Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gyongyikeolasz

2022. június 19.

Már több szárazsampont is kipróbáltam már más márkától is és a Batistetől is de ez az abszolút kedvencem. Nem hagy fehér foltot illetve a tartóssága is hosszabb ideig megmarad a hajamban. Plusz pont, hogy az illata sem olyan erős és tolakodó mint a többi szárazsamponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

blueberry22

2022. április 25.

Nagyon jó kis szárazsampon, a legjobb, amit eddig próbáltam. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Anetty

2022. március 2.

Világos barna hajam van és nekem nagyon bevált ez a fajta száraz sampon. Próbáltam másfajtát is olcsóbbat, drágábbat, de maradok ennél, ez a legjobb.
1 max. 2 nappal ki lehet tolni a hajmosást. A Müller drogériában szokott időközönként akcióba lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Benedetta88

2021. december 12.

Megvettem, mert már nem volt időm megrendelni a jól bevált szárazsamponomat. Gondoltam olyan rossz ez sem lehet mivel nagyon sokan dicsérik és az ára is kedvezőbb. Barna hajam van, néha világosabb, néha sötétebb, így megvettem ezt a középbarnát és a sötétbarna hajra valót is. Így véleményeznem mindkettőt. Különbség a két szín között szerintem elég minimális. Az illata mindkettőnek nagyon erős és tolakodó, napközben is érzem magamon. Hiába rázom fel, fehér foltos lesz a hajtövem, amit még fésüléssel kicsit tudok korrigálni, de akkor is poros érzete és látszata marad a hajamnak. Ha nagyon s.o.s. a helyzet, akkor az aznapot valahogy átvészelem vele, de nem érzem frissebbnek se a hajamat, se a fejbőrömet. Így nem is bírom sokáig és este már mosom is meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

duchess_g

2021. augusztus 20.

Teszi a dolgát, ha reggel befújom még 1-2 napra vállalhatóvá teszi az egyébként már zsíros hajat. Nem lesz teljesen láthatatlan/érezhetetlen a hajon, mert valaminek meg kell kötnie az ,,olajokat"/zsírosságot, de mivel színezett, így kevésbé kell azon aggódni, hogy fehér foltos marad a haj, illetve az állaga jó, könnyű eloszlatni. Viszont nekem nem tetszik az illata, nem friss tisztaság-illatú, inkább nehéz, édeskés és sajnos tartós is a hajban, érezni napközben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Lina14

2021. május 26.

még mindig elég világos a púder, és sajnos látszódik a hajamon, de amúgy egész jól felszívja az olajakat, azonben viszket tőle a fejbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

dbeata

2021. április 22.

Ez egy jó száraz sampon. És nincs száraz folt, vagy lerakódás a használata után. Fontos, hogy nem tartalmaz alumíniumsókat sem. Nekem ez szempont volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 22.

o_korda_agi

2021. április 22.

A legjobb szárazsampon. Több terméket is kipróbáltam már korábban, de ez lett a kedvencem, csak ezt a márkát használom már 1-2éve. Ezt, illetve a dark verziót szoktam váltogatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Szinda

2021. április 17.

Legjobb :) jó illatú, jól bírja a hajam még pár napig is akár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Legjobb :) jó illatú, jól bírja a hajam még pár napig is akár.

norszi

2021. április 15.

Meg vagyok elégedve vele, ebben a kategóriában megfelelőnek bizonyul.Többféle szárazsamponnal szemben ennek az illata kevésbé erőteljes és fehér foltot is kevésbé hagy a hajamon használat után, ugyan sok barnító színt sem sikerült felfedeznem… Ez az első termék amit vásároltam a márkától, de lehet hogy nem az utolsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.