Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula ölelő kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barnängen Caring tusfürdő ~ 1400Ft
Ár: 1400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

MartiWindisch

2020. augusztus 5.

Nem szerettem, kb a felénél végül anyukámnak adtam, mert nagyon megutáltam az illatát. Az állaga krémes, kellemes, valóban nem habzik túlságosan. A borzasztó ára és a még borzasztóbb illata miatt nekem ez egy no no no.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Zsuzsi216

2020. augusztus 5.

Nagyon akciósan sikerült beszereznem a dm-ben.
Mivel több tusfürdőt próbáltam már a márkától, így nem féltem tőle. Nagyon jó tusfürdő, krémes és sűrű állag, ápoló összetevők. Engem nem szárít, semmilyen problémát nem okozott. Az illata nem rossz, de nem a kedvencem. Ezért nem vonok le csillagot, mert másodlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Nagyon akciósan sikerült beszereznem a dm-ben.

klina

2020. július 8.

Az árával nem igazán vagyok kibékülve, és számomra nem is habzik eléggé, de ez az egyetlen tusfürdő eddig, ami nem okozott nálam kiütést, így egyelőre biztosan marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

szaszkoj

2020. június 24.

Sajnos nagyon nem vált be :(
A vadrózsa olajos változat helyett vettem, mert az éppen nem volt, gondoltam, ez is jó lesz. De sajnos nagyon összeakadt a bőrömmel, a térdeim belső oldalán konkrétan ekcéma-szerű tüneteket okozott. A bőröm kipirosodott, viszketett és pikkelyesen hámlani kezdett, majd begyulladt. Biztos, hogy ez a termék okozta, mert ez volta az egyetlen új kence, amit használni kezdtem. Mikor abbahagytam a használatot, nagy nehezen elmúlt a bőrirritáció, de egy kicsit rá kellett segítenem szteroidos krémmel is. Azóta elajándékoztam, de még mindig nem értem, hogy hogyan okozhatott ennyire extrém reakciót. Ráadásul drága is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Sajnos nagyon nem vált be :(

poczeandrea

2020. május 7.

A sok jó vélemény miatt vettem meg, az illata azért annyira nem jött be, mint másoknak, de egynek elmegy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

generalnagy

2020. február 6.

Én imádom. Egyszerűen odáig meg vissza vagyok az illatától. Kevés is elég belőle, sokáig kitart. Ár-érték arányban is nagyon jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Piciperia

2019. november 25.

Nekem óriási csalódás. Tenyérnyi foltokban bevorosodott tőle a karom, az oldalam, a lábam,valamint apró kiütések hada lepett el (kb 100 db).
Állagra, illatra semmi extra, gyengén habzó méregdrága tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Állagra, illatra semmi extra, gyengén habzó méregdrága tusfürdő.

Timi2424

2019. október 9.

Imádom. Az illata diszkrét, valóban nem habzik túlságosan, de olyan nagyon krémes érzetet nyújt és egyelőre testápoló sem szükséges utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

MormiOrsi

2019. október 1.

Tetszik, valóban kellemes egy tusfürdő ez :D
Szeretem, hogy sűrű és krémes az állaga, az illata is nagyon finom, zuhanyzás után még órákig szaglászom magam. Illetve kissé olyan érzés, mintha zuhanyzás közbeni testápoló lenne, jót tesz a száraz bőrömnek.
Kissé soknak éreztem az árát, de annyira sokáig kitart egy ekkora nagy tubus, hogy szerintem bőven megéri. A flakonja is praktikus a kipattintós kupakkal, szóval szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Tetszik, valóban kellemes egy tusfürdő ez :D

Timi27

2019. szeptember 1.

Nagyon klassz , puha lesz tőle a bőröm, az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Nagyon klassz , puha lesz tőle a bőröm, az illata is szuper.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.