Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula ölelő kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mercury91

2021. február 16.

Túlárazott, túlhype-olt márka, semmi különöset nem tud. Finom, jól habzik, tisztít, de ezt minden tusfürdő általában tudja. Ár/érték aránya emiatt nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

simpe_dora

2021. február 5.

Sokat vártam ettől a tusfürdőtől, mert nagyon fel van hypolva, de nekem az illata nagyon nem tetszik, ilyen kecsketej szaga van :D Krémes az állaga, kicsit mintha hidratálná is a bőrömet, ami ilyenkor télen szárazabb, de semmi extrát nem csinál vele. Szerintem túl van árazva és szépen el van adva nekünk a skandináv stílussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

maow

2021. január 25.

Normál/enyhén száraz bőrre tök jó krém, mert gyorsan beszívódik és szépen hidratál, viszont akinek extrém száraz a bőre, annak szerintem kevés lesz. Nagyon visszafogott illata van, könnyen kenhető, és a pumpás adagolónak köszönhetően kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

OneDa

2021. január 12.

Nem a legkedvencebb tusfürdőm a márkától, átlagos a hatása, az illata sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

kgk

2020. november 17.

Összességében tök jó kis tusfürdő, jó az illata, az állaga, de nem értem miért van ennyire felkapva, hisz az összetevői sem maradéktalanul jók..
Sőt mi több, kicsit túlárazottnak érzem. ÉRtem én, hogy skandináv, de akkor is... :) Szerintem ár-érték arányban léteznek jobb megoldások.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

niki123

2020. november 9.

Krémes, kellemes illatú, annyira nem habzó tusfürdű. Az én bőrömet nem szárítja ki, úgyhogy nekem a célra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

MartiWindisch

2020. augusztus 5.

Nem szerettem, kb a felénél végül anyukámnak adtam, mert nagyon megutáltam az illatát. Az állaga krémes, kellemes, valóban nem habzik túlságosan. A borzasztó ára és a még borzasztóbb illata miatt nekem ez egy no no no.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Zsuzsi216

2020. augusztus 5.

Nagyon akciósan sikerült beszereznem a dm-ben.
Mivel több tusfürdőt próbáltam már a márkától, így nem féltem tőle. Nagyon jó tusfürdő, krémes és sűrű állag, ápoló összetevők. Engem nem szárít, semmilyen problémát nem okozott. Az illata nem rossz, de nem a kedvencem. Ezért nem vonok le csillagot, mert másodlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Nagyon akciósan sikerült beszereznem a dm-ben.

klina

2020. július 8.

Az árával nem igazán vagyok kibékülve, és számomra nem is habzik eléggé, de ez az egyetlen tusfürdő eddig, ami nem okozott nálam kiütést, így egyelőre biztosan marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

szaszkoj

2020. június 24.

Sajnos nagyon nem vált be :(
A vadrózsa olajos változat helyett vettem, mert az éppen nem volt, gondoltam, ez is jó lesz. De sajnos nagyon összeakadt a bőrömmel, a térdeim belső oldalán konkrétan ekcéma-szerű tüneteket okozott. A bőröm kipirosodott, viszketett és pikkelyesen hámlani kezdett, majd begyulladt. Biztos, hogy ez a termék okozta, mert ez volta az egyetlen új kence, amit használni kezdtem. Mikor abbahagytam a használatot, nagy nehezen elmúlt a bőrirritáció, de egy kicsit rá kellett segítenem szteroidos krémmel is. Azóta elajándékoztam, de még mindig nem értem, hogy hogyan okozhatott ennyire extrém reakciót. Ráadásul drága is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Sajnos nagyon nem vált be :(

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.