Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Sminkek

Arc- és testpor puffnival. Használja szemén, arcán, testén, vállán, kulcscsonton ezt a por állagú fantasztikusan csillogó terméket. A fehéres árnyalatok highlighterként is használhatóak. Nem nagyszemcsés, hanem finomra őrölt minőségi porokról van szó kivételes ragyogással. A Barry M első osztályú pigmentjeiről híres a világon. Ezeknek a termékeknek egyedülálló színeik vannak, a pigmentjeik között ezek nem találhatóak meg. Nagyon gazdaságos kiszerelés. Ujjainkkal nem érezhető finomra őrölt porok. Barnás árnyalatai bronzernek is kitűnőek. Professzionális felhasználásra is bátran ajánljuk.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Ci 75471