Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monchochi, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Az északi szentivánéji rituálé ihlette, virág olajokkal és védő hidratáló szérummal gazdagított formula gyönyörűvé varázsolja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

selmeczireka

2019. október 25.

Nagyon szeretem, csodás tartós illat, mégsem tolakodó, picit fűszeres, egzotikus, de semmi giccses, inkább érzékien különleges. Tusolás után is megmarad az illat, de semmi tolakodó. Tusfürdőben szerintem mesés, testpermetet is vennék belőle, ha lenne. Ára picit húzós, node 400 ml...ennyibe, sőt többe kerül az igencsak túlhypolt 200-250 ml-es nem drogériás "nemmondomkieanevét" tusfürdő is és számomra ott valóban tucat a legtöbb illat. Szóval ára miatt mínusz fél csillag és még felet levonok azért, mert a nagy kiszerelés miatt és mivel erőteljes illat.....általában megunom a 2/3-ánál. De így is simán újravevős. Ajánlom nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

bokreta

2019. szeptember 7.

A kedvencem volt sokáig, az ára ellenére. Kellemesen olajos állaga jól hidratált.
Mióta viszont megkapta a 100%vegan címkét, sokkal jobban szárít. (Nem tudom az összetevők mennyiben változtak). Kár érte.
Csak az illata miatt 3.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Csak az illata miatt 3.

agotamirjam

2019. augusztus 19.

Nyári időszakra használom, kevés is elég belőle, jól habzik. Nem szárít, a bőröm szép puha lesz tőle télre viszont nem lenne elégé hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Hplusz

2019. május 29.

Ezeregy éjszaka meséi. Spontán rendeltem egy webáruházból, mert még a levásárolható összegből volt 1600 ft, így ezt választottam. Mikor zuhanyzás közben ezt használom olyan mintha egy egzotikus orszàg füstölős bazárjában lennék, ahol az árusok mindenféle csodalámpást árulnak. 400 ml kiszerelés, kevés kell belőle, bőrön sokáig érződik az illata. Még szép hogy szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Naspoja

2019. május 27.

Finom illata van, egy hosszú nyári nap után este biztos evvel fogok megint fürödni, hogy előcsalogassam a szentivánéj virágos bohókás meseszerű hangulatát. Kicsit matt, púderes, napsütötte-napszítta illata van, ami egészen tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Luna1024

2019. május 17.

Ismeretlenül vettem meg, mert függője vagyok a finom illatoknak, ezt pedig sokan dicsérték... Tény, hogy elképesztően különleges illat, sose éreztem még ilyesmit (nemcsak tusfürdőben), semmihez se tudnám hasonlítani. Szerintem nagyon virágos és kicsit talán mézes, édeskés illat, amit eleinte szerettem, ám pár használat után megcsömörlöttem tőle, a végére pedig konkrétan megutáltam, így a flakon kétharmadának elhasználása kb. egy örökkévalóságnak tűnt. :D
Amúgy géles, aranyszínű cucc, kevés kell belőle, könnyen selymes habot képez, és jól tisztít. Eleinte puha volt tőle a bőröm, huzamos használattal azonban elkezdett kissé szárítani, bár még mindig nem annyira, mint más tusfürdők.
Elég drága, viszont nagyon sokáig elég, a végén konkrétan már mindenre ezt vetettem be: fürdéshez, kézmosáshoz, borotválkozáshoz, és még így is alig akart kifogyni a flakon... Ár-érték arányban szerintem megéri, valószínűleg kipróbálok még mást is a márkától, de az illat annyira idegesített a végére, hogy ezt a tusit biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Mokusch

2019. március 13.

Pár hete használom és szagolgatom, igazából nem tudom eldönteni hogy tetszik-e. Kicsit emlékeztet a Nivea love sunshine tusfürdőjére, de annál jóval virágosabb, mézesebb, mamásabb illat. Rossznak semmiképp nem mondanám, de nem is lesz a kedvencem. Nyárra nem ajánlom, a többi évszakhoz inkább passzol. Az állaga szuper, jól habzik, bár mostanában kicsit viszket a bőröm ami sosem szokott, szóval lehet hogy annyira nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

MrkAnita

2019. február 9.

A nevével ellentétben kizárólag télen használom. Hideg időben szeretem, a nyári melegben viszont nem tudnám elviselni magamon, egyszerűen megfojtana. Rendkívül erős, egyes parfümöket megszégyenítően tartós, vastag, púderes illat. Aki nem bírja az ilyesmit ne is kíséletezzen vele! Hosszú órákkal a zuhanyzás után is érezni, sőt, a viselt ruha is átveszi.
Kellemes, selymes habot képez, egyáltalán nem szárít, az egyetlen tusfürdő ekkora kiszerelésben aminek a felénél nem kell átváltanom valami másra amiatt, hogy megunom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

sajtosszenya

2019. január 24.

Sajnos nekünk egyáltalán nem vált be: a túl intenzív és tartós, kellemetlen illat csak az egyik dolog. Az már sokkal nagyobb gond, hogy 4-5 napi használat után a feleségem érzékeny, vízhiányos bőrét annyira kiszárította, hogy "vakarni" lehetett róla a száraz bőrt. El sem hittem, amíg nem láttam saját szememmel. Azóta félretettük, ott foglalja a helyet a fürdőkád szélén, szerintem felteszem a piactérre, mi úgysem tudjuk használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

ksili

2019. január 22.

Egy éve kezdtem használni ezeket a tusfürdőket, azóta sem tudok betelni velük :) Az illatokat minden vásárlás alkalmával váltogatom, az egész család ezt használja, nagyon szeretjük. A bőrünk puha, mesés illata van mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.