KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula ölelő kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barnängen Caring Tusfürdő ~1600Ft
Ár: 1600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

narancsdzsem

2018. szeptember 8.

Isteni illat,kényeztető krémesség és kevésbé szàrít egy Niveànàl.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Isteni illat,kényeztető krémesség és kevésbé szàrít egy Niveànàl.

Alix

2018. augusztus 24.

Többedszer vesszük újra, kedvenc.Nagyon szeretem az illatát,letisztult,nyugalmat sugároz.Nagy kiadás egyszerre az 1600 Ft körüli ára,de mivel gazdaságos használni,ár-érték arányban rendben van.

Alix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

zsoffyy

2018. augusztus 9.

Az eddigi legjobb tusfürdő, amit használtam. Az állaga nekem tökéletes, inkább krémesebb, nem pattogok ki tőle, és szerintem szépen hidratál is. Az illata pedig isteni :):) Az árát kicsit soknak tartom, de mindenképp újra fogom venni...

zsoffyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

olvaso

2018. július 22.

Még valamikor télen éppen valami különleges tusfürdőt kerestem, amikor megpillantottam ezt az akkor még nagyon új terméket a Rossmannban s mivel szeretek mindent, ami svéd, így ez tényleg különleges volt számomra és azonnal jött velem haza. Nem csalódtam benne, nagyon tetszett az illata, az állaga, bár egyetértek abban, hogy kevésbé habzik és ezért több fogy belőle egy-egy alkalommal. Ettől a bőröm sem viszketett. Azóta vettem két másik tusfürdőt a márkától, de még nem használtam őket, mert minden másnak is el kell előbb fogynia.

olvaso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Doz02

2018. július 21.

DM-ben láttam meg, és a svédmániám azt suttogta:vedd meg. Sűrűn folyó, krémes tusfürdő, az illata hosszan érződik, viszont sajnos az illata nem jött be. Kicsit patika szagra emlékeztett. Nem szárít, jól tisztít. Habját imádom. Elhasználtam, más illatban újravettem. :)

Doz02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

hkohlbach

2018. július 4.

Hetente 1-2 alkalommal használom, mert egyébként szappannal fürdök, szerintem elég drága, de én még kuponnal vettem a dm-ben, nagyon kíváncsi voltam rá. Az illata nekem tetszik, egyik korábban használt tusfürdőmére sem hasonlít. Nekem viszonylag kevés is elég belőle egy fürdéshez. Szeretem, de szerintem ha elfogyott vissza fogok térni a Dove-hoz.

hkohlbach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Erina

2018. május 2.

Kellemes illata van, nem szárítja a bőröm, jól tisztít, egyedül azt nem szeretem, hogy elég nehéz kipréselni a flakonból.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

ReenaMina

2018. május 1.

Ez a második, amit kipróbáltam a termékcsalád tusfürdőiből. Tetszik, hogy finom az illata, krémes az állaga, és tényleg jól hidratál. A bőröm ettől sem marad száraz vagy viszkető. Talán annyi negatívum, hogy én kicsivel többet használok belőle egy zuhanyzáskor, mert szerintem nem habzik annyira, így ez nálam kicsit gyorsabban is fogyott, mint a Midsommar Glow. Ettől függetlenül ő is 5*-ot kap tőlem. A következő tesztalany a Barnangen Nutritive lesz. :)

ReenaMina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Asztraia

2018. március 28.

Az illata számomra nagyon finom, különleges. A krém állaga elég sűrű, nehéz, nem is habzik úgy, mint egy átlag tusfürdő. Beszívódik rögtön, lemosni szinte semmit se kell :) Emiatt olyan nagyon jól hidratál, hogy testápolót (nekem) szinte alig kell utána használni.
Favorit termék lett! :)

Asztraia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Favorit termék lett! :)

drica

2018. március 18.

Elég vegyes a véleményem. Egyrészt jó sűrű az állaga, nem fogy intenzíven és a téli nagy hidegeket leszámítva használat után a testápolót sem követeli úgy a bőröm, mint egyébként. Szép, letisztult a csomagolása is. Az illata viszont túl erős, a harminc évvel ezelőtti Lux tusfürdőkre emlékeztett, amiket az akkor 75+ nagyim használt...

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.