Batiste

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Virágos szárazsampon, mely a nyár illatával frissíti fel a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fahej10

2020. június 1.

Hát már egy jó ideje meg van ez a száraz sampon. A legtöbben a Batise-t szeretik, így én is azt vettem. Ez volt az első száraz samponon, így nem igazán tudtam mit várjak tőle. De szerintem bevált, az illata kellemes virágos és szépen "kezeli" a zsírosabb területeket, nekem nem hagy fehér foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

petra9229

2017. augusztus 5.

Update: idén újravettem ezt az illatú szárazsampont. Továbbra is ez a legjobb az eddig próbált Batiste-ok közül, az illata is ennek tetszik a legjobban.

Ez az eddigi kedvenc Batiste termékem. Eddig próbáltam a Blush-t és az XXL Volume-ot, de egyiknek sem tetszett túlságosan az illata. Ennek viszont igen! A Volume-ot pont azért szerettem, amiért egyben utáltam is: jó tartást adott a hajamnak, viszont eléggé ragadt tőle, amit nyáron nem vagyok hajlandó elviselni. Ezért ez pont jó választás, nem ragad, az illata is jó, a hatása pedig nem marad el a többi Batiste termékétől. Ennek ellenére nem használom túl gyakran, mert egy hajmosás azért mégis sokkal jobb érzés, mint egy ilyen terméket használni, de rohanós hétköznapokon jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

viktoriass

2017. március 26.

Imádom a BATISTE termékeit, azok közül pedig ezt és a Sweetie illatát. Nagyon kellemes az illata, egyfolytában ezt szagolgatnám, valamint tökéletes a végeredmény. Újraveszem, ez tuti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.