Barnängen

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Regeneráló, illatsemleges kézkrém, amely regenerálja a nagyon száraz, kirepedezett bőrt és hosszan tartóan hidratálja azt. Északi pamut kivonatot és 10% védő Cold Cream-et tartalmaz, illatsemleges és szilikonmentes.

Vegán

rekav11

2022. augusztus 3.

Ezt és az Oil Intense párját vettem meg. Ez teltebb, testesebb, jobban hidratál, tán gyorsabban beszívódik. Az Oil Intense-nek kellemesebb az illata, ennek nem nagyon van, de nekem a kettő közül ez a nyerő. Nem csodaszer, de 4 csillagot megérdemel, szerintem még lesz alkalom, hogy ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

NIT1985

2022. május 5.

Nagyon jó ez a krém. Már fájt a kezem, annyira száradt és repedezett, de ez a krém teljesen újjá varázsolta, nagyon jól puhít, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Sok kézkrémet próbáltam már, de ez a legjobb nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

Demonshadow

2022. április 25.

Az igencsak száradt (az ujjvégeken már felrepedt) bőrömet szépen ápolja. Nincs illata, kellemes az állaga, könnyedén beszívódik, és nincs utána zsíros, filmszerű réteg a bőrön. Lehet, nem egy csodaszer (nekem még mindig a Lidl Cien kézkrém a best of), de jól teszi a dolgát. Akciósan vettem, így az árát bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

eannamaria

2022. március 13.

A márka 4 féle kézkrémje volt fellelhető a drogériában, mind cold krém tartalommal, amiről van fogalmam, az északi pamuttal ellentétben. Gondoltam uccu neki, régóta szemezgettem a termékcsaláddal, eljött az ō idejük, ebben rögtön a legmagasabb a cold krém tartalom, nagyon jó lesz az én kezeimnek végre!
A krém sűrűsége ellenére meglepően gyorsan felszívódik, nem zsíros, nem ragacsos, a hatása viszont sajnálatos módon erősen gyengécske, egyszerűen nem éri meg a bosszankodás és az erōlködés, hogy kinyerjük a tubusból az anyagot, márpedig az csak komolyabb fizikai munkával sikerülhet.
Az ujjaim végén télen szinte állandó szenvedést okozó berepedéseket pedig kőkeményre merevítette.
Erről ennyit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 13.

Erről ennyit...

hoembera

2022. január 8.

Egy téli utazás alkalmával vettem, mivel kézkrémet elfelejtettem vinni. Szép az INCIje, illatmentes, a formulája nagyon kellemes - sűrű állagú de utána könnyen eloszlik és felszívódik, nem zsíros, viszont nehéz kinyomni a tubusból. Hatását nézve nem volt jobb mint az eddig használt krémeim (Neutrogena illatmentes koncentrátuma, Cerave alap hidratálója), sőt ebben a hideg időben sajnos napi többszöri krémezéssel is száraz maradt a kezem, úgyhogy nem fogok erre váltani.

Update: a tubus közepétől kezdve valami iszonyat kinyomni a tubusból, össze-vissza kell gyűrni, aztán meg túl sok jön ki belőle. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

claudia.nyilas

2021. november 30.

Egyébént ettől a márkától semmit nem vettem még, nem is hallottam róla semmit, brahiból vettem meg, gondoltam egy kézkrémmel akkorát nem hibázhatok. És milyen jól tettem, hogy az egyik kedvenc bioboltom polcáról elemeltem. Ahogy beállt ez a hideg a kezeim teljesen kiszáradtak, akármivel kentem és ez a krém hozta nagyon szépen most rendbe. Még a Loccitane sem bírt most vele. Ez nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

Agnes91P

2021. november 28.

Nekem annyira nem jött be. Újszülött mellett elég sokat mosom a kezemet, de gyakran elfelejtek kézkrémezni, így csúnyán kiszáradt a kezem. Ez a kézkrém nekem nem sokat segített, egy Dove vagy a kék Nivea hatásosabb lett volna.. Csak kíváncsi voltam a márkára. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Piedra

2021. augusztus 3.

Nem egy olcsó kézkrém, viszont nagyon jól teszi a dolgát. Nekem nincs ekcémám, se semmi bőrbajom, "csupán" nagyon ki tud száradni a kezem télen. A múlt télen gondoltam; próbát teszek, vajon megéri-e az árát? Nos, igen! Télre nagyon jó, jól hidratál, viszonylag könnyen elkenhető, és hamar beszívódik. Szolíd illatú. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Aura87

2021. július 14.

Csomag részeként jutottam hozzá, de hamar kedvencemmé vált. Irtó száraz kezeim vannak, télen-nyáron, viszont nem szeretek kézkrémezni, mert nehezen szívódnak fel a krémek, vagy hagynak valami fura réteget. Na ez ennél a krémnél nem igaz, szuper gyorsan beszívódik, könnyed, de hidratál is, szóval számomra az ideális irodai kellék. Illata kevés van, a csomagolás szerintem cuki, és az ára is korrekt. Abszolút újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Zsofi201

2021. április 14.

Eddig a legjobb kézkrém amit használtam. Bár bevallom ezelőtt nem szerettem sokat kiadni kézkrémre és inkább az illat volt fontos. Nagyjából 2 héttel ezelőtt úgy döntöttem ideje beruházni egy kicsit drágábbra, hátha az jobban használ majd az amúgy borzalmasan ekcémás kezemre amit csak a szteroidos krém mulaszt el. Emellett döntöttem ott hirtelen a boltban, de így utólag kicsit jobban utánanézve nagyon jól tettem :) Bekenem vele a kezem és az ekcémám kicsit halványabb lesz szóval csökkenti a gyulladást, egyáltalán nem irritál, gyorsan beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Abszolút ár-érték arányos. Természetesen nem várom el, hogy gyógyítsa is az ekcémát hiszen nem gyógyszeres krém, de mindenképp segíti és nem hátráltatja a regenerálódást. Nyárra kipróbálok egy másikat is majd ebből a márkából, nekem drogériához mérve csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.