A Bare Linen 03 egy árnyalatnyit sötét a mostani ábrázatomhoz, viszont annyira jól sikerült eldolgoznom, hogy nem is látszik. Ráadásul lassan megyünk ki a télből, szóval csak-csak barnulok az spf 20 ellenére is!
A csomagolás maga, bátran ki merem jelenteni, tényleg borzasztó. Könnyű, műanyag dobozba töltötték a cuccot, ami - az árához mérten legalábbis - furcsa ebben a kategóriában. Az ember lánya arra számít, hogy a high-end csomagolás nehéz, van benne anyag, és így önvédelmi eszközként is bevethető:-) Szóval picit igénytelennek tűnik, az alapozó kinyerése pedig még a Vigantol elnevezésű D-vitamin cseppeknél is nagyobb kihívás. Utazáshoz viszont kétségtelenül praktikus, nem nehezíti tovább az amúgy is súlyos női táskát.
Miután sikerült kinyerni a flakonból, nagyon könnyű felvinni. Ezért szeretem a folyékony alapozókat. Mindig elgondolkodom, hogy valóban az ecset lenne higiénikusabb, mint a tisztára suvickolt kezem? Kétlem. Ezt az alapozót pedig sikerült nagyon egyszerűen az ujjaimmal eloszlatni az arcomon, ezért is az azonnali rajongás!
A száraz részeket valóban kiemeli picit, így alá (és előtte napokban elé...) javasolt hidratálni. Amikor Clinique Moisture surge fölé tettem, extra könnyen ment a felvitel - no persze, abban van egy csomó szilikon...
A finise rajtam inkább fél-matt, ami szintén tetszik. Értem én a bőrfény természetességét, engem viszont a csillogós alapozók azonnali arcmosásra ingerelnek. Ezért váltam meg végül a MAC Body&Face-től is.
Fedésben semmi extrára nem vágyom, megbarátkoztam már azzal, hogy nem hibátlan a bőröm. A célom elsősorban az, hogy az arcomon lévő árnyalatok sokaságát tekintve ne egy domborzati térképhez hasonlítsak, és erre ez a kence tökéletesnek tűnik. Kellőképp kiegyenlít. És tetszik, hogy "minden-mentes".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

LuciaNora

2015. november 18.

Meg nyaron vettem igy mostanra tul sotet a szine, de ettol fuggetlenul nem rossz. Nyilvan nem full fedest biztosit...az ilyen tipusu (szerum csepegtetos) alapozok nem is arra lettek kitalalva... Szivesen hasznalom szinezett hidratalo helyett, gyonyoruen hidratal (egyertelmuen hidratalo utan felvive) es nagyon glowy skin-t csinal...neha ez kicsit tul sok, nem mindenkinek tetszik...de puderrel lehet korrigalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Pöti

2015. október 29.

Nekem tetszik.. :) A Bare Porcelain árnyalatom van. Még sose volt folyékony ásványi alapozóm. Szépen fed, de minden egyes cseppjéért meg kell harcolni. Nagyon nehezen jön ki a flakonból. Csak emiatt -1 csillag, mert tényleg küzdelmes kinyerni az anyagot belőle. A szérum miatt kicsit szilikonos az érzete, pedig egy csepp sincs benne. A fedése enyhe, komolyabb bőrhibákra kell korrektor. Száraz bőrre én se ajánlom, az ásványi cuccok hajlamosak kiemelni a hámló bőrt, így ezzel sincs másként. Pórusokba nem ül bele, enyhe bőrfényű a finishe. Nagyon kellemes viselni, könnyű a felvitele is, a színe pedig egy álom a hófehérke bőrömre.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

scorpionqueen

2015. október 15.

Van még itt dimethicone allergiás? Nincs? Nem baj, azért elmondom.
Helló, Scorpionqueen vagyok. Dimethicone allergiás. Aki nem tudja, annak elmondom, hogy a folyadék alapú kozmetikai készítmények kb. 99%-ában van dimethicone. Arckrémben, alapozóban, BB/CC/DD/EE krémekben, primerben, mindenben. Ennek tudatában el lehet képzelni, mekkora móka és kacagás dimethicone nélküli JÓ készítményeket találni. A tű-szénakazal párhuzam nem jó, az sokkal egyszerűbb ennél a vesszőfutásnál. Az elmúlt 1 hónapban napi átlag 2 órát töltöttem azzal, hogy alapozót keressek. Kemény egy versenyzőre szűkült a kör, a Laura Mercier olajmentes alapozójára. Mert eszembe sem jutott, hogy a Bareminerals nálunk is jelen van a Sephorában.
Mindezek után el lehet képzelni, milyen boldogságot éreztem, amikor a kezembe került ez az alapozó. A letisztított, bármiféle hidratálótól mentes arcbőrre feltettem szépen, rendesen, időt nem sajnálva, hogy pontosan lássam, mivel van dolgom, hogyan lehet vele dolgozni, mit fog maga alá igényelni. A boldogságom pedig csak fokozódott. Ultrakönnyű folyadék, szinte víz. Ezek a formulák általában nagyon hamar szoktak száradni, fel is készültem rá, de nagyon kellemesen csalódtam, mert semmivel nem szárad hamarabb, mint egy masszívabb krém. Ugyanolyan könnyedén tudtam dolgozni vele. Sőt, mivel ennyire folyékony, nagyon-nagyon szépen is terül. A színválaszték hatalmas, bár úgy látom, inkább a sötétebb bőrű nőknek akartak kedvezni. De szerintem nem afro-amerikai nők is meg tudják találni, ami nekik kell, egészen világos színt is láttam, szinte porcelánt.
A fedésével teljesen elégedett vagyok. Közepesre mondanám első körben, de próbáltam egy részen építeni, azt is könnyedén vette és jól fedett.
A finise nagyon szép. Valóban ragyog, de nem fényes. És ez nagyon mindegy. Kifejezetten kellemes, egészséges arcbőrt varázsolt. 5 óra után távolítottam el, mozdulatlan volt egészen addig, az állam pedig nem fénylett át, amit alig akartam elhinni. A 03 Bare linen árnyalatot vettem meg, hibátlanul illeszkedik a saját színemhez.
Műanyag tubusban van a folyadék, amit erősen fel kell rázni használat előtt, majd a csőrös fejen át adagolni. Kézfejről a legpraktikusabb szerintem felhordani, ujjal is kiválóan eldolgozható, ami nagy előny utazáskor, ha nem akarok 20 ecsetet magammal vinni.
Az összetevői csodálatosak, még dr. Paula Grincs Begoun sem talált benne hibát, ami - ismerve a jóindulatát - kb. csoda számba megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Van még itt dimethicone allergiás? Nincs? Nem baj, azért elmondom.

Nyimuska

2015. június 5.

Hááát, nagyon csalódtam. Piszok drága, ezért a remek összetevők mellett könnyű applikációt is vártam volna. De csak hidratáló felé lehet felvinni, különben a száraz foltok valami rettenetesen látszanak (száraz bőrre ezért használhatatlan is lenne)

2-3 cseppnél többet nem lehet eldolgozni. Na már most, ezek a cseppek, amik a tubusból jönnek, iszonyat picik, ennél kb. 9-szer többet viszek fel a hidratálómból. Ebből kifolyólag nagyon kicsi fedést biztosít.

Ezen lépések után is csak tűrhetőnek találom az eredményt.

Elhasználom, de nem ajánlom senkinek, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Ezen lépések után is csak tűrhetőnek találom az eredményt.

Elhasználom, de nem ajánlom senkinek, nem éri meg az árát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.