Barnängen

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Regeneráló, illatsemleges kézkrém, amely regenerálja a nagyon száraz, kirepedezett bőrt és hosszan tartóan hidratálja azt. Északi pamut kivonatot és 10% védő Cold Cream-et tartalmaz, illatsemleges és szilikonmentes.

Vegán

Piedra

2021. augusztus 3.

Nem egy olcsó kézkrém, viszont nagyon jól teszi a dolgát. Nekem nincs ekcémám, se semmi bőrbajom, "csupán" nagyon ki tud száradni a kezem télen. A múlt télen gondoltam; próbát teszek, vajon megéri-e az árát? Nos, igen! Télre nagyon jó, jól hidratál, viszonylag könnyen elkenhető, és hamar beszívódik. Szolíd illatú. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Aura87

2021. július 14.

Csomag részeként jutottam hozzá, de hamar kedvencemmé vált. Irtó száraz kezeim vannak, télen-nyáron, viszont nem szeretek kézkrémezni, mert nehezen szívódnak fel a krémek, vagy hagynak valami fura réteget. Na ez ennél a krémnél nem igaz, szuper gyorsan beszívódik, könnyed, de hidratál is, szóval számomra az ideális irodai kellék. Illata kevés van, a csomagolás szerintem cuki, és az ára is korrekt. Abszolút újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Zsofi201

2021. április 14.

Eddig a legjobb kézkrém amit használtam. Bár bevallom ezelőtt nem szerettem sokat kiadni kézkrémre és inkább az illat volt fontos. Nagyjából 2 héttel ezelőtt úgy döntöttem ideje beruházni egy kicsit drágábbra, hátha az jobban használ majd az amúgy borzalmasan ekcémás kezemre amit csak a szteroidos krém mulaszt el. Emellett döntöttem ott hirtelen a boltban, de így utólag kicsit jobban utánanézve nagyon jól tettem :) Bekenem vele a kezem és az ekcémám kicsit halványabb lesz szóval csökkenti a gyulladást, egyáltalán nem irritál, gyorsan beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Abszolút ár-érték arányos. Természetesen nem várom el, hogy gyógyítsa is az ekcémát hiszen nem gyógyszeres krém, de mindenképp segíti és nem hátráltatja a regenerálódást. Nyárra kipróbálok egy másikat is majd ebből a márkából, nekem drogériához mérve csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Ziiman

2021. április 11.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kézkrémmel. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm, ápol, puha bőrt eredményez. Egyetlen hátránya, hogy illatanyagmentes, mégis fura az illata. Emiatt nem vonok le csillagot, mert teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

BreakfastAtTiffany

2021. április 5.

Általában ahogy beköszönt a hideg és a szél, sokszor már ősszel kezdődnek a problémák a kezemmel. Kipirosodik, véresre kireped, fájdalommal jár, a legtöbb esetben az ujjaim is feldagadnak. Munkámból kifolyólag rengeteg fertőtlenítőt használok, többször kell kezet mosnom, így elmondhatjuk, hogy fokozott igénybevételnek van kitéve. Estére az O'keeffe's Working Hands kézkrémet szoktam használni, ami nagyon bevált, viszont napközben nem túl praktikus, mert kicsit nehezebben szívódik be. Napközben a Neutrogena azonnal beszívódó kézkrémét szoktam használni, a Németországban kapható pumpás formulát. Mostanában kicsit kezdtem kevésnek érezni, így amikor megláttam a polcon, gondoltam teszek vele egy próbát. (Már annyi kézkrémet kipróbáltam, hogy tényleg vicc...) Kellemes meglepetés volt. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Már egy használat után is jobb a kezeim állapota, ezért nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

N0RINE

2021. március 14.

Télen mindig ekcémás tüneteket produkál a kézbőröm, nem ritkán véressé repedezik ami feszülő érzéssel, fájdalommal, kipirosodással jár és rendkívül esztétikátlan. Ez a termék 2-3 használat után meggyógyította kezem, (amin egyébként még az LRP Lipikar Baum AP + M ekcémára és extra száraz bőrre való kréme sem tudott soha segíteni.) Elég testes de könnyen beszívódó krém, ami nem hagy olajos réteget maga után. Nekem kimondottan tetszik az, hogy nincs benne parfüm és nem is zavar a "furcsa szag". Megvagyok vele elégedve és egyelőre nekem ez az a krém ami tartós segítséget nyújt. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

Fkrisztina23

2021. március 9.

Így télen nagyon kiszárad a kezem (hámlik,sebes lesz), ez a krém pillanatok alatt beszívódik és hidratálja a bőröm, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Dyana91

2021. február 19.

Szerintem szuper krém,teszi a dolgát,jól hidratál és gyorsan beszívódik.Száraz kezekre kiváló és az összetevői is szépek.
Az illata miatt levonok egy csillagot,igaz hogy illatmentes,de valami fura moszat szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

csvik

2021. február 13.

Ennek mintha kicsit másabb az összetétele mint a sárga színű társának. Nem igazán nyerte el a tetszésem. Nem igazán szívódott be és illata is nekem furcsa. Párom használta el, neki bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

zizikeee

2021. február 9.

Sajnos nekem a téli, hideg időben, - amihez pluszban hozzájön most a mindennapos kézfertőtlenítés - semmit nem használt, és számomra még a szaga is kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak