Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monchochi, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Az északi szentivánéji rituálé ihlette, virág olajokkal és védő hidratáló szérummal gazdagított formula gyönyörűvé varázsolja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nyulacska

2024. január 25.

A jó illat számomra attól jó, hogy asszociációs folyamatot indít el.
A midsommar szó hallatán egy nagy lendüléssel a trollabundin szóhoz jutok és keresek-találok kapcsolatot.
Trollabundin, mint Eivor azonos című dala...
Aznap reggel szorgos készülődés, bájos idill.
Pácolt hal, egyszerű sütemény, tejszín, eper lesz estére...
Most még nincs idő elszökni,annyi a tennivaló...
Késő délután a tóparton a lány koszorút fon, megmártózik a vízben, tenyerével csapkodja.
Nyugtalan rezgés a levegőben.
Keveredik a széna, a gyógynövények és a frissen szedett vadvirágok illata.
Amint besötétedik, kipirulnak az arcok, legurul pár snapsz is.
Lobog a máglya, pattog az égő fa, táncolnak a szikrák.
Azt mondják, a láng fénye megvéd az ártó démonoktól, de van valami a tűzön túli mély sötétben, elragadta a szíved, kényszerít, hogy felé nézz...
Tudom, sietnem kell, kilépek a forró zuhany alól.
Sokáig velem marad az illat, elkísér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 25.

A jó illat számomra attól jó, hogy asszociációs folyamatot indít el.
Trollabundin, mint Eivor azonos című dala...
Aznap reggel szorgos készülődés, bájos idill.
Pácolt hal, egyszerű sütemény, tejszín, eper lesz estére...
Most még nincs idő elszökni,annyi a tennivaló...
Nyugtalan rezgés a levegőben.
Keveredik a széna, a gyógynövények és a frissen szedett vadvirágok illata.
Amint besötétedik, kipirulnak az arcok, legurul pár snapsz is.
Lobog a máglya, pattog az égő fa, táncolnak a szikrák.
Tudom, sietnem kell, kilépek a forró zuhany alól.
Sokáig velem marad az illat, elkísér.

Kicsicsajbi

2023. augusztus 30.

Annyira kellemesen finom az illata és kellőképpen habzik, ráadásul 90%-ban természetes az összetevője.
Imádom🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 30.

Imádom🤩

TimyeK

2023. március 13.

Nagyon szuper tusfürdő, tetszik a géles állaga, jól habzik, kevés is elég belőle. A bőröm nem szárítja. Az illata viszont nekem annyira nem jön be, nagyon intenzív, emejítő és van benne számomra valami idegen, de cserébe sokáig érződik. Mások szerint jó illatom van tőle. Kinek mi... Nem veszem újra, mert áttértem a Berry Boostra, számomra az a bogyós gyümölcsös illat a nyerő. Egyébként a csomagolásukat nagyon szeretem, praktikusan, gazdaságosan lehet vele adagolni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 13.

Cintia04

2023. február 18.

Mesés illata van amivel nem tudok betelni! Nekem picit szárítja a bőröm de nem vészes! Mikor nagyon érzékeny a bőröm akkor pár napig szüneteltetem de annyira imádom az illatát ami több órán át a bőrömön marad, hogy még ezt is elnézem neki és sokszor használom! Amúgy szépen tisztít, élmény vele a fürdés! Géles állaga van ami nekem nagyon tetszik! Újra fogom venni mert ez az illat egy csoda! 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 18.

Zettie

2022. november 3.

Jó illata van, szépen tisztít. Semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

Jó illata van, szépen tisztít. Semmi különös.

hdori23

2022. augusztus 22.

A márka első termékével nem voltam elégedett, ő viszont első használat után teljes szerelem. Az illatáèrt oda vagyok, nagyon tartós sokáig érezni a bőrön. Nem szárít és nem is viszketek utána mint a másik tusfürdőnèl. Jól habzik, igaz már 2000 Ft egy tubus de tapasztalat alapján tudom hogy hónapokig elég lesz. Újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

widowmaker

2022. július 25.

Nagyon szeretem az illatát, baromi tartós, másnap is érezni. Emellett végre egy tusfürdő, ami nem szárít. 5 csillagot adnék, de sajnos nem állatkísérlet mentes, így csak 4 csillag,sajnos ezt csak utólag vettem észre..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 25.

Misa

2021. szeptember 9.

Nagyon szeretem az illatát, az állagával sincsen problémám. Jól habzik, és nem szárítja túlságosan a bőrömet. A csomagolása praktikus és kényelmes használni, a kiszerelés pedig gazdaságos. Nem kell sokat használni belőle, így sokáig elég az egyébként is nagy, 400 ml-nyi mennyiség. Az illata valóban elég intenzív és sokáig megmarad, ezért ez a tusfürdő azoknak lehet jó választás, akik szeretik ezt az illatot, és nem túlságosan érzékeny vagy reaktív a bőrük. Én nagyon szeretem, az illata mellett azért is, mert finom puha a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Akara

2021. július 20.

Nagyon nem az én világom az illat, de valami különlegesre, újra vágytam. Ezért kipróbáltam. Annyira nem a kedvencem, de néha jó feldobni a napom. Nagyon parfümös, elég egyedi. Nem biztos, hogy újra megveszem. Inkább a kedvenc illatokat választom a Barnangentől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Marejke

2021. július 16.

Minden Barnängen tusfürdőt kipróbáltam, ez a legjobb, nagyon finom, bőrön sokiág megmaradó egyedi illattal.
Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 16.

Mindig van itthon belőle.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Színezék. Barnás sárga.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.