Barr Sweden

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: postareb, az összetevőket feltöltötte: BlackRose101, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   16 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló organikus olaj, amely segít helyreállítani az arcbőr nedvességének egyensúlyát és élettel teli, egészséges látványt kölcsönöz neki. Antioxidáns tartalmának köszönhetően, hatékonyan semlegesíti a képződő szabadgyököket, ezáltal megőrizve a bőr fiatalságát. Az olaj enyhíti a bőrt érő stresszt, puhán, hidratáltan tartja és egészségesen szép, érzéki kisugárzást kölcsönöz.

BlackRose101

2020. augusztus 7.

Kifejezetten olyan olajat kerestem, melynek az összetevői kizárólag biogazdálkodásból származó és bio módon előállított összetevőket tartalmaznak, és ez az olaj a leírás szerint ilyen! A többszörösen díjnyertes svéd Barr Sweden márka terméke, akiknek már a hidratáló krémjüket is volt szerencsém kipróbálni, és nagyon bele is szerettem. Azonban most már az őszre készülve gondoltam, hogy picit kevés lesz önmagában csak a krém majd a fűtésszezonban, na meg a nyaralás után extra táplálást szerettem volna adni a bőrömnek, így arra gondoltam, a márka saját olajával felturbózva tökéletesen tápláló lesz a krém még a hideg időkben is. És noha még nincs hideg, de muszáj volt kipróbálnom az olajat is. Ez egy rendkívül selymes, lágy, nem zsíros, nagyon finom olaj, a növények természetes illatával, melyből a citrusok és a fenyő kiemelkedik. Az illat - mivel természetes illat - egy pár pillanatig érezhető csak, utána elillan, hiszen nem parfüm, hanem az összetevők saját természetes illata. Nagyon tiszta, nagyon finom, és tápláló. Én krémbe kevertem, 1-2 cseppet, nekem így nagyon bevált. Most nyáron még csak elég heti 2-szer, télen majd gyakrabban csepegtetek.
A termék anti-ageing hatású is, hiszen nagyon sok minőségi olajból áll, nagyon komplex és ápoló. A Sárgabarack és a Makadámia dió olaja különösen tápláló, ezeket még egyik arcolajban sem találtam meg így együtt. Én a száraz hajvégekre is használom, illetve körömágybőr ápolására is, nekem nagyon bevált, hiszen egy nagyon sokoldalú, komplex ápolást nyújtó, hidratáló termék, mely mégsem nehezít el, nekem nagyon szereti és hamar be is szívja a bőröm, a hajam...
Igazából két hete használom, és észrevettem, hogy a bőröm és a hajam vízveszteségén, hidratáltságán is sokat javított. Tehát nem csak száraz, hanem vízhiányos bőrre is nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.