Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula ölelő kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barnängen Caring Tusfürdő ~1600Ft
Ár: 1600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás
Pöti

2019. május 23.

Nekem normál, de enyhe kiszáradásra hajlamos bőröm van. Eddig egyik tusfürdője száríttott a Barnangennek, de akinek nagyon száraz a bőre, az szerintem se ettől várjon csodát. Az én bőrömre bevált, az illata nagyon kellemes, igazából nem is kellene utána testápoló. De azért kenegetem, mert annyira finomak a testápolói és testbalzsamjai a márkának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Kise

2019. április 23.

Kiadós, kellemes illatú hidratáló tusfürdő, amely segít, hogy a rémes vizünket elviseljem. Tetszik a pattintós kupakja, így nem törik le az érzékeny körmöm. A testápolójával együtt használom, és elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

vamgirl19

2019. április 10.

Ez a tusfürdő valami hiperszuper. A bőröm, mint a babapopsi mindne használat után. Imádom használni, mert hidratál és selymessé teszi a száraz bőröm. Nyárra az olajos verzióját is kiszeretném próbálni, de annyira sok van benne, hogy úgy érzem, soha nem fogy el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Viola23

2019. április 9.

A sok pozitív vélemény után úúúgy bíztam abban, hogy nekem is be fog válni az állandóan száraz bőrömre, de sajnos csalódás lett a vége. Próbáltam már több tusfürdőt is a Barnangentől, de egyiket sem bírja a bőröm. Már két használat után nagyon kiszárad, ekcémára utaló foltok jönnek elő. Elég rendesen hazavágta a bőrömet. Ráadásul az ára is igen magas. Én semmiképpen nem ajánlom. Nagy csalódás volt számomra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

zalla

2019. március 28.

Mostanra 3 Barnangen tusfürdőt is sikerült kipróbálni, talán ez jött be a legjobban a 3 közül. Az illata visszafogott, semmiképpen sem erős, leginkább egy kellemes illatú gyógyszertári krémre emlékeztet. Engem nem szárított. Sűrű, de jól habosodik, lassan fogyott (fürdőpamaccsal használtam). Akciósan szerintem jó vétel volt. Télre szerettem, de tavaszra már valami illatosat keresek, így nem fogom egy darabig újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Misa

2019. február 15.

Újravettem. Amióta ezt használom, nem érem be más tusfürdővel. Finom illata van, sokáig elég, sűrű és krémes. Az illata nem túl erős. Engem nem szárított, de általában nincsen problémám ezzel.
Nem olcsó teljes áron, de még így is megéri. Természetesen nem egy csodaszer, nem csinál semmi extrát, de drogériás viszonylatban tényleg kiemelkedően jó minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

SchmitterBettina

2018. december 16.

Ekkorát még nem csalódtam tusfürdőben, mint ebben a termékben. Első pár használat után nem tudtam mégis mi fractól vakarózok törölközés után??? Hát ettől, még a 250 Ft os dm tusfürdőtől sem vakaróztam ennyit. Borzalom, sűrű, alig lehet kinyomni a flakonból!!! Csak az illata miatt kap egy csillagot, mert olyan tisztaság, natúr illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

cattitude

2018. december 12.

sűrű, krémes állagú, finom illatú tusfürdő. nagyon jó érzés zuhanyozni vele, főleg ebben a hideg időben. a bőrömet nem irritálja vagy szárítja. a kupakja nekem nagyon tetszik, végre nem béna recsegős műanyag. eléggé drágának találom, bár akciósan egész okés az ára, pláne, ha hozzávesszük, hogy nagy kiszerelés és takarékos.

update: már használom egy jó ideje és kiszerettem belőle. hozzászokott a bőröm és már nem hidratál. ahogy fogy, egyre jobban horpad be a tubusa és olyan hülyén néz ki, komolyan tökre zavar :D minden használattal egyre többet kell belőle a tenyerembe öntenem. a 350 forintos olajos Baleával bezzeg nem ért még csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Makk Zsuzsó

2018. december 6.

Elég sűrű (a flakonból is nehéz kinyomni), alig habzó, harsányan unisex illatú tusfürdő. Tényleg szárít és az ekcémámra sincs jó hatással. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Blenheim

2018. november 13.

Az illata nagyon megtetszett, alig vartam hogy kiprobalhassam. Sajnos engem nagyon szarit, jobban, mint egy balea vagy nivea tusfurdo. Ket csillag az illata miatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.