Best of Beauty 2019

Batiste

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: DragonGirl2002, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Samponok

Spray formájú szárazsampon édes illattal.

A száraz sampon segítségével felfrissítheted a hajad, a termék tökéletesen beleolvad a hajba és kellemes édes illatú.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

persephone

2019. március 13.

Egyetlen hibája, hogy törölközővel kell eltüntetni a fehér nyomokat, ezt leszámítva a legjobb szárazsampon. Amikor Bécsben éltem, ott lehetett kapni kis kiszerelést is, itthon viszont sajnos ezt nem találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Fzks

2019. március 10.

Tökéletes, jó illatú, teszi a dolgát és nem irritálja a fejbőröm. Plusz tudomásom szerint állatteszt mentes és vegán.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Csodalatosmandarin

2018. december 12.

A hasznalata utan olyan lesz a hajam mintha epp most mostam volna, es meg plusz volument is kap, szerintem a batiste szarazsamponoknal nincs jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Percoon

2018. október 24.

Batiste szárazsamponok a kedvenceim, általában váltogatom az illatokat, ez egy kellemes édeskés illat, és ugyanolyan jól működik mint a többi Batiste szárazsampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

arcoiris

2018. június 19.

Nincs összehasonlítási alapom más szárazsamponokkal, de jól eloszlatható, nem marad fehér, az illata kellemes, nekem bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

eszigeti

2018. május 30.

Életem legjobb száraz samponja! Két napon simán kitolok vele. Az illatától már rosszul vagyok amúgy, szoktam váltogatni a Blush és Cherry illatokkal. Próbáltam egyszer a Brunette változatát, na azt soha többet, a fejbőröm is megszínezte...egy kis fejvakarás és a köröm is barna lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

barbee0906

2017. december 21.

a kedvenc Batiste illatom! Teszi a dolgát, ahogy kell egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

a kedvenc Batiste illatom! Teszi a dolgát, ahogy kell egyébként.

Panni21

2017. október 6.

Számomra már nagyon tömény az illata. Este használtam, reggel még intenzíven érezni. Hatásban sem tartom olyan jónak, mint amelyiket korábban használtam (Blush). Csak vészhelyzetre tartok otthon szárazsampont, lassan de biztosan el fog fogyni, de nem venném újra. Viszont jól mutat a flakon a polcon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

CzFru

2017. október 1.

Úgy tűnik nálam a Batiste fajták mindig sorsszerűen kerülnek a kosárba...A nagy kedvencem a Cherry és a Blush, de egyik sem volt múltkor a Müllerben, ellenben ebből egy darab ott árválkodott. Teljesen ugyanazt a színvonalat hozza mint az előbb említett kettő, bár az illata nekem picit sok, de hál égnek hamar elillan. A hajamat bár utána összefogva viseltem, de nagyon szépen felfrissítette, majdnem két nappal elhúzva így a hajmosást.
A csomagolása pedig nagyoncuki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

A csomagolása pedig nagyoncuki :D

Csucsi08

2017. augusztus 18.

Jó illata van. Ritkán használom, tényleg csak hajmosás előtti napokon vetem be. De az illata és állaga miatt jól üdít, frissít a hajamon. Nem alap felszereltség, de örülök, hogy van mihez nyúlni, ha mégis szükségét érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride