Best of Beauty 2019

Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2014. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ránccsökkentő hatású, nyugtató és hidratáló csigás éjszakai arcpakolás.

Színezék és ásványi olaj mentes, hipoallergén.

diahlin

2017. január 1.

Az utóbbi időkben valami nem tetszett a bőrömnek, és sok pattanásom volt, ezért vettem meg. Nekem nagyon bevált. A első benyomásom az volt, hogy van súlya a tégelynek, kb. háromszor annyi krém van benne mint egy hagyományos, drogériás termékben. A pumpával egy nyomásnyit (fél borsónyi mennyiség) oszlatok el az arcomon, nagyon jól hidratál, teljesen beszívódik, nincs erős illata. Egy hónapja használom éjszakai krémként, a pórusaim kisebbek, pattanásaim alig vannak, a bőröm kisimultabb, szebb, és egyenletesebb színű. Hegeken is próbáltam, leviszi a pirosságot, és láthatóan szebbek utána a nyomok, ha el nem is mulaszt mindent. Engem nem zavar a csomagolás, bár tény, hogy a többi Baviphat krém tégelye sokkal egyedibb és aranyosabb, de itt a beltartalom abszolút várakozáson felül teljesített.

UP: Nagyon sokáig elég az a mennyiség, ami a tégelyben van, de sajnos mintha kifogyna belőle a szufla: amíg friss a krém, addig valóban használ, aztán szerintem megromlik. Nem irritál, nem lesz büdös, de már csak a hidratáló hatása érződik, a pattanások és egyéb problémák visszajönnek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Michelle

2015. január 28.

Egy elborult pillanatomban megvettem. Normál bőrre használom, amivel ugyan különösebb problémám (gyulladás, seb, heg, túlérzékenység stb.) nincsen, viszont napsütés hatására hajlamos foltosodni, ha nem ügyelek rá, ezért a folthalványítást ígérő cuccokkal szemben védtelen vagyok. Ebből a bőröm kis mennyiséget is nagyon nehezen vesz fel, ezen még a hosszas, alapos masszírozás sem sokat javít, sőt, reggelre sem szívódik fel maradéktalanul, az orrom és a homlokom nagyon fénylik tőle. Kb. egy hónapig tartó napi használat után átálltam arra, hogy a heti két hámlasztást (Suisikin 8%-os AHA/BHA) követő este teszem fel, főleg az orcákra, a homlokra és állra csak nagyon keveset, az orromra szinte semmit. Hosszabb használat után sem láttam különösebb hatást, nem lett a bőr sem hidratáltabb, sem feszesebb, szebb vagy egységesebb, mint egyébként. Lehet, hogy nincs "elég" baj az arcbőrömmel (elnézést mindenkitől, akinek van, nem kérkedés, csupán ez a helyzet), nem is különösen érzékeny, ezért a szokásos szérumokkal, meg a sima, faxni nélküli krémekkel is kifutja a legjobb formáját, innentől kezdve pedig bármit kenhetek rá, legfeljebb csak rontani tud rajta. A nyakamon és a dekoltázsomon vékonyabb, kiszáradásra hajlamosabb a bőr, azt jól hidratálja, egyedül itt szívódik be. Szemkörnyékre nem mertem kenni, félek, hogy irritálhatja, és a piros nyuszi szem előnytelen. Csökkent lelkesedéssel használgatom, mert egyre inkább úgy érzem, nem ez lesz a valóra vált csoda. Félek, hamarabb fog megromlani, mint elfogyni. Esetleg kipróbálom éjszakára test-, kéz- és lábolóként is, csak hogy (el)használjam, ill. ha még életben lesz belőle valamennyi, megnézem a téli fűtési szezonban, amikor több hidratálást, vízpótlást igényel a bőröm + náthás, vörös orra. Egyébként senki kedvét nem akarom elvenni tőle, ettől még lehet nagyon szuper, hatékony darab, ha valaki bőrtípusához, problémáihoz passzol. Szerintem normál és zsíros bőrön nem a legjobb, nyári melegben valószínűleg még kevésbé, száraz bőrre, ill. vegyes bőrnél a szárazabb részekre inkább jó lehet. Kíváncsi lennék olyan véleményekre, hogy mit tud sebgyógyítás, problematikus bőr kezelése, irritált bőr nyugtatása terén. Valaki?
És ami a csomagolást illeti: Az enyém még a fotón lévőtől is rondább, a levélimitációk a legförtelmesebb, fényes sárga aranyra fújt műanyagból vannak, a lila alma-szerű tégely is műanyag, természetesen. A gusztustalan külső önmagában nem annyira súlyos, beraktam a fiókba, és kész, senkit nem zavar. Viszont a pumpa is elképzelhetetlenül gyenge, igazi gagyi "megoldás", kezdettől nehézkesen működik és egyáltalán nem áll kézre; szerintem hamarosan felmondja a szolgálatot, és akkor átköltöztetem az egész kulimászt valami használható pumpás flakonba.
Szóval, eddig egy jóindulatú hármas, mert kárt nem okozott, és már az is valami, a nyakamon és a dekoltázsomon futottak még kategóriásként elmegy. Ha tapasztalok bármilyen változást, visszajövök frissíteni.

