Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Amea

2020. február 10.

Azt tudja, mint az Original vagy az egyéb illatosított változatai, csak mivel színezett, kevésbé feltűnő a sötét hajamban.
Viszont erre az egy változatra úgy tűnik, hogy allergiás vagyok. Szabályosan fáj tőle a fejbőröm, nem is égő vagy viszkető érzés, hanem inkább olyan, mintha tépnék a hajamat. Egyéni allergia miatt nem nullázom ki az értékelést., viszont 3 csillagnál így se több, mert nem annyira kompatibilis fehér felsővel vagy párnahuzattal és nap végére összetapasztja a hajat. Elhasználni vagy újravenni nem fogom.
Ps: már új csomagolása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Ps: már új csomagolása van.

adra

2020. január 20.

Zseniális, fantasztikus, tökéletes, életmentő, eszméletlen, forradalmi és sorolhatnám :D Barna hajra csodálatos, nem lesz koszos dzsuvettás a hajam száraz samponozás után, legjobb ami kapható :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

juditjanka

2020. január 20.

Szerintem már elképzelni sem tudnám az életet nélkülük. Vagyis elképzelni el tudnám, csak a hajam lenne undorító abban a világban. :D Annyira csodásak ezek a szárazsamponok, de a legjobb ez és a dark verziója. Semmi nem látszik, teljes hihetetlenség. :D Minden alkalommal, amikor ráfújom a hajamra évek óta, rájövök, mennyire jó, hogy létezik. Óriási szeretet (pedig már kezd nagyon emelkedni sajni az ára), és egymillió csillagot érő termék. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

vikooo

2020. január 18.

Kb 3 eve hasznalom, es mar több masik fajtat is kiprobaltam, de ez az örök nr1. Kellöen barna, szinte semmi nem latszik, hogy szarazsampon van rajtam. A többi barna arnyalatos is hagyott feher foltokat. Ez nem. Szeretem.
Többször ujravasaroltam.
Egy negativum, h ha mar keves van benn az nem jön ki, illetve vmi jön de nem az „anyag“, ezert csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Többször ujravasaroltam.

HdlkK

2020. január 4.

Nagyon jó termék, sajnos elég sűrűn használom és nekem ez vált be a legjobban. Előtte Baleat használtam, de ez kevésbé marad fehér, sőt...ha megfelelően viszem fel és nem kapkodok, teljesen eltűnik a fehér árnyalat. A szagával nincs gondom, szerintem nem túl tolakodó. A fenékig érő, extra vékonyszálú hajamat sajnos szinte minden másnap mosnom kéne, de ezzel a termékkel simán ki tudom tolni heti 3-4 napra.
Nem mellesleg jobban formázható a hajam tőle!
Újravevős már több, mint 1 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Nem mellesleg jobban formázható a hajam tőle!
Újravevős már több, mint 1 éve.

szzh01

2019. december 23.

Eddig kétféle spray kiszerelésű száraz sampont használtam, ezt és a Nivea középbarnáját. Előzőleg számos youtube videót megnéztem (pl Módis Gabié nagyon hasznosnak bizonyult a témában), és elolvastam itt a KM-án is rengetegnek az értékelését, majd erre a kettőre szűkítettem le a választásomat a vörösesbe hajló középbarna, hennával festett, vékony szálú, gyorsan zsírosodó egyenes szálú hajamra.

A Nivea sem rossz, de attól egy picikét fehéres marad a haj töve tőle. Ez egyáltalán nem fehérít, szépen emeli a hajtövet, dúsít, minden zsírt felszív, ugyanakkor nem mattítja le a hajat. Számomra előnye még, hogy egy kicsit világosabbnak és élénkebb színűnek tűnik tőle a hajam. Ha valamilyen frizurát készítek és nem csak leengedve hordom a váll alá érő hajamat, kimondottan előnyös a száraz sampon használata, mert sokkal jobban megmarad vele a copf, konty stb, jobb tartása lesz a hajamnak tőle.
A hajmosást 1 hétre ki tudom vele tolni, kb. a 3-4. napon használom, esetleg 1-2 nap múlva még egy kicsit fújok belőle reggel a stratégiailag fontos, látszó részekre (fejtető, választékok).

Az illata elég erős, kissé hajlakkos-parfümös hatású, nem a kedvencem, de simán megszokható, kellemetlennek nem mondanám. Nekem a fürdőszoba nem lett egyelőre barna poros tőle, igyekszem jól célozni vele. A kádkilépő szőnyeget mindig magam alá húzom használat előtt, mert a padlón észrevettem, hogy kifújáskor hajlamos ott is landolni belőle. A ruhát, bőrt nekem nem fogja meg, pedig rendszeresen edzek is benne.

Bár az árát sokallom - ennek is és a többi, kb. azonos árfekvésű társának is, mivel csak kb. 5-6 alkalomra elegendő mennyiség van benne - megérdemli az 5 csillagot, mert nemcsak életmentő számomra, de egy teljes értékű alternatívát nyújt hétközbeni hajmosásmentes napokra ahhoz, hogy ne kelljen a zsíros fejem miatt szégyenkeznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 23.

Uveggalamb

2019. október 29.

Most fogyott el egy ilyen nagy kiszerelésben nálam, Brunette-középbarna hajra való , viszont teljesen más csomagolású ,mint ami a képen van.
Én elégedett voltam vele, bár ha nem lenne szinte lehetetlen a beszerzése, akkor az én hajamra egyértelműen a sötétbarna verzió lenne való, viszont azt még nem volt alkalmam és lehetőségem kipróbálni:( (eddig)
Azonban attól függetlenül, hogy ez jóval világosabb hajra való mint amilyen nekem is van, szerintem így is szépen tette a dolgát. Eltüntette a zsíros hatást, utána nekem még akár 3 napig is simán frissnek és vállalhatónak , illetve jóval dúsabbnak is tűnt a hajam, és ha szépen eloszlattam, átdörzsölgettem a fejbőrömnél akkor semmilyen fehér nyoma nem maradt. Most sikerült végre valahára a sötétbarnát megtalálnom az egyik drogériában, szóval amint lesz arról is tapasztalatom, írom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

asztromélia

2019. október 20.

Sotetszoke hajamra a legjobb, tenyleg nem is latszik benne a por, vagy nagyon minimalisan es a zsirosodas is eltunik. Szinezett szarazsamponok kozul a Nivea kozepes arnyalatahoz hasonlitva, ez a Batiste sokszorosan jobb. Ennel maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Pomelo

2019. október 1.

A leghatékonyabb száraz sampon, amit próbáltam, remekül végzi a dolgát, nem lesz fehér és túl matt tőle a hajam, és még dúsít is picit.
Csak ne lenne olyan édeskés szaga... de nem vonok le miatta csillagot, mert gyorsan elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

darkoadrienn

2019. szeptember 21.

A dúsítós Volume-valami nevűt elég csúnyán lehúztam, mert az nagyon rosszul működött a hajamon, de örülök, hogy nem mondtam le teljesen a márkáról. Ezt és a dark változatot is használom, mindkettő jó! Nekem ezek nem dúsítanak különösebben, de a zsírt szépen felszívják, a használatuk után két napig még simán elvagyok hajmosás nélkül. Semmi fehér maradvány, semmi ragacsosság. Nekem ez fontosabb, mint a dúsítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride