Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: fata morgana, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A természetes cellulóz összetevők tisztítják a pórusokat és eltávolítják az elhalt bőrsejteket.
A használat után rögtön láthatod az eredményt. Ha szeretnéd eltávolítani az elhalt hámsejteket, és finom, tiszta bőrt szeretnél, akkor használd a krémet!

Fő hatóanyaga: őszibarack kivonat, amely eltávolítja az elhalt sejteket.

GNóri

2015. május 21.

Ő volt az első hámlasztóm. Sajnos akkor még nem igazán olvastam utána a dolgoknak, és elcsábított az aranyos design. Eleinte még egész jól hámlasztott, látványos és érezhető volt az eredmény, de azért nem volt olyan hűha érzés. Aztán az idő múlásával egyre inkább csökkent a hatása. Nem tudom, hogy ez a krém, vagy a bőröm hibája-e, mindenesetre már nem használom olyan szívesen, mint korábban. Viszont az illata és a design imádnivaló, és elég sokáig elég, én január óta használom, nem spórolok vele, és még mindig megvan az 1/3-a (mostmár viszont várom, hogy elfogyjon, jó nagy adagokat pacsálok az arcomra:D). Szerintem ez olyan ~20 éves korig tök jó hámlasztó lehet, de afölött már elkel valami komolyabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Moncica

2015. január 18.

Nos tehat ma megerkezett hozzam is ez a cuki kis barack golyocska. Az illata isteni oszibarack szamomra nem mu illat ez. Olvasgattam h akkor most nedves vagy szaraz borre jobb kenni es vegul a kovetkezo alternativa mellett dontottem: zuhanyzoba beallas arc felpuhitasa langyos/meleg zuhanysugarral , hogy a bor megpuholjon es a krem minnel hatekonyabban dolgozhasson, majd arc szarazra torlese es mehet ra a cucc. Itt megjegyeznem h nem dorzsolom egyenlore csak felkenem, aztan elvegzem a tusolast kozben hagyon h dolgozzon addig a barackocska majd kb 8-10 perc mulva alaposan atdorzsolom az arcom es utana lemosom. Nos ezt a kalvariat azert irtam le mert sok blogger hibasan alkalmazza es egybol felkenes utan dorzsoli es mar obliti is ami hiba mivel igy nem adunk eleg idot a kremnek. A masik hiba mikor nedves boron alkalmazzak az sem tul hatekony modszer igy viszont ahogy leirtam csodas a vegeredmeny babapopsi arc durva szemcsek nelkul. Ami szamomra egy uj vilag mivel eddig csak aminnel jobban karistol annal jobb elvet vallottam de ennek itt vege. Ha lehetne 6 ot adnek ra.

Update: sajnos az idő múlásával valamiert egyre romlott a kapcsolatunk. Elkezdett pattanásokat okozni ez a hamlasztast sem éreztem mar. Mindez egy két hónap elteltével .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Panda

2014. december 8.

Mintát vásároltam belőle ami kb 4 alkalomra volt elég.
Amiért nem lettem a kedvencem :
1. az érdekes félig darabos félig gélszerű állaga miatt amikor felvittem az arcomra mielőtt még elkezdhettem volna kenni/masszírozni lehullott az arcomról- kárba ment->
2. több kell belőle , azért is mert megszöknek darabok meg alapból is több szükséges a hatékony használathoz , mint pl a tonymoly bármely peelingjéből ->
3.így kevésbé gazdaságos
4. viszont nem annyira olcsó

Örülök, hogy mintát rendeltem mert azért egy kis woohoo hatásra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Mintát vásároltam belőle ami kb 4 alkalomra volt elég.
Amiért nem lettem a kedvencem :
3.így kevésbé gazdaságos
4. viszont nem annyira olcsó

Örülök, hogy mintát rendeltem mert azért egy kis woohoo hatásra számítottam.

angib

2014. július 2.

Már harmadjára vásároltam újra, nekem nagyon bevált. Nem bántja az érzékeny bőrömet, és emellett szépen teszi a dolgát. A bőröm sokkal jobb állapotban van, mióta használom. :)

Remélem, hogy ez csak tévedés, hogy már nem gyártják!? Nem lehet, hogy csak újítanak valamit rajta, mondjuk a csomagolást? Nehogy kivonják nekem a forgalomból! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

bebiz

2014. június 24.

Sok jót olvastam róla ezért megrendeltem és már az első használatnál meggyőzött, olyan babapopsi lett tőle a bőröm, hogy nem győztem csodálkozni és még másnap is bőven éreztem a hatását. Ami érdekes, hogy a többi hámlasztó/radír után úgy érzem a bőröm, mintha sivatag lenne, ennél nem, sőt kifejezetten hidratálttá teszi a bőrömet. Egyszóval mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

angelcare

2014. június 17.

Ahhoz képest hogy már nem gyártják mindenütt elérhető ;). Én is a jwgbeautysoktól rendeltem egyrészt mert nem volt kedvem heteket várni az ebayre,másrészt még postaköltséggel együtt is olcsóbb volt mint ebayről. Igazából a PC hámlasztást akartam nyárra valami gyengédebbel kiváltani.Teljesen rendben van,teszi a dolgát finom bababőröm van használat után.Nekem kicsit mű illatú de ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Nanaho

2014. március 29.

Érdekes az állaga ennek a krémnek,az illata mennyei az tény. A hatása is kellemes nem bántja annyira a bőrt néha szükségem van finomabb beavatkozásra és akkor ehhez nyúlok. Baba bőrt eredményes és sokkal simább lesz.Nem okoz semmi pirosságot,sem irritációt.A pórusok csökkentését nem nagyon vettem észre,de lehet ha többször használnám lenne eredménye,majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

lillfrid

2014. február 13.

Vegyesek az érzéseim ezzel a peeling-gel kapcsolatban. Néha kipirosodik tőle az arcom, ezért nem szoktam sokáig rajta hagyni. Pár percig masszírozom csak a bőrömbe. Hetente maximum kétszer javasolt a használata, amit csak megerősíteni tudok. Türelmetlen voltam az elején és első héten négyszer is használtam, nagyon kipirosodott tőle a bőröm. Most hetente egyszer használom csak, nem merem többször, pedig kellene.

A bőröm nagyon puha és sima lesz tőle pár napig. Sokáig elég lesz így. Nagyon finom az illata. Viszont újra venni nem fogom. Kényelmetlennek érzem a használatát. Egy külföldi blogon olvastam, hogy kb. 4 percig kellene egy-egy területet masszírozni mire igazából beindul és dolgozik, de azt nem tudom kivárni és addigra már nincs is mivel masszírozni az arcomat. (Eleinte nagy "hurkácskákba" áll össze a krém, majd pár perc múlva vékonyabbak lesznek, akkor már elvileg jó és le lehet mosni.)

Ami még nagyon furcsa, hogy nekem folyamatosan meg akar szökni a zselé a zárt tubusból, mintha izzadna. Már amikor megvettem le volt fóliázva és csak otthon vettem észre, hogy picit ragacsos az oldala. Az eredeti papír köntöse sem volt rajta, gondolom itthon átcsomagolták, miután izzadni kezdett. (Nem csak az enyémet, láttam a többi is ilyen volt a boltban.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Samybubu

2014. január 21.

Nekem sajnos nem jött be, az illata nagyon finom, az állaga is tetszik, de csak ezért nem fogom megvenni, mert használni nem használ semmit... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

katacita

2013. november 5.

Tényleg szuper ez a maszk. Sosem volt még peeling krémem, mindig a fizikai radírozást választottam, és valahogy olyan hihetetlennek tűnt, hogy ez majd eltávolítja az elhalt hámsejtjeimet. Ráadásul úgy, hogy közben nem érzek semmit.
Felkentem az arcomra a zselés, kocsonyás jellegű barackillatú krémet, és bemasszíroztam. Ekkor átváltozik egy darabos réteggé, kicsit úgy néz ki az ember, mintha lehányták volna a fejét, de sebaj. 5-10 percig rajtahagytam és lemostam. Közben nem csíp, nem húz, nem érzel semmit, tényleg. Belenéztem a tükörbe, és olyan volt a bőröm, mintha alapozás, púderezés után lennék: szép egyenletes színű, és sima.
Nekem eléggé kiszárította a bőrömet, úgy éreztem, jobban, mint egy sima radír, de jól bekrémeztem utána, és ennyi. Ajánlom minden radírozó-hámlasztómániásnak :)

Egyébként ebayen érdemes megnézni, én is onnan rendeltem, be kell pipálni, hogy free shipping, aztán valamelyik koreai cégtől megrendelni.

Baviphat cuccok vannak itt is, most ezt épp nem találom, de lehet csak készlethiány van:

Jaj és tök cukik, mert még termékmintákat is küldenek a csomagban - igaz, kb egy hónap alatt ért ide.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.