Frissítés: Javított nálam, így kap még egy csillagot. Még mindig fényes tőle a bőröm reggelente, amit nagyon utálok, de azért némileg jobb lett helyzet. Tonikot váltottam, sima rózsavizet használok, amitől az arcbőröm nagyon szép, de éjszakára több hidratálást igényel - így ezek ketten egész jó páros. Plusz kb. mostanra értem el azt az állapotot, amikor szinte semmi nappali hidratálásra nincs szükségem, a szemkörnyékápoló + bb krém bőven elég egész napra.

Frissítés 2: Mégis visszavonok egy csillagot. Az arcbőröm végképp megutálta. A maradékot elhasználtam nyakra, dekoltázsra, testápolóként, kézkrémként, de az arcomra többet nem kentem. Marad csak három csillag. Viszont a pumpa mégsem ment tönkre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

eyeye

2014. november 6.

Vártam a véleményezéssel hátha valami csoda történik. Sajnos semmi. A csomagolássa élőben elég gagyi. Próbálgattam különböző helyeken arca, testre de sehol semmi. Nem ártott de nem is használt. Az egyedüli pozitívuma, hogy arckrémhez képest nagy kiszerelésű. +1ártani nem ártott de használni sem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Michelle

2014. augusztus 19.

Egy elborult pillanatomban megvettem; valami olyasmi volt az elképzelés, hogy ezzel majd jó alaposan feltáplálom a bőröm, és akkor olyan baba lesz, mint 3 éves koromban. Hát, pont nem. Normál bőrre használom, amivel ugyan különösebb problémám (gyulladás, seb, heg, túlérzékenység stb.) nincsen, viszont napsütés hatására hajlamos foltosodni, ha nem ügyelek rá, ezért a folthalványítást ígérő cuccokkal szemben védtelen vagyok. (Egyébként a foltosodás kiküszöbölésére nekem leginkább a fényvédő + kalap/baseball sapka kombó vált be, ez egész évben működik.)
Elég sűrű, vastag krém - legalábbis azokhoz képest, amiket általában én használok, ezért ez erősen szubjektív! -, így a bőröm kis mennyiséget is nagyon nehezen vesz fel belőle, amin még a hosszas, alapos masszírozás sem sokat javít . Reggelre sem szívódik fel maradéktalanul, az orrom és a homlokom úgy fénylik tőle ébredés után, hogy a bekíváncsiskodó reggeli napsugár ordítva esik hasra rajta. Kb. egy hónapig tartó napi használat után átálltam arra, hogy a heti két hámlasztást (Suisikin 8%-os AHA/BHA) követő este teszem fel, főleg az orcákra, a homlokra és állra csak nagyon keveset, az orromra szinte semmit. Azonban sem így, sem úgy nem láttam különösebb hatást, nem lett a bőr sem hidratáltabb, sem feszesebb, szebb vagy egységesebb, mint egyébként. Lehet, hogy nincs "elég" baj az arcbőrömmel (elnézést mindenkitől, akinek van, nem kérkedés, csupán ez a helyzet), nem is különösen érzékeny, ezért a szokásos szérumokkal, meg a sima, faxni nélküli krémekkel is kifutja a legjobb formáját, innentől kezdve pedig bármit kenhetek rá, legfeljebb csak rontani tud rajta. A nyakamon és a dekoltázsomon vékonyabb, kiszáradásra hajlamosabb a bőr, azt jól hidratálja, egyedül itt szívódik be, de a hatás ezeken a területeken sem tartós, csak amíg használom a krémet, addig tapasztalható. Szemkörnyékre nem mertem kenni, félek, hogy irritálhatja, és a piros nyuszi szem előnytelen. Csökkent lelkesedéssel használgatom, mert egyre inkább úgy érzem, nem ez lesz a valóra vált csoda. Félek, hamarabb fog megromlani, mint elfogyni. Esetleg kipróbálom éjszakára test-, kéz- és lábolóként is, csak hogy (el)használjam, ill. ha még életben lesz belőle valamennyi, megnézem a téli fűtési szezonban, amikor több hidratálást, vízpótlást igényel a bőröm + náthás, vörös orra. Egyébként senki kedvét nem akarom elvenni tőle, ettől még lehet nagyon szuper, hatékony darab, ha valaki bőrtípusához, problémáihoz passzol. Szerintem normál és zsíros bőrön nem a legjobb, nyári melegben valószínűleg még kevésbé, száraz bőrre, ill. vegyes bőrnél a szárazabb részekre inkább jó lehet. Kíváncsi lennék olyan véleményekre, hogy mit tud sebgyógyítás, problematikus bőr kezelése, irritált bőr nyugtatása terén. Valaki?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!