Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Mindig szánj időt arra, hogy a lelkedet és a kezeidet is boldogsággal töltsd fel. Tedd a Lycka tápláló kézkrémünket a mindennapi rutinod részévé és varázsold kezeidet táplálttá és kipárnázottá határtalan boldogsággal. Lycka tápláló kézkrémünk margarétát és 7% védő Cold Cream-et tartalmaz, a nagyon száraz kezek táplálására. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

szilvia.bano

2020. június 29.

Nekem is túl sok volt az illata- a barnangen termékek általában túlillatosítottak. Ez sem azért nem jó, mert nem kellemes egy ilyen erős illatot érezni, sem azért, mert az érzékeny bőr nem tolerálja az erős illatanyagot. Amellett szerintem sem hidratál túl jól, annak ellenére, hogy ez egy száraz bőrre való termék. Valóban nem puhítja és táplálja eléggé a kezeket, talán még egy minimális olajos érzetet is hagy maga után. Ezt hívom én "száraz hidratálás"-nak. Azt is meg kell jegyezni, hogy eredetileg a 100 ml-s verzió került 1300 Ft-ba, most a 75 ml-s verziót lehet már csak kapni ugyanennyiért. Mondjuk ár-érték arányban még így sem lenne rossz, ha amúgy jó lenne. A csomagolás viszont szép és letisztult (mint a márka többi termékénél is)- de ez nem segít azon, hogy annyira nem jó a termék. Most a Trend it up kézkrémjeit használom és azok klasszisokkal jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

sztikke

2020. június 6.

Ennek a krémnek is ugyanaz a baja, mint a márka többi termékének, hogy túl vannak illatosítva. Ráadásul ez különösen zavaró a kézkrémeknél, mert általában lefekvés előtt szoktam bekenni a kezemet, és elalvás előtt nem esnek jól az émelyítő illatok. A hatása semmi extra, odaadtam a barátomnak, őt nem zavarja ennyire az illata, mint engem. Mivel neki bejött a krém, ezért nem pontozom le annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

BMLuca

2020. április 27.

Ahogy a márka kék kézkrémjénél is írtam, idén télen borzalmas állapotba került a kezem, és ez a krém mentette meg a böröm. Jelenleg nappalra is ezt használom, amíg teljesen rendbejövök, de normál esetben inkább éjszakára ajánlanám. Az illata nöiesebb, mint a kék társának, viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy csúszós réteget maga után, ténylegesen hidratál és puhít. A véresre repedezö börömet durván egy hét alatt vállalhatóvá tette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

maow

2020. április 10.

Na ez tényleg hatékony kézkrém! Viszonylag gyorsan és könnyen beszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után, ráadásul nem csak a következő kézmosásig tart a hidratáló hatása, mert tényleg beissza a bőr, pihe-puha lesz utána. A diszkrét édes illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

kiskacsa480

2020. március 5.

A sensitive testápoló kipróbálása után bátorkodtam kipróbálni ezt a kézkrémet is. Glamour napokon vettem, így valamivel olcsóbb volt, de akinek alapból tropára tud menni a keze a hideg időben annak szerintem az alap ár is kedvező hisz mindent megadna azért, hogy jó minőségű hidratálást találjon. Az illata kellemes, nem tolakodó, közepesen sűrű így a résekbe is könnyedén behatol. Nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után és szuper gyorsan beszívódik!

Update:
Az elején tetszett az illata, de a végére pont az rontotta el számomra az egész miliőt! Szerencsére már nincs sok benne, ha extra hidratálás kell a kézhátamra használom de alig várom hogy az a pici is elfogyjon mert baromi erős, émelyítő lett az illata. 🥴

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Update:

Luna1024

2020. február 8.

Barnangen-mániám újabb állomása volt ez a kézkrém. Sajnos rá kell jöjjek, hogy bár a tusfürdőiknél drogériás viszonylatban soha jobbat nem találtam, egyéb terméktípusok (pl. testápoló, kézkrém, stb.) terén a márka nem jeleskedik, legalábbis tizedannyira nem váltak be az ilyen termékeik, mint a tusik...
Az abszolút mélypont az általam próbáltak közül ez a kézkrém volt, és meglepő módon fő negatívumként az illatát tudnám felhozni... A márka egyik "védjegye" számomra az, hogy minden terméküknek kellemes és nagyon egyedi illata van, amit semmihez sem tudok hasonítani. A boltban ez is nagyon megtetszett: csodás, kicsit talán virágos, nőies, meghatározhatatlan illatot éreztem, jött is velem haza azonnal. Felkenve a kezemre kis ideig még éreztem ezt a finomságot, aztán kb. 5 perc után az addigi finom illat a saját bőröm illatával érintkezve valami olyan szagot (!) hozott létre, amit egyszerűen képtelen voltam elviselni... Azóta többször is tettem vele próbát, de sajnos 5-10 perc elteltével mindig előjön a kezemen az a furcsa, számomra már-már undorító szag, ami gyakorlatilag lehetetlenné teszi számomra a használatát. A szavatossági idő rendben van, a termék bontatlan volt, nem ez a gond.
A hidratáló hatása is átlagos: a legtöbb általam próbált kézkrémhez hasonlóan csak a felszínen ápol, a hatása kb. az első kézmosásig tart... Felkenve még puha és selymes tőle a kezem, kézmosás után azonban mintha hetek óta semmit nem kentem volna rá: újra előjönnek a fehérre repedezett bütykök, a száraz foltok, a kellemetlen, húzódó érzés... Sűrű, fehér színű, picit zsírosabb állagú krém egyébként, kell neki kis idő, míg beszívódik. A mennyiséget - főleg ahhoz képest, mennyibe került - kissé keveslem.
Mivel ezt a szagot nem tudom elviselni, valamint időközben megtaláltam álmaim régóta keresett kézkrémjét is (Mixa Regenerating Surgras), így ezt biztosan nem veszem újra, mi több: a Barnangen-nek ettől a sárga "Nutrition" termékcsaládjától menekülök, legyen az kézkrém, testápoló vagy tusfürdő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

vkata96

2020. január 26.

Ez az első termékem a márkától, már régóta szemezek vele mert szimpatikus, de ezzel kicsit mellélőttem. Kézkrém mániás vagyok, általában nem bírom megállni, hogy ne legyen több is megbontva, most a három közül, amiket használok (Neutrogena és Uriage a másik kettő) ez a leggyengébb. Hagy egy zavaró réteget a kezemen, nem tetszik az illata, és a hatása se kiemelkedő.

UP: nem tudom, tapasztalt-e már valaki hasonlót, de nekem bevizesedett.. kb egy hétig nem használtam, aztán mikor nyomtam, víz jött belőle. Soha, semmilyen krémmel nem jártam még így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

preka

2020. január 24.

Szerintem szuper ez a kezkrem, finom az illata, es nagyon jol taplal. Nem marad zsiros utana, nem csuszkal utana a kezem. Hamar beszivodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

csyngo

2020. január 14.

Sosem kellett kézkrémet használnom, de most így a tél közeledtével éreztem hogy szükségem lenne egy jó kézkrémre. A Krémmánián kapott értékelések miatt esett rá a választásom. Összességében egy jó kis termék. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik és nagyon kevés is elég belőle mivel elég sűrű. Nagyon szeretem már most, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

HevesPetra

2020. január 2.

Drogériás kézkrémek között az egyik legjobb. Beszívódik, ápol, ő az irodai krémem. Itthon a pirosat használom, az talán jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak