KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: DragonGirl2002, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Samponok

Spray formájú szárazsampon édes illattal.

A száraz sampon segítségével felfrissítheted a hajad, a termék tökéletesen beleolvad a hajba és kellemes édes illatú.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

Percoon

2018. október 24.

Batiste szárazsamponok a kedvenceim, általában váltogatom az illatokat, ez egy kellemes édeskés illat, és ugyanolyan jól működik mint a többi Batiste szárazsampon.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

arcoiris

2018. június 19.

Nincs összehasonlítási alapom más szárazsamponokkal, de jól eloszlatható, nem marad fehér, az illata kellemes, nekem bevált! :)

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

eszigeti

2018. május 30.

Életem legjobb száraz samponja! Két napon simán kitolok vele. Az illatától már rosszul vagyok amúgy, szoktam váltogatni a Blush és Cherry illatokkal. Próbáltam egyszer a Brunette változatát, na azt soha többet, a fejbőröm is megszínezte...egy kis fejvakarás és a köröm is barna lesz...

eszigeti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

barbee0906

2017. december 21.

a kedvenc Batiste illatom! Teszi a dolgát, ahogy kell egyébként.

barbee0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

a kedvenc Batiste illatom! Teszi a dolgát, ahogy kell egyébként.

Panni21

2017. október 6.

Számomra már nagyon tömény az illata. Este használtam, reggel még intenzíven érezni. Hatásban sem tartom olyan jónak, mint amelyiket korábban használtam (Blush). Csak vészhelyzetre tartok otthon szárazsampont, lassan de biztosan el fog fogyni, de nem venném újra. Viszont jól mutat a flakon a polcon :)

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

CzFru

2017. október 1.

Úgy tűnik nálam a Batiste fajták mindig sorsszerűen kerülnek a kosárba...A nagy kedvencem a Cherry és a Blush, de egyik sem volt múltkor a Müllerben, ellenben ebből egy darab ott árválkodott. Teljesen ugyanazt a színvonalat hozza mint az előbb említett kettő, bár az illata nekem picit sok, de hál égnek hamar elillan. A hajamat bár utána összefogva viseltem, de nagyon szépen felfrissítette, majdnem két nappal elhúzva így a hajmosást.
A csomagolása pedig nagyoncuki :D

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

A csomagolása pedig nagyoncuki :D

Csucsi08

2017. augusztus 18.

Jó illata van. Ritkán használom, tényleg csak hajmosás előtti napokon vetem be. De az illata és állaga miatt jól üdít, frissít a hajamon. Nem alap felszereltség, de örülök, hogy van mihez nyúlni, ha mégis szükségét érzem.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Mackobunda

2017. május 27.

Szerintem az összes közül ez a leggyengébb és gyorsan el is fogyott

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Szerintem az összes közül ez a leggyengébb és gyorsan el is fogyott

Dourou

2017. május 25.

Ugyanaz a hatása,mint a többi batiste szárazsamponnak,csak az illata kicsit más:) újravettem.

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

fanniblue

2017. május 3.

Ez egy csodálatos termék! :D Én most próbáltam először száraz sampont, azt hittem nem fog hatni semmit. Gyertekek.. olyan lesz tőle a hajam mintha frissen mostam volna. Plusz, a volumennövelő hatása is nagyon látványos nálam. Egymást követő napokon is szoktam használni, bőven kitolhatom a hajmosás időpontját. Az illatát imádom, mindenképp újraveszem.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride