Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Mindig szánj időt arra, hogy a lelkedet és a kezeidet is boldogsággal töltsd fel. Tedd a Lycka tápláló kézkrémünket a mindennapi rutinod részévé és varázsold kezeidet táplálttá és kipárnázottá határtalan boldogsággal. Lycka tápláló kézkrémünk margarétát és 7% védő Cold Cream-et tartalmaz, a nagyon száraz kezek táplálására. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

dorqaap

2021. július 10.

Télen egy utazás miatt kellett gyorsan valami kézkrém, egy zsírosabb fajta. Ezt kaptam le a polcról. Tényleg jó zsíros, de az illata nekem nagyon tömény. Kínomban már mindenhová azt kentem, hogy fogyjon el. Hagy egy kis filmréteget, ami nem annyira kellemes. Nem venném újra, de nem is szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

dundicat

2021. április 22.

Ezt a krémet csak a dizájnja miatt vettem meg, nagyon tetszett, szerintem egyébként ebben áll a barnangen cuccok titka, kicsit túlárazottnak tartom a márkát. Újabban mindenhol törekszem a parfümmentesre, ez lett mostanában a dilim:) DE ennek a krémnek annyira imádtam az illatát, hogy bűnbe estem, és éjjel nappal kentem vele a kezem :D Nekem szépen rendben tartotta a kacsóim, de nincs halpikkelyesre száradt bőröm, igazán nincs nehéz dolga semmilyen krémnek velem. A barátomnak ellenben brutál száraz bőre van, ráadásul viszonylag sokat mosogat is, és persze a műanyag kesztyű az milyen ciki:) tehát mégjobban kivan a keze, nála az eredmény eléggé so-so, szóval biztosan nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Kise

2021. április 16.

Csúcs ez a kézkrém. Illata, állaga, hatása nagyon bejön. Zsíros, testes krém, ami jól beszívódik. Bárcsak a testápolója is ilyen minőség lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

KiAn

2021. április 12.

Nagyon jól regenerálja a száraz bőrömet. Jól beszívódik és nagyon puhává varázsolja a kezeimet. Nem hagy ragacsis érzetet maga után. Nekem az illata is nagyon bejön. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Pocok7

2021. február 5.

Szerintem teljesen átlagos kézkrém, viszonylag hamar felszívódik, egész jól hidratál, de nem hosszú távú a hatása, az illatát sem kedvelem. Egynek elmegy, de nem venném meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Esztella96

2021. január 3.

Nem vagyok "kézkrém-mániás", ajándékba kaptam. Gondoltam na majd ez is kiköt a többinél és évek múlva kidobom szinte bontatlanul, ennek ellenére nagyon megszerettem, napi többször használom. Száraz bőr jellemző rám, a legtöbb krémet/testápolót úgy szívja be, mint a szivacs, itt sincs másképpen. Bekenem vele a kezem és ha levegőn vagyok 1 perc után már szépen be is szívódott. Az illatát szeretem, nem marad ragadós érzet, csak puhaság, biztosan el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

bsz

2020. november 26.

Imádnivaló illata van, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Imádnivaló illata van, könnyen beszívódik és jól hidratál.

MaFa

2020. október 18.

Nagyon kellemes az illata, nem tolakodó. Sűrű krém épp ezért keves is elég belőle és szuperül táplálja a kezeket. Hamar beszivódik, nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

PrincessBell

2020. július 19.

Sűrű, fehér, erős illatú kézkrém, első próbálkozásom a márkától.
Számomra isteni az illata, pedig nem vagyok oda az agyonparfümözött cuccokért, de nálam nagyon betaláltak ezzel.
Hidratálása közepes, ár/érték arányban nem túl jó, igazából semmivel nem tud többet, mint egy 500 forintos kézkrém. Sőt! Pl. a Balea Urea meg Aloe Vera jobban hidratálnak ennél, hamarabb beszívódnak és a hatásuk is tartósabb.
De az illata... nekem varázslatos, parfümöt is szívesen fogadnék ilyen illattal. Megvettem a tusfürdőjét is, csak emiatt :D
Amolyan bűnös élvezet lesz ez a márka számomra, már látom. Az a fajta, aminek semmi értelme, nem költséghatékony, de te ennyit megengedsz magadnak néha-néha, mert csak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Sűrű, fehér, erős illatú kézkrém, első próbálkozásom a márkától.

szilvia.bano

2020. június 29.

Nekem is túl sok volt az illata- a barnangen termékek általában túlillatosítottak. Ez sem azért nem jó, mert nem kellemes egy ilyen erős illatot érezni, sem azért, mert az érzékeny bőr nem tolerálja az erős illatanyagot. Amellett szerintem sem hidratál túl jól, annak ellenére, hogy ez egy száraz bőrre való termék. Valóban nem puhítja és táplálja eléggé a kezeket, talán még egy minimális olajos érzetet is hagy maga után. Ezt hívom én "száraz hidratálás"-nak. Azt is meg kell jegyezni, hogy eredetileg a 100 ml-s verzió került 1300 Ft-ba, most a 75 ml-s verziót lehet már csak kapni ugyanennyiért. Mondjuk ár-érték arányban még így sem lenne rossz, ha amúgy jó lenne. A csomagolás viszont szép és letisztult (mint a márka többi termékénél is)- de ez nem segít azon, hogy annyira nem jó a termék. Most a Trend it up kézkrémjeit használom és azok klasszisokkal jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak