Barry M

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KVanda, Módosítva: 2017. október 25.

10 hűvös és meleg árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder-paletta a Barry M őszi kollekciójából. Színeit a föld árnyalatai és a naplemente ihlette. Praktikus mágneses záródású csomagolás.

Letti2

2020. augusztus 30.

Nagyon szép színek vannak benne. A pigmentáltságával elégedett vagyok. A csomagolás is gyönyörű. Amit a legjobban imádok: az összes szín matt!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Sheila

2018. október 31.

Új szerelmem...már régóta kinéztem, de sokáig hiány volt belőle a webshopokban, de most sikerült lecsapnom rá. Pedig megfogadtam hogy nincs szükségem több palettára, mert a meglévőekkel is életem végéig sminkelhetnék, de ezzel kivételt tettem, mert ezeket a színeket hajkurászom már egy ideje. Kedvencem a karamell és a mustársárga, de a többi is szuper. Igazi meleg, őszi sminket lehet vele készíteni. Én különösebb porolást nem tapasztaltam (vannak ennél jóval porolósabb szemhéjfestékeim is), satírozni is szépen sikerült vele. Egyelőre imádat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

GHettie

2018. szeptember 9.

Tényleg kissé porol, de a színek összeállítása nekem nagyon tetszik: jól kihasználható, nem tucat, szeretem. Még nem tudom, újraveszem-e, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bleach

2018. március 8.

M'eh. A színek nagyon az én színeim, a legsötétebbet a szemöldökömre szoktam használni és ott elég pöpec, viszont szemhéjpúdernek nem túl pigmentáltak, nagyon porolnak is. Adok rá egy négyest, mert szemhéjalappal működőképes és tényleg nagyon szépek a színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.