Batiste

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiffanyriti, Módosítva: 2019. január 10.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Volument és friss megjelenést kölcsönöz a frizurának. Magába szívja a felesleges zsírt a hajról, energiát és fényt ad a hajnak, gazdag és légiesen dús hatást eredményez, felfrissíti és levegőssé teszi a hajat.

doori60

2019. március 26.

Nagyon sok szárazsampont próbáltam már, de ez a márka vált be a legjobban. Az illata számomra nagyon kellemes, nem tolakodó, a zsírosodó hajamat befújás után majdnem két napig szárazon tartja.

doori60
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

cattitude

2019. január 21.

szeretem ezt a fajta Batiste-ot is, kevésbé feltűnő a szaga, mint a Blushnak. a hatása ugyanolyan jó, mint a többié.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

tiffanyriti

2019. január 5.

Azért vettem meg amellett, hogy kitolhatom vele a hajmosást, mert azt írja dúsit. És nekem valóban ad volument és tartást, szval elégedett vagyok vele. Igazából még a söté hajra való szárazsampont szoktam használni, nekem az is bevált, bár ez azért jobb mert tényleg ad egy kis tartást. használat után többször megkérdezték már fodrásznál voltál? Könnyen kifésülhető, nem marad ott a fehér por a hajamba. nem nehezíti el a hajam. Enyhe virágillata van, de nem édes inkább friss citrusos beütéssel. Nem tompítja hajam fényét, és nincs cukros ódivatu feltupirozott haj érzésem.

tiffanyriti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride