Batiste

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: DragonGirl2002, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Samponok

Spray formájú szárazsampon édes illattal.

A száraz sampon segítségével felfrissítheted a hajad, a termék tökéletesen beleolvad a hajba és kellemes édes illatú.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

mis6lauren6

2021. február 15.

Több márka szárazsamponját is kipróbáltam már de ez mindent visz. Nem ragad tőle a hajam, nem hagy fehér foltokat plussz egy napot bagy akár kettőt is ki tudok vele húzni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

d.anett89

2020. augusztus 21.

Egy boxban volt termekmintaként próbálhattam ki először.
Nagyon bejött.
Így rászántam,hogy megveszem a teljes kiszerelést is. Jól döntöttem. Nagyon jó az illata, használata után a hajamnak is jó illata van. Igaz nem mindig használom, így nekem nem fogy hamar. Nem ragad tőle a hajam és jó H néha ki tudom vele tolni a hajmosást

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Egy boxban volt termekmintaként próbálhattam ki először.
Nagyon bejött.

Ingi

2020. július 11.

A jobb Batiste szárazsamponok közül való :) (persze mind jó). Már nem is veszek mást. Kár, hogy ezt a fajtát boltban nem látni, csak online rendeléssel jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

persephone

2019. március 13.

Egyetlen hibája, hogy törölközővel kell eltüntetni a fehér nyomokat, ezt leszámítva a legjobb szárazsampon. Amikor Bécsben éltem, ott lehetett kapni kis kiszerelést is, itthon viszont sajnos ezt nem találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Fzks

2019. március 10.

Tökéletes, jó illatú, teszi a dolgát és nem irritálja a fejbőröm. Plusz tudomásom szerint állatteszt mentes és vegán.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Csodalatosmandarin

2018. december 12.

A hasznalata utan olyan lesz a hajam mintha epp most mostam volna, es meg plusz volument is kap, szerintem a batiste szarazsamponoknal nincs jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Percoon

2018. október 24.

Batiste szárazsamponok a kedvenceim, általában váltogatom az illatokat, ez egy kellemes édeskés illat, és ugyanolyan jól működik mint a többi Batiste szárazsampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

arcoiris

2018. június 19.

Nincs összehasonlítási alapom más szárazsamponokkal, de jól eloszlatható, nem marad fehér, az illata kellemes, nekem bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

eszigeti

2018. május 30.

Életem legjobb száraz samponja! Két napon simán kitolok vele. Az illatától már rosszul vagyok amúgy, szoktam váltogatni a Blush és Cherry illatokkal. Próbáltam egyszer a Brunette változatát, na azt soha többet, a fejbőröm is megszínezte...egy kis fejvakarás és a köröm is barna lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

barbee0906

2017. december 21.

a kedvenc Batiste illatom! Teszi a dolgát, ahogy kell egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

a kedvenc Batiste illatom! Teszi a dolgát, ahogy kell egyébként.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride