Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Mindig szánj időt arra, hogy a lelkedet és a kezeidet is boldogsággal töltsd fel. Tedd a Lycka tápláló kézkrémünket a mindennapi rutinod részévé és varázsold kezeidet táplálttá és kipárnázottá határtalan boldogsággal. Lycka tápláló kézkrémünk margarétát és 7% védő Cold Cream-et tartalmaz, a nagyon száraz kezek táplálására. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Viviencsv

2022. május 24.

Ez egy selymes, kellemes kézkrém. Az illata szerintem nagyon erős, viszont gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a kézfejem, és a tenyerem se lesz csúszós vagy zsíros. Azt mondanám, hogy olyan elmegy kategória, az árát akciósan is kissé sokaltam, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

Kincsi

2022. május 1.

Életem első Barnangen kézkrémje volt és imádtam. Olyan finom illata volt, hogy azóta is csak ettől a márkától veszek kézkrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

11Stella11

2022. április 11.

A hatása és az illata is nagyon jó, viszont szerintem ettől sem kell várni azt a wow hatást :). Szimpla kézkrém ami nem túl testes de nem is túl lötyis. Pont jó, télen is, nyáron is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Dyana91

2022. március 31.

Egy teljesen átlagos hatású túlárazott kézkrém. Felszíni szárazsággal még megbirkózik,a mélyebb rétegekkel már nem és ez is csak az első kézmosásig tart. Nem kiszáradt kezeket szinten tartja, de nem nagyon száraz kezekre való, mint ahogyan hirdeti magát.
A krém maga könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, de az illata túlzottan erős parfümös virágillat. Nem volna rossz illat, de nagyon émelyítően tömény, így lefekvéskor nem is használom. Számomra nagy csalódás és várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

pjnk

2022. január 25.

gyorsan beszívódik, abszolút nem zsíros érzetű, nem hagy ragadós vagy filmes réteget se. az én kezem nem annyira száraz, mégis többször kell újrakennem rövid időn belül, úgyhogy elég gyorsan fogy. az illatát sajnos imádom, vettem is belőle még egyet, de szívem szerint egy csillagot adnék neki, annyira túlárazott még akciósan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

racheldawes

2021. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. A tél végén vettem, de a fele még megvan, pedig majdnem minden második este használom. A tubus dizájnja mutatós, jó ránézni, maga a krém pedig gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál (mondjuk, arra kíváncsi lennék, hogy télen is így teljesítene-e). Az illatával pedig nem tudok betelni, nekem nagyon kellemes, megnyugtató - jó érzés ilyen illattal körbevéve álomba merülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

dorqaap

2021. július 10.

Télen egy utazás miatt kellett gyorsan valami kézkrém, egy zsírosabb fajta. Ezt kaptam le a polcról. Tényleg jó zsíros, de az illata nekem nagyon tömény. Kínomban már mindenhová azt kentem, hogy fogyjon el. Hagy egy kis filmréteget, ami nem annyira kellemes. Nem venném újra, de nem is szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

dundicat

2021. április 22.

Ezt a krémet csak a dizájnja miatt vettem meg, nagyon tetszett, szerintem egyébként ebben áll a barnangen cuccok titka, kicsit túlárazottnak tartom a márkát. Újabban mindenhol törekszem a parfümmentesre, ez lett mostanában a dilim:) DE ennek a krémnek annyira imádtam az illatát, hogy bűnbe estem, és éjjel nappal kentem vele a kezem :D Nekem szépen rendben tartotta a kacsóim, de nincs halpikkelyesre száradt bőröm, igazán nincs nehéz dolga semmilyen krémnek velem. A barátomnak ellenben brutál száraz bőre van, ráadásul viszonylag sokat mosogat is, és persze a műanyag kesztyű az milyen ciki:) tehát mégjobban kivan a keze, nála az eredmény eléggé so-so, szóval biztosan nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Kise

2021. április 16.

Csúcs ez a kézkrém. Illata, állaga, hatása nagyon bejön. Zsíros, testes krém, ami jól beszívódik. Bárcsak a testápolója is ilyen minőség lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

KiAn

2021. április 12.

Nagyon jól regenerálja a száraz bőrömet. Jól beszívódik és nagyon puhává varázsolja a kezeimet. Nem hagy ragacsis érzetet maga után. Nekem az illata is nagyon bejön. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.