Barfuss

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

mismatch

2017. július 17.

Lábradírnak nevezni erős túlzás. Kevés benne a szemcse (ami van az is a kezemre rátapad) így nem radíroz semmit sem. A krém állaga és illata kellemes, de mivel nem jó arra amiért vettem így egy borzasztó terméknek és pénzkidobásnam tartom ezt a kencét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

kgyrk

2017. július 11.

Azért vettem meg mert nem volt más lábradír a Müllerben, de sajnos nekem nem vált be. :( Funkcióját tekintve használhatatlan, túl kevés (és túl puha) radírozó szemcsét tartalmaz, ami konkrétan semmit nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

szilvia.bano

2015. október 5.

Hivatalos leírást sajnos nem találtam róla se magyarul, se más nyelven. Én elégedett vagyok vele. Jó az összetétele, krémes állaga révén jól hidratál- ami száraz talpak esetén elég fontos, de nem zsírosít, és a szemcsék mérete is jó. Kicsit több szemcse is lehetne benne, de azért jól radíroz. Az illata olyan, mint amikor egy uszodában beleszagolunk a levegőbe, de jó értelemben, olyan vizes illata van, egyáltalán nem zavaró. Egyébként is, egy lábon használandó terméket nem szagolunk különösebben, úgyhogy itt az illat elhanyagolható szempont (kivéve persze ha kimondottan kellemetlen). Összességében elégedett vagyok vele, lehet hogy újra is veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin