bareMinerals

Ár:   €29.45   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2017. november 15.

Ár:   €29.45

Az egyedülálló, olasz kézművesek által kézzel készített, súlytalan formula, amely tökéletesen sima textúra, könnyedén ötvözi az egyenletes, természetes megjelenést. A fényvisszaverő gyöngyszemcsék, a tápláló ásványok és a tiszta pigmentek puha ragyogást kölcsönöznek. Kényelmes kompakt kialakítású. Gyönyörű, sugárzó fényt ad az arcnak.

Ár: 5000 , Eladó: Livomivo
Állapot: 4x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes vagy postázás

Chrissy

2017. december 8.

Nagyon szuper highlighter, imádom! Olyan igazi szép, bőrbe simuló, de fényes és ragyogó formula. Nem szikrázóan vakítóan csak hegesztő szemüvegben tudnak rád nézni darab, hanem visszafogott, de látható. Pont olyan, amilyennek lennie kell, amit fényes nappal is bátran merek viselni, de este sem kell másikért nyúlnom. Mikor elkezdődött ez a highlighter láz beszereztem egy párat, drogériásat, parfümériásat, szakboltosat, de ezért nyúlok a legtöbbet, mert nem tudok vele mellélőni. A Medium árnyalat van meg, bőrtónus szerint lehet választani a 4 árnyalat közül. Én nem vagyok se hófehérke, se könnyen barnulós kreolos, hanem olyan...normál. És tökéletes ez az árnyalat, pedig ránézésre nem ezt vittem volna a 4 körül. Viszont szerencsére pont a Medium volt elérhető a KrémMánia "piacán". Kalandos úton került hozzám, de megérte. Életem végéig elég lesz egyébként.
Szóval ez egy finom por formula, picit porol, mikor belenyúlok az ecsettel, de a bőrön beleolvad a sminkbe, nem csillámos, csak fényes és az árnyalata is szuper, mert lehet látni, de nem túl sok, nem kelt zsíros bőr hatást sem. Tartós is, nekem simán bír egy reggeltől késő délutánig napot, ha nem piszkálom a fejem :) Próbáltam belőni milyen a színe, a leírása szerint "mélange of pink + gold". Gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.