Best of Beauty 2019

Barfuss

Ár:   359 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ljudmilla, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

A hűsítő Barfuss jégzselé használatával a fáradt és igénybevett lábak és lábfejek jólesően felfrissülnek a mentolnak, kámfornak, borsmentaolajnak köszönhetően. A nyugtató hatású pantenol ápolja a bőrt, mely érezhetően puhább és selymesebb lesz. Rendszeres használatával a természetes deokomplex megakadályozza a kellemetlen lábszagot.

Szaniellaa

2019. június 24.

Pfu nekem meg pont lefagy a lábam tőle😂a kezem is amivel kentem :D szóval nálam nyerő 40fokban. Bizserget is rendesen. Fáázom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Matilda

2015. augusztus 26.

A márkától próbáltam eddig a rózsaszín lábápoló balzsamot és azt imádom, újra is vettem, viszont ezzel a jégzselével kapcsolatban kicsit csalódott vagyok, pedig azt hittem, hogy imádni fogom. Egy kék zseléről van szó, felvitelkor nagyon erős alkoholszaga van, utána viszont csak a mentol és a menta érződik. Másodpercek alatt felszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön, ami nekem nagyon tetszik. Amit sajnálok az az, hogy nem érzem azt a hűs érzést a lábamon, amit a csomagolás az elnevezés és a leírás sugall. Nem bizserget, nem hideg, nem érzek semmit. Négy napos, hátizsákos túra után próbáltam ki, kíváncsi vagyok hogy teljesít majd, addig 3*.

Update: Másnapra elmúlt a fájdalom a talpamban, úgyhogy kap még egy csillagot, de nem csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.