Barfuss

Ár:   235 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

2 az 1-ben tisztítás és ápolás természetes bambusz szemcsékkel. A bambusz szemcsék gondoskodnak a megvastagodott bőr alapos eltávolításáról. A bőr ismét puha és selymes lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

natasa

2018. szeptember 8.

Kellemes kis lábradír. Jól kiáztattam a lábaim, majd ázradíroztam alaposan, végül öblítettem. Az eredmény puha, ápolt, illatos lábikók. Nem túl durvák a szemcsék,krémes és illatos, igazi kényeztetés. Egy kis tasakot többször is használtam. Tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

cattitude

2018. augusztus 27.

lábradír, de alig van benne szemcse, komolyan semmit se használt a rinocérosz talpaimra, de ezért és mivel sok termék volt a tasakban, elhasználtam egész testre. az illata szerintem finom, igazi ananászos-kókuszos, a bőrömet nem karistolta, de nem is csinált vele sok mindent. ha újraveszem, csak az illata miatt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

szeliger

2018. július 30.

Nagyon szolid illata van, gyakorlatilag alig érezni. A benne lévő szemcsék viszonylag nagyok, ugyanakkor meglehetősen ritkásan vannak. A szemcsék nem élesek, úgyhogy ha nem is tapasztaltam sok hasznukat, legalább kellemetlennek nem bizonyult a lábradírozás. Nem veszem újra, meglehetősen haszontalan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol