bareMinerals

Ár:   $30   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   $30
Kategória:   Fényvédők

Egyetlen egyszerű lépésben védelmezi a bőrt és előkészíti a foltmentes alapozáshoz. Nem kémiai, 100% ásványi, széles spektrumú 50-es faktorú fényvédelmet biztosít, míg a növényi antioxidánsok segítenek megvédeni a bőrt a környezeti agresszoroktól, amelyek a bőr idő előtti öregedését eredményezik. Könnyű tejes állaga inkább egy tápláló bőrápolóhoz, mint sem egy zsíros napozóhoz hasonlít. Különleges mikrokapszulázott pigmentjei a selymes, fehér tejet átalakítják egy könnyű sminkalappá, amely szépen beleolvad a bőr színárnyalatába és száradás után láthatatlanná válik.

Aktív összetevők:

• Zinc oxide 23.8%
  • Titanium dioxide 4.1%

anneshirley

2019. július 21.

Annak tudnám ajánlani, akinek 1) nagyon-nagyon száraz és 2) nem túlzottan világos a bőre, továbbá 3) nem sminkeli magát. Ugyanis 1) ez egy borzasztó zsíros érzetű krém, ami a homlokomon soha nem akar teljesen beszívódni, 2) kissé koszos-narancsos árnyalatúvá színezi a bőrömet, és 3) smink alatt hajlamos kukacoskodni (ehhez képest primernek is ajánlják...). Érdekes, hogy évekkel ezelőtt volt egy mintám belőle, ami jól működött rajtam. Vagy én változtam meg nagyon vagy ő. Amennyire szeretem a BareMinerals Complexion Rescue-t, amit évek óta használok, ezt annyira utálom.

SZERK.: Legyen inkább 1 csillag. Kuka, számomra évszaktól függetlenül teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.