Batiste

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

A Batiste szárazsampon tökéletes a hajmosások közötti használatra. Vegán.

matyasflora

2020. február 15.

Nekem szerintem még a Baptiste-ok között is a leg-leg,valóban klassz volumennövelő a megszokott Baptiste hatással.Hosszú fekete hajam van amiben nagyon látszana a fehérség,de ilyen problémám sincs mert nagyon jól bele lehet masszírozni a hajba.Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

Naoto

2020. február 5.

Ez gyanúsan az XXL volume új verziója, úgyhogy átmásolom az ottani véleményemet ide is - ugyanúgy tökéletes ez is :)

Számomra ez a legjobb szárazsampon! Azon kívül, hogy eltünteti a zsírosságot a hajról, még dúsít is, úgyhogy ezzel együtt már teljesen vállalható lesz a haj, vészhelyzetben akár 2 nappal is kitolható vele a hajmosás. A trükk szerintem az, hogy a többi szárazsamponhoz képest sokkal kevesebbet kell használni belőle, és jól bele kell dörzsölni a hajba, így nem marad fehér réteg. Így nem tapasztalom azt sem, hogy összeállna a hajam. Már nagyon régóta használom, és elég indokolatlan mennyiségben, mégsem lett semmi baja a fejbőrömnek, ami plusz pont. Mindenképp maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

balazskrisztii

2020. január 20.

Nekem ez vált be a legjobban, tényleg ad tartást és persze frissebb kinézetet is. Számomra csak egy nappal tolja ki a hajmosást, mert érzem, hogy a fejbőrömön kialakul egy réteg, ami nem hiszem, hogy jót tesz hosszabb távon, de amúgy is az egy rossz felfogás, hogy a száraz sampon helyettesíti a hajmosást... Inkább csak kitolja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

varevi0606

2020. január 12.

Nekem nagyon bejött, tényleg ad volument a hajnak, és az illata is szuper. Abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

random

2019. december 27.

kifogytam a múltkor a luxe verzióból, ami a legelső batiste spraym volt, és arról el lehet mondani, hogy telitalálat - hatásra és illatra is. de nem tudtam újravenni, csak ez volt a polcon, a szőke-barna (de vörös a hajam), és a floral meg a tropical, amiknek az illata nagyon sok nekem. ezt választottam végül viszont sajnos közel sem olyan jó. sokkal szárazabb, mattabb és fehérebb a hajam tőle, miközben egyébként semmivel sem dúsít jobban mint a normál verzió. hát, így jártam, azt hiszem... persze ez még mindig jobb, mint ami szárazsamponokat azelőtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Toothfairy

2019. november 12.

Vékonyszálú, könnyen zsírosodó, (eredeti) szőke hajra egy csodaszer. Én egyrészt használom rendeltetésszerűen, tehát zsírosodásra, másrészt a frissen mosott hajamon is, mert szép tartást ad az amúgy lelapuló, selymes, vékonyszálú hajamnak.
Nem száll tőle a hajam (pl. a Baleástól, illetve Müller saját márkástól nagyon), illetve az én hajszínemen nem tapasztalok fehér foltokat sem. Ha használat előtt felrázom, akkor maradéktalanul ki tudom fújni a flakonból.
Viszont dús (sötét színű) hajon szerintem nem működik olyan jól, de ez nem von le az értékéből, mert nem azt a csoportot célozza meg.
Az egyedüli hátránya az ára. Még a márkán belül is drágább, nem beszélve más gyártók termékeiről. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, mert a dobozon szereplő ígéreteknek maximálisan eleget tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

peachyglow

2019. október 22.

Úgy látom, hogy ez egy love or hate termék a vélemények alapján. Voltak régebben próbálkozásaim száraz samponokkal, de valahogy egyik sem vált be. Mióta azonban egyetemistából munkavállalóvá avanzsáltam, meg kellett tanulni, hogy az ember lánya nem akkor mos hajat amikor szeretne, hanem amikor van rá ideje és energiája. Mivel vékony szálú, lelapulásra hajlamos, tövénél gyorsan zsírosodó hajam van, erre esett a választásom. A hajmosástól számított második napon használom egyszer (választékokat csinálok és a töveket átfújom, bedörzsölöm a hajamba és végül átfésülöm) és így négy napot csodásan kibír a loboncom. Mivel csak a hajtövekre használom, nekem nem szárítja a hajvégeimet, egész jó kis volument ad és nem lesz tőle ragacsos vagy fehér foltos a hajam. Én megszerettem, ettől függetlenül ki fogok próbálni szerintem más Batiste termékeket is, de nincs okom a panaszra vele kapcsolatban.

Update: Na elolvastam mindenféle horrortörténeteket a száraz samponokról általában és nem szeretném megkockáztatni a kóros hajhullást és hasonlókat, úgyhogy a rendszeres használatát felfüggesztettem, és majd csak néha SOS helyzetekben lesz használva. Ettől még a terméket lepontozni nem szeretném, mert egyébként ami a dolga, azt nagyon jól tudja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Audry1

2019. szeptember 6.

Csak azért vettem meg ezt, mert nem találtam azt, amit használni szoktam, így erre esett a választásom SOS gyanánt.
Hát.. nagyon megbántam! Csak azért használok belőle (a már jól beváltak mellett), hogy fogyjon el minél előbb. A hajamon nehezen eltüntethető fehér foltokat hagyott és jelentősen durvább, már-már összeálltabb tapintású lett a hajam tőle. Ennyi pénzért 1. többet vártam 2. vannak sokkal jobbak is!
Sosem venném újra és barátnőknek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Sosem venném újra és barátnőknek sem ajánlom!

MariaJulianna

2019. június 12.

Alig vártam hogy elfogyjon. A hajam kemény tapintású lesz ,mintha behajlakkoznám. Nem lehet formázni a hajat , és mintha egy csomóban állna a fejem tetején. Körülbelül olyan mintha raszta hajam lenne... amit ígér arra jó, de nemhogy friss érzést nyújt, hanem épp ellenkezőleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

brigditd

2019. április 2.

Az összes közűl ez a legerősebb szerintem. Még a nagyon zsíros hajjal is megbirkózik de ha túlzásba esünk vele akkor szárít egy kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride