Barfuss

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Umesyan, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Drusee

2018. január 16.

Abszolút kedvenc. Sokkal sűrűbb állagra számítottam, de pozitív értelmeben véve hígabb, mint vártam. Jól ápol, az illatát egyszerűen imádom. Kézre is kenem, ha kireped a bőröm szinte azonnal érezhető az enyhülés. Bőrkeményedést megfelelő lábápolás mellett szépen visszaszorítja. Saját márkás termék ritkán ennyire jó. Ár-érék arányban meg verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Lencseee

2016. augusztus 13.

Nekem mukodik.ar-ertek arany fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Nekem mukodik.ar-ertek arany fantasztikus!

Klau7

2016. május 9.

Szerintem is jó termék, intenzíven hidratál! Én úgy szeretem a leginkább használni hogy 20 percet áztatom a lábam a Baleas lábfürdősóban, majd jól felpuhul a bőr akkor lereszelem az elhalt hámsejteket, bőrkeményedést, körömvágás stb... majd bekenem ezzel a krémmel a lábam és pamut zoknit húzok! Este a legjobb talán mert reggelre nagyon puha, finom tapintású lesz a bőr, szerintem ez tuti bevált dolog! Jó termék, újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Umesyan

2014. január 14.

Nagyon szeretem! Bőrkeményedésre, száraz, kisebesedett bőrre is tökéletes. Elvileg lábápoló krém, de én ezzel kenem a könyökömet is (nagyon száraz volt, és megállás nélkül dőlt belőle a vér, mindig sebes volt - 3 nap alatt tökéletesen rendbehozta, azóta semmi bajom), valamint újabban kézkrémként is funkcionál. Az összetevői kifejezetten szépek, szerintem mindenképpen érdemes egy tubussal beszerezni belőle. Müller saját márkás termék, 575 Ft-ba kerül 75 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.