Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

dbeata

2021. február 23.

Ez egy jó száraz sampon. És nincs száraz folt, vagy lerakódás a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

csvik

2021. február 13.

Dúsabbnak érzem tőle a hajam, de napokkal nem fogja kitolni a hajmosást. Aznap szoktam használni amikor este hajat kellene mosnom, addig kitart a hatása. Az eddig kipróbált száraz samponok közül, ez volt a legjobb. Többször is újravettem. Próbálom minél kevesebbszer használni, hiszen ez sem tesz jót a hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Biancah

2021. február 7.

Juj nagyon meg vagyok elégedve vele! Kifújva a barna hajam tövére fehér ugyan, de egyszercsak eltűnik, és nagyon sokat dob, frissít a hajamon. Nem ragad, nem tapad, nem áll össze. Napokkal kitolom a hajmosást. Tuti újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

csengenagy1

2021. január 21.

Többféle szárazsampont is próbáltam már a márkától, azonban nekem annyira nem vált be. Szerintem az Isana szárazsamponja százszor jobb és árban is kevesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Stenico

2020. november 2.

Alapvetően jó termék, teszi a dolgát, de nem sikerült túl sok barna színt felfedeznem benne, holott ez igen jól szolgálna a lenőtt (ősz) hajtöveimre :( Az illata igen erős, izlés dolga persze, de emellett már nem merek parfümöt használni, nehogy mozgó parfümériának nézzenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

gyongyikeolasz

2020. október 10.

Már több szárazsampont is kipróbáltam már más márkától is és a Batistetől is de ez az abszolút kedvencem. Nem hagy fehér foltot illetve a tartóssága is hosszabb ideig megmarad a hajamban. Plusz pont, hogy az illata sem olyan erős és tolakodó mint a többi szárazsamponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

tonic

2020. augusztus 16.

Aug..8. Csalódás a termék,bár igyekszem kerülni ezeket,néha kell..nem tetszik a színe sem,továbbá nagyon rondán matt,és főleg,ami nem tetszett,hogy alig két használat után pille könnyű a flakon,olyan,mintha már szinte nem is lenne benne,pedig csak a tövekre fújtam,tehát keveset! Azért ennyi pénzért ne két vagy három tőfújásra legyen már elég.. webshopban rendeltem,talán kifogtam egy rosszat,nem tudom. Az áráról nem is beszélve.
Up
Valójában mérges vagyok magamra,hogy ilyen haszontalan dolgot vettem 1600 Forintért,ami 2 alkalomra volt elég,vagyis 800/alkalom. Csak a tövére és csak oldalt és fölül fújtam,alig,de harmadjára semmi nem jött. Nincs eltömődve,egyszerűen üres! Döbbenet. A kupakjában van fújásnyom,a flakon széle sem tűnik újnak,pedig nemrég rendeltem egy drogéria webshopban. Nem kellett volna. Ha belegondolok,hogy errefelé néha sokallnak többen egy-egy nagy sampont pár száz Forintért,ami honapokig elég,hááát... se a hatása,se egyéb tulajdonsága nem tetszett. (A sima originál változattal sosem volt még ilyen problémám)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Up

mlexa

2020. április 20.

Tökéletesen megéri az árát. Én csak néha használom, így nagyon sokáig kitart. Tényleg nem hagy fehér foltokat a hajon. De a cherry változat nekem jobban bevált, úgy vettem észre, hogy tovább tart annak a hatása a hajamban. Ahogy telik a nap, azért ez délutánra már jobban megadja magát. Attól függetlenül ez is jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Amea

2020. február 10.

Azt tudja, mint az Original vagy az egyéb illatosított változatai, csak mivel színezett, kevésbé feltűnő a sötét hajamban.
Viszont erre az egy változatra úgy tűnik, hogy allergiás vagyok. Szabályosan fáj tőle a fejbőröm, nem is égő vagy viszkető érzés, hanem inkább olyan, mintha tépnék a hajamat. Egyéni allergia miatt nem nullázom ki az értékelést., viszont 3 csillagnál így se több, mert nem annyira kompatibilis fehér felsővel vagy párnahuzattal és nap végére összetapasztja a hajat. Elhasználni vagy újravenni nem fogom.
Ps: már új csomagolása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Ps: már új csomagolása van.

adra

2020. január 20.

Zseniális, fantasztikus, tökéletes, életmentő, eszméletlen, forradalmi és sorolhatnám :D Barna hajra csodálatos, nem lesz koszos dzsuvettás a hajam száraz samponozás után, legjobb ami kapható :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride