Batiste

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

A Batiste szárazsampon tökéletes a hajmosások közötti használatra. Vegán.

Misa

2021. február 25.

Update: DURVA fejbőrirritációt okoz. Ráadásul a fejbőrömön összeáll, és ilyen korpaszerű darabkákat képez, emiatt max. 2 csillag.

Az állandó szárazsamponom a Balea normál, szőke hajra való pár száz forintos flakonja. Évek óta használom, soha nem okozott csalódást, fixen 5 csillag. Viszont szerettem volna ezt is kipróbálni, főleg amiatt, mert egy alkalomra szerettem volna a hajamnak adni egy kis textúrát.
Ezt maximálisan teljesítette is, tökéletes erre a célra! Zsírosodó hajra is jó, szépen felszívja az olajat, és mattít is. Az illata számomra nem rossz, nem is jó, hanem így oké. Persze ez is tud néha meglepetéseket okozni, és rátüsszenteni egy nagy fehér foltot a fejemre, illetve ahogy mások is írták már, elég nehéz kifésülni vagy letörölgetni a hajról. Viszont tényleg dúsít, teszi a dolgát.
A negatívum számomra csak annyi, hogy a por még jó sokáig kavarog az egész fürdőszobában, lehet, hogy legközelebb maszkban használom, mert nem hiszem, hogy jót tesz belélegezni ezt, illetve a másik negatívum, hogy irritálja a fejbőröm, másnap muszáj megmosni a hajam. De egyébként teljesen jó, nekem százszor jobban bejött, mint a sima Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

mmaryann

2020. szeptember 24.

Imádom!!! Többfunkciós, mivel nem csak a hajmosást tudja pár nappal kitolni, de az én vékony szálú, lelapuló és igen csak kevéske hajamnak olyan tartást ad, amit idáig nem igazán tudtam semmivel sem megoldani csak hajlakkal, de attól meg viszket a fejbőröm. Idáig a sima Batiste szárazsampont használtam, de ez még jobb! Számomra szuper, ha lehet 10 pontot adnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Moncsii04

2020. szeptember 23.

Nekem ez A szárazsampon! Nagyon vékonyszálú hajam van, és úgy érzem, hogy kihozza belőle amit lehet :) Nem ragad, nem viszket, szépen eloszlik és tényleg többnek tűnik tőle a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

pilleriin

2020. április 27.

Vékony szálú, hullámos hajam van, ami normál, így nem zsírosodik gyorsan. Akkor használtam, amikor már nem szeretném részletezni, hogy mennyire nagyon vállalhatatlan volt a mosatlan hajam, reggel nem volt időm megmosni. Nagyon nehéz kidörzsölni törölközővel, vagy nagyon nehéz a hajszárítóval kifújni belőle, de nagyon durván dob a volumenen, és nagyon frissítő is. Az illata olyan, mint valami kislányok számára tervezett kozmetikum illata, én inkább ősszel és télen tudom elképzelni, hogy ez jól esik, de nem kifejezetten tolakodó és zavaró. A terméket ajándékba kaptam, én biztos, hogy 600 forint felett nem költenék száraz samponra, és nem vásárolnám meg, de nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Panka20

2020. április 17.

Nekem ez eddig a best szárazsampon. Nagyon kevés is elég belőle és teljesen frissenmosottnak tűnik a hajam. Érzetre azért kb két nap után kellemetlen lesz, viszketni kezd, de annál több ideig nem is bírja, mert egy idő utan nekem kis fehér pöttyökben látható lesz. Ettől függetlenül szerintem a legjobb a kategóriában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

matyasflora

2020. február 15.

Nekem szerintem még a Baptiste-ok között is a leg-leg,valóban klassz volumennövelő a megszokott Baptiste hatással.Hosszú fekete hajam van amiben nagyon látszana a fehérség,de ilyen problémám sincs mert nagyon jól bele lehet masszírozni a hajba.Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

Naoto

2020. február 5.

Ez gyanúsan az XXL volume új verziója, úgyhogy átmásolom az ottani véleményemet ide is - ugyanúgy tökéletes ez is :)

Számomra ez a legjobb szárazsampon! Azon kívül, hogy eltünteti a zsírosságot a hajról, még dúsít is, úgyhogy ezzel együtt már teljesen vállalható lesz a haj, vészhelyzetben akár 2 nappal is kitolható vele a hajmosás. A trükk szerintem az, hogy a többi szárazsamponhoz képest sokkal kevesebbet kell használni belőle, és jól bele kell dörzsölni a hajba, így nem marad fehér réteg. Így nem tapasztalom azt sem, hogy összeállna a hajam. Már nagyon régóta használom, és elég indokolatlan mennyiségben, mégsem lett semmi baja a fejbőrömnek, ami plusz pont. Mindenképp maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

balazskrisztii

2020. január 20.

Nekem ez vált be a legjobban, tényleg ad tartást és persze frissebb kinézetet is. Számomra csak egy nappal tolja ki a hajmosást, mert érzem, hogy a fejbőrömön kialakul egy réteg, ami nem hiszem, hogy jót tesz hosszabb távon, de amúgy is az egy rossz felfogás, hogy a száraz sampon helyettesíti a hajmosást... Inkább csak kitolja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

varevi0606

2020. január 12.

Nekem nagyon bejött, tényleg ad volument a hajnak, és az illata is szuper. Abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

random

2019. december 27.

kifogytam a múltkor a luxe verzióból, ami a legelső batiste spraym volt, és arról el lehet mondani, hogy telitalálat - hatásra és illatra is. de nem tudtam újravenni, csak ez volt a polcon, a szőke-barna (de vörös a hajam), és a floral meg a tropical, amiknek az illata nagyon sok nekem. ezt választottam végül viszont sajnos közel sem olyan jó. sokkal szárazabb, mattabb és fehérebb a hajam tőle, miközben egyébként semmivel sem dúsít jobban mint a normál verzió. hát, így jártam, azt hiszem... persze ez még mindig jobb, mint ami szárazsamponokat azelőtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride