Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monchochi, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Az északi szentivánéji rituálé ihlette, virág olajokkal és védő hidratáló szérummal gazdagított formula gyönyörűvé varázsolja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Misa

2021. szeptember 9.

Nagyon szeretem az illatát, az állagával sincsen problémám. Jól habzik, és nem szárítja túlságosan a bőrömet. A csomagolása praktikus és kényelmes használni, a kiszerelés pedig gazdaságos. Nem kell sokat használni belőle, így sokáig elég az egyébként is nagy, 400 ml-nyi mennyiség. Az illata valóban elég intenzív és sokáig megmarad, ezért ez a tusfürdő azoknak lehet jó választás, akik szeretik ezt az illatot, és nem túlságosan érzékeny vagy reaktív a bőrük. Én nagyon szeretem, az illata mellett azért is, mert finom puha a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Akara

2021. július 20.

Nagyon nem az én világom az illat, de valami különlegesre, újra vágytam. Ezért kipróbáltam. Annyira nem a kedvencem, de néha jó feldobni a napom. Nagyon parfümös, elég egyedi. Nem biztos, hogy újra megveszem. Inkább a kedvenc illatokat választom a Barnangentől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Marejke

2021. július 16.

Minden Barnängen tusfürdőt kipróbáltam, ez a legjobb, nagyon finom, bőrön sokiág megmaradó egyedi illattal.
Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 16.

Mindig van itthon belőle.

fancy917

2021. július 1.

Többször is visszatértem hozzá és vissza is fogok időnként (főleg télen). Nagyon szeretem az illatát és az állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

juditjanka

2021. június 15.

Az egyik legtartósabb illatú tusfürdőket gyártják szerintem. Kérdés, ez a töménységű illatanyag mennyire tesz jót a bőrnek, de ettől elvonatkoztatva tényleg jó élmény fürdeni velük. Néha az arcbőröm picit szárítja, de egyébkét hibátlan. Nagyon púderes, nekem kicsit babás termékek jutnak róla eszembe, de csodás illatkompozíció szerintem családi tusinak is akár. Sokáig elég, ha már ilyen borsos az ára. Praktikus, szép kiszerelés, és szerintem tök jó állag jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

pankafru

2021. május 28.

Párszor vettem, főleg az illata miatt. Nekem a krémes Barnangen tusfürdők jobban habzanak, kevesebb kell belőlük és ezért több ideig is elegek. Minimálisan szárít.
Akinek erről az illatról beugrik egy parfüm, ne legyen rest írni! Annyira jó lenne ha tartósan érezhetném magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

juditkaa70

2021. április 2.

Akciósan vásároltam a tusfürdőt. Gél állagú, jól habzó tusfürdő fűszeres, virágos illattal. Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

indiigo

2021. március 30.

Bejön ez a billentős kupak. Az illata kellemes és hosszan kitart, de egy picit szárítja a bőröm sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Fehereszti

2021. január 20.

Jó kis tusfürdő ez! Akcióban csaptam le rá, az első termék amit a márkától próbálok. Szép puha táplált lesz utána a bőröm, selymes, ritka ha fürdés után ilyen puha marad. Az illata olvasom hogy megosztó...és tényleg! Amikor először megéreztem nekem sem nagyon tetszett, picit tényleg szúrós illata van, nagyjából ilyen égetett fűszeres mézes valami jut róla eszembe. Kezdem megszokni, engem zavarni nem zavar, de nem ez a tipikusan jó illatú tusfürdő szerintem sem. El fogom mindenképp használni, a bőröm nagyon szereti, de újra az illata miatt nem venném meg, főleg nem teljes áron. Viszont a márkától mindenképp ki fogok más tusfürdőket is próbálni mert a hatása nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Patus13

2021. január 19.

Maga a tusfurdo nem rossz, de az illata... Te jo isten.. Egyszerűen borzasztó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Maga a tusfurdo nem rossz, de az illata... Te jo isten.. Egyszerűen borzasztó

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.