KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula ölelő kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barnängen Caring Tusfürdő ~1550Ft
Ár: 1550Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

Doz02

2018. július 21.

DM-ben láttam meg, és a svédmániám azt suttogta:vedd meg. Sűrűn folyó, krémes tusfürdő, az illata hosszan érződik, viszont sajnos az illata nem jött be. Kicsit patika szagra emlékeztett. Nem szárít, jól tisztít. Habját imádom. Elhasználtam, más illatban újravettem. :)

Doz02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

hkohlbach

2018. július 4.

Hetente 1-2 alkalommal használom, mert egyébként szappannal fürdök, szerintem elég drága, de én még kuponnal vettem a dm-ben, nagyon kíváncsi voltam rá. Az illata nekem tetszik, egyik korábban használt tusfürdőmére sem hasonlít. Nekem viszonylag kevés is elég belőle egy fürdéshez. Szeretem, de szerintem ha elfogyott vissza fogok térni a Dove-hoz.

hkohlbach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Erina

2018. május 2.

Kellemes illata van, nem szárítja a bőröm, jól tisztít, egyedül azt nem szeretem, hogy elég nehéz kipréselni a flakonból.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

ReenaMina

2018. május 1.

Ez a második, amit kipróbáltam a termékcsalád tusfürdőiből. Tetszik, hogy finom az illata, krémes az állaga, és tényleg jól hidratál. A bőröm ettől sem marad száraz vagy viszkető. Talán annyi negatívum, hogy én kicsivel többet használok belőle egy zuhanyzáskor, mert szerintem nem habzik annyira, így ez nálam kicsit gyorsabban is fogyott, mint a Midsommar Glow. Ettől függetlenül ő is 5*-ot kap tőlem. A következő tesztalany a Barnangen Nutritive lesz. :)

ReenaMina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Asztraia

2018. március 28.

Az illata számomra nagyon finom, különleges. A krém állaga elég sűrű, nehéz, nem is habzik úgy, mint egy átlag tusfürdő. Beszívódik rögtön, lemosni szinte semmit se kell :) Emiatt olyan nagyon jól hidratál, hogy testápolót (nekem) szinte alig kell utána használni.
Favorit termék lett! :)

Asztraia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Favorit termék lett! :)

drica

2018. március 18.

Elég vegyes a véleményem. Egyrészt jó sűrű az állaga, nem fogy intenzíven és a téli nagy hidegeket leszámítva használat után a testápolót sem követeli úgy a bőröm, mint egyébként. Szép, letisztult a csomagolása is. Az illata viszont túl erős, a harminc évvel ezelőtti Lux tusfürdőkre emlékeztett, amiket az akkor 75+ nagyim használt...

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Chrissy

2018. március 9.

A zabtejet én is hőn imádom. Nagy rajongója voltam az Aveeno kozmetikumoknak az USÁ-ban, ez a termékcsalád még a nevét is a zabról kapta (latinul Avena Sativa). Sajnos itthon nem lehetett (és még most sem lehet) kapni a márkát, úgyhogy amikor eszembe jutott és épp ráértem kutattam zabos termékek után a neten, több-kevesebb sikerrel. Vannak gyöngyszemek, pl. a Lush Angels on bare skin arclemosója, de akadt pár említésre sem méltó, nyomokban zabot (is) tartalmazó kence is a kezembe az évek alatt. Ez a tusfürdő viszont tényleg jó. Azzal kezdem, hogy nagyon sűrű, krémes-géles állagú cucc, tényleg kevés kell belőle és kellemes érzetű, mikor az ember magára keni. Nem szárít. Finom habja van. Az illata érdekes, ha csukott szemmel tesztelném és az orrom alá dugná valaki, hogy tippeljem meg mi ez, akkor 100%, hogy öblítőt mondanék. Nem tart sokáig egyébként. Én egy kellemesebb, natúrabb, kevésbé mesterséges illatnak jobban örülnék.
Kiadós mennyiség, tekintve, hogy tényleg sűrű és tényleg kevés kell belőle. Így számolva nem találom soknak az árát, a kisebb kiszerelésű, drogériás sajátmárkás krémtusfördőnek kikiáltott agyonparfümözött, de egyébként sokszor igen kellemes összhatású tusikat fél pillanat alatt kipancsolom, igaz, azok tényleg fillérekbe kerülnek, kétszázért akciósan 250ml nem rossz vásár. Viszont azokban valóban sok parfüm van, zab meg egy szem se...és persze rövidebb az összetevő listájuk és nincs mögöttük ennyi marketing. Ápoló hatásukban sem érnek fel ezzel, sokszor szárítanak. Persze nem szeretnék hamisan olyasmit sugallni, hogy ez a tusfürdő helyettesít még egy testápolót is, mert nem. Ami tény, hogy nem szárít és bár a testápolót szinte mindig elbírja a bőröm fürdés után, ha ezzel fürdök, akkor kibírom, ha nem használok mást még mellé, nem viszketek és nem feszül a bőröm.
A tusoló olajokkal szemben itt nincs olyan érzetem, hogy nem mostam le magamról teljesen a terméket. Úgyhogy mindezek fényében én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Hogy újravenném-e? Most azt mondom igen, de mire a flakon végére érek majd valószínűleg meg fogom unni és valami mást fogok kipróbálni, lehet, hogy éppen egy drogériás, pár száz forintos nagyon színes csomagolású limitált kiadású szuperillatos-illatkavalkádos cuccot. :)

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

nkatika

2018. március 8.

UP: És amiért kénytelen vagyok lepontozni: csúnyán kiütött! Nagyon sokáig tartott, mire helyrejött a bőröm. A javulás mindjárt elkezdődött, amikor abbahagytam a használatát. A család elhasználja, nem ilyen érzékenyek az összetevőire - de kiráz a hideg az illatától, amikor megyek zuhanyozni és előttem használták :(

Fantasztikus, mennyei pampering élmény! Ez az igazi, kéremszépen, megtaláltam! Örülnék, ha nem kerülne ennyibe, de olyan szépen komponált termék, hogy kiadóssága nem teszi drágábbá így a többinél. Szerintem kellemes, nem fojtogató, krémes az illata, olyan kis bébis, még egy ideig zuhanyzás után is érződik. Az állaga kellően sűrű ahhoz, hogy tényleg nem kell sokat használni belőle, kicsit olyan zselés érzetem is van használata közben. A habja nem kemény, könnyen eloszlatható úgy kézzel, ahogy szivaccsal is. A billenős kupak abszolút kényelmes, bár minden kozmetikum így nyílna! A dizájnja szép, visszafogott :) Örülök, hogy találkoztunk :)

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

naomivonl

2018. március 6.

Valaki nem tudja esetleg hogy a Barnängen termékek állatkísérlet mentesek? Sajnos nem találtam semmiféle forrást erről...

naomivonl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Cencocica

2018. március 1.

Drogériás viszonylatban ettől a tusfürdőtől nem viszketek a bőrszárazságtól. Hiába a jobbnál jobb illatú egyéb márkák, azok sajnos nagyon szárítanak

Cencocica
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.