Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lila, ezüst és arany színben kapható különleges hatású körömlakk.

bandita

2014. november 20.

Párjanincs, mármár tükörfényű körömlakk ez, aki csak a maximálisan egyenletes körömfelszínt fogadja el.
Gondosan felpolírozott természetes körmökön jól működhet, maximális simaságú alap hiányában nagyon igénytelen felületet produkál, még a szinte láthatatlan barázdákat is kihangsúlyozza.

Nagyon jó nyomdázólakk, pengeéles, fólia-hatású mintákat lehet vele produkálni, de vigyázat, ez nem minden alaplakk fölött mutat szépen.
Egy ódon hatású, vagy barokkos manikűr esetében vásári mutatványt nyújthat a vele készített minta, így inkább a hangsúlyozottan geometrikus, futurisztikus mintákban lesz hiteles......bááár...nem is olyan rég még vért adtam volna az olyan metálos körömlakkért, amivel egyáltalán össze bírok hozni egy értékelhető nyomdamintát, ma meg már a tökéletes sem elég jó nekem! :D :D

Nahmindegy, ez a lakk végülis ötcsillis, mert szerintem ezzel még egy három hónapos kölyök Német Juhász is tudna nyomdázni, ha egyszer megmutatják neki! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

LenAdam

2014. szeptember 26.

Mindkettő megvan és tervezem a limitált lila megszerzését is. Nálam minden elvárásnak megfelelt (fedés, száradás, tartósság). Jól előkészített körmön egyszerűen csodálatos, nem csíkos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

szisz5

2014. április 23.

Megvan mindkettő. Nagyon szeretem őket, kiváló Barry M minőség. Közelről finom mikrocsillámok látszanak bennük, messziről olyan, mintha tükör lenne a körmeimen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ci 11680

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.