Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Mindig szánj időt arra, hogy a lelkedet és a kezeidet is boldogsággal töltsd fel. Tedd a Lycka tápláló kézkrémünket a mindennapi rutinod részévé és varázsold kezeidet táplálttá és kipárnázottá határtalan boldogsággal. Lycka tápláló kézkrémünk margarétát és 7% védő Cold Cream-et tartalmaz, a nagyon száraz kezek táplálására. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

csyngo

2020. január 14.

Sosem kellett kézkrémet használnom, de most így a tél közeledtével éreztem hogy szükségem lenne egy jó kézkrémre. A Krémmánián kapott értékelések miatt esett rá a választásom. Összességében egy jó kis termék. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik és nagyon kevés is elég belőle mivel elég sűrű. Nagyon szeretem már most, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

HevesPetra

2020. január 2.

Drogériás kézkrémek között az egyik legjobb. Beszívódik, ápol, ő az irodai krémem. Itthon a pirosat használom, az talán jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

vkata96

2019. december 29.

Ez az első termékem a márkától, már régóta szemezek vele mert szimpatikus, de ezzel kicsit mellélőttem. Kézkrém mániás vagyok, általában nem bírom megállni, hogy ne legyen több is megbontva, most a három közül, amiket használok (Neutrogena és Uriage a másik kettő) ez a leggyengébb. Hagy egy zavaró réteget a kezemen, nem tetszik az illata, és a hatása se kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Jayf

2019. december 6.

Érdekes, hogy pont a száraz bőrre való változat tűnik kevésbé hatásosnak száraz bőrre. A szenzitiv változat jobban bejött, ez kevésbé puhít, táplál, és nekem az illata sem tetszik annyira. De rossznak nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

tsolya

2019. október 23.

A rózsaszín testvérét rendeltem, viszont most gyorsan kellett beszereznem, így mellette döntöttem. Az illata hasonlóan kellemes, a hatása pedig ugyanolyan. Szintén egy sűrűbb formuláról van szó, ami nagyon jól hidratál, szerintem a telet is ki lehet vele vészelni. Sok kézkrém mellett ugyanúgy kiszárad a körömágyam, de vele nem tapasztaltam ilyet. Gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet maga után, csak kellemes illatot! Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

kiskacsa480

2019. október 11.

A sensitive testápoló kipróbálása után bátorkodtam kipróbálni ezt a kézkrémet is. Glamour napokon vettem, így valamivel olcsóbb volt, de akinek alapból tropára tud menni a keze a hideg időben annak szerintem az alap ár is kedvező hisz mindent megadna azért, hogy jó minőségű hidratálást találjon. Az illata kellemes, nem tolakodó, közepesen sűrű így a résekbe is könnyedén behatol. Nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után és szuper gyorsan beszívódik! Nagyon tetszik, biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

saretta

2019. szeptember 29.

nekem sajnos nagyon nem jön (jött) be. a hidratáló hatása szerintem nem valami nagy szám + szerintem kissé túl van parfümözve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nefertiti

2019. július 12.

Lehet hogy én kaptam hibás/lejárt? terméket, de az enyémnek nincs illata :/ pedig szeretem az illatos krémeket :( állaga közép sűrű, jól ápol, hidratál, csak az illatát hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Vyvcsyke

2019. május 30.

Jól és gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és az illata is nagyon jó. Kis mennyiség bőven elég belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

BDominika25

2019. május 29.

A termékcsalád kézkrémjei közül először ez tehát a Lycka fajta volt meg.
Amíg használtam szerettem, az illata is kellemes így igazán megkedveltem a márkát.
Ezután a Balans nevű társa követte ami számomra olyan tisztaság illatú de hidratálásban kevésbé volt jó mint a Lycka.
A Balans után vettem meg az utolsó fajta azaz a Kärlek nevű kézkrémjüket és azt kell, hogy mondjam az volt a legjobb mind közül hidratálásban és illatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

A termékcsalád kézkrémjei közül először ez tehát a Lycka fajta volt meg.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak