KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula ölelő kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barnängen Caring Tusfürdő-Új!
Ár: 1400 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 1500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás

Kerekmoni

2017. november 21.

Eddig egy olyan tusfürdőt se próbáltam amelyik után ne kellett volna széttestápolóznom magam, de ennek az illata , állaga és a hatása egyszerűen szuper. Teljesen hidratált tőle még a lábam is!!! Nem gondoltam hogy létezik ilyen ráadásul nem horror áron.

Kerekmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Hoaithu

2017. november 18.

Imadom az illatat es kremes allagat. Pihe-puha es selymes lesz a borom tusolas utan, es nem is mindig kell a testapolo utana.

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Pirkko

2017. november 15.

Nagyon finom illata van, és nagyon krémes. Selymes lesz tőle a bőröm, és az illata is viszonylag sokáig megmarad. Adagolófejének köszönhetően egyetlen cseppje sem megy kárba. Picit drága, de abszolút megéri.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

m_maya

2017. november 10.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a tusfürdővel, szinte a legjobb, amit eddig próbáltam. Keveset kell belőle használni és nem szárad ki utána a bőröm. Az illata nagyon finom, kellemes, nem tolakodó.
Maximálisan megéri az árát, részemről 5 *.

m_maya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Maximálisan megéri az árát, részemről 5 *.

senskin

2017. november 9.

Olyan puha a bőröm tőle, hogy testápoló sem kell utána, Amúgy sem szeretem a testkrémeket. Az illata is nagyon jó, egy tusfürdőnek ilyennek kell lennie. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

drucsek

2017. november 9.

Ez a tökéletes tusfürdő. Sűrű, krém szerű, kevés kell csak belőle, de nagyon jól habzik. Nagyon jól hidratálja a bőrömet, az illata pedig csodálatos. Imádom ezt a tusfürdőt, úgy ahogy van.

drucsek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

dorabeata

2017. november 8.

A bőrömet nem szárítja, és végre egy nagyon kellemes illat, amit régóta kerestem. A textúrája sűrű, így nem kell sokat belőle felhasználni.

dorabeata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Nessy

2017. október 31.

Rettentő sűrű és krémes, nagyon kellemes a bőrérzetet hagy maga után.
Ami különösen tetszik, hogy az illata nem a megszokott púderes-krémes, hanem pár árnyalattal frissebb. A másik két fehér flakonos tusi illata elviselhetetlennek tűnt számomra, mint az avas zsír. Ennél nincs ilyen gond.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Rettentő sűrű és krémes, nagyon kellemes a bőrérzetet hagy maga után.

juditka70

2017. október 23.

Normál bőrre használom,lágy, krémes állagú tusfürdő,nagyon tetszik az illata is.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

legallybrunette

2017. október 15.

Elküldtem a páromat, hogy vegyen Glamour-kuponnal egy törpemálnásat, mert azt nagyon dicsérte valaki nekem. Ezzel tért haza (szerintem a pasiknak nem szabad ilyen faramuci elnevezéseket mondani, mert nem jegyzik meg), de nem baj. Kellemes az illata és olyan sűrű, hogy nagyon kevés kell belőle, ezért szerintem így megérte. Krémes, tuspamaccsal jól felhabzik, nem szárít, bár nem is hidratál annyira, mint reméltem. A karom kicsit száraz maradt utána. Azért megkapja az ötöst.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.