Barnängen

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Regeneráló, illatsemleges kézkrém, amely regenerálja a nagyon száraz, kirepedezett bőrt és hosszan tartóan hidratálja azt. Északi pamut kivonatot és 10% védő Cold Cream-et tartalmaz, illatsemleges és szilikonmentes.

Vegán

b0rzi

2020. május 26.

Nagyon megörültem a sok pozitív véleménynek, és annak is, hogy illatmentes; 1-2 hónappal ezelőtt vettem, mostanra párommal elhasználtuk. Én egyedül nem biztos, hogy elhasználtam volna; oké, hogy illatmentes, de valami iszonyú büdi lesz tőle a kezem, és ki nem állhatom, ha büdi a kezem.
Éjszakára használtam az utóbbi időkben, hogy ne kergüljek meg teljesen a szagától, és bár reggelre valamennyire puha kezem lesz, azért az első kézmosás után ez eltűnik.
Összegészében véve csalódott vagyok, mert annyira jónak ígérkezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Összegészében véve csalódott vagyok, mert annyira jónak ígérkezett.

csill87

2020. április 18.

Teljesen leesett az állam, hogy ilyen jó kézkrémez lehet venni a drogériában is már! Találomra vettem csak le, nem olvastam utána, de ez tényleg szuper. Ezer félét próbáltam már, ekcémás a kezem, minden baja van, de ez a cucc még nekem is jó. Jelenleg úgy látom hogy jobb mint a Bioderma kézkréme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

maow

2020. április 10.

A párom érdesre száradt kezére kerestem valamit, és mivel a Barnängen sárga kézkréme nagyon bejött, gondoltam, legyen ez a márka. A sárga tubusosnak van egy diszkrét édes illata, úgyhogy inkább erre esett a választás, hogy még véletlenül se az legyen a kifogás, hogy azért nem használ kézkrémet, mert illatos. Mint oly' sok férfi, ő sem arról híres, hogy szereti bekrémezni a kezét, de ezt magától használja, annyira bejött neki. Este duplán bekeni a kezét, és reggelre látványosan javul az állapota, szóval a smirglis kezeket is helyre tudja tenni. Én is rájárok a krémre, nappali használatra is bevált, mert viszonylag gyorsan és könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, ráadásul nem csak a következő kézmosásig tart a hidratáló hatása, mert tényleg beissza a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

estagnus

2020. április 6.

A márka Kärlek kézkrémjét nagyon szerettem, viszont a tél beköszöntével gondoltam kipróbálom ezt a verziót, hátha átvészelem a hidegebb hónapokat komolyabb kiszáradások, berepedezések nélkül. Ha ritkán történt is ilyesmi, egy este alatt egészen helyrehozta a bőröm. Az illatmentességét kicsit szokni kellett, de nagyon jól teljesített, újra is vásároltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

HubertusB

2020. február 14.

Nagyon szépen rendbehozta a kezemet. Az "allergiás" reakció nekem is kijött,mintha elvagdostam volna,picit csípett is. Ez csak egyszer történt meg,és azt gondolom,ez a helyreállító mechanizmus része volt. :)
Nem teljesen illatmentes,mert az alkohol kicsit érződik rajta,ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

SpinnerCat

2020. január 27.

Számomra egyy megváltás volt ez a krém. :) Hiába kenegetem egész télen és hordok kesztyűt, mostanra eljutottam oda, hogy az egész kacsómról hámlott a bőr. Az eddig használt krémjeimmel szemben ezzel nem fájt kenni, ráadásul másnapra egészen emberi formába is sikerült ráznom. Örülök neki, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

HevesPetra

2020. január 2.

Drogériás kézkrémek között a legjobb. Beszívódik, ápol. Az idén még nem vágódott ki a hidegtől a kezem. Jó, tudom, hogy még hideg se volt. Az én kezemnek viszont már a -1 is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

sannabella

2019. november 22.

Második használat után mintha allergiás lett volna rá a bőröm, két ponton ki is pirosodott, viszketett, majd pár percen belül el is múlt ez a hirtelen reakció.
Amúgy meg tényleg nagyon jó, gyorsan beszívódik és puha, ápolt lesz a bőröm utána.
Aki egy jó illatú kézkrémre vágyik az felejtse el ezt a terméket, nekem nincs vele problémám amúgy és nem is extrán büdös, egyszerűen csak illatanyagmentes. Egy csillagot levontam emiatt a furcsak viszketés miatt, de ez nem hinném, hogy a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

zs001

2019. november 15.

Bátran ajánlom minden sebes, extrémen kiszáradt kézbőrű sorstársamnak! Ez a krém tökéletes. Gyakorlatilag sok év alatt végigpróbáltam a teljes drogériás és gyógyszertári felhozatalt kézkrémekből...de nem találtam olyat, amire azt mondtam volna, hogy újravenném. Most megtaláltam. Illatanyag mentes, nem ragadós, gyorsan beszívódó krém. Nem szilikonos-nekem ez is fontos szempont, mert nem viselem el a bőrömön a szilikonos dolgokat (zavar). Szerintem az ára is rendben van. Maximális csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak