Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: Pink Lady, Módosítva: 2014. február 11.

Őszibarack kivonatot tartalmaz. Meggátolja az arc zsírosodását, természetes megjelenést biztosító púder. Rendkívül könnyű és finom részecskékből áll, kiválóan tapad az arcbőrre. Tartalmaz még sárgabarackmag-olajat, olivaolajat és jojobaolajat.

vador

2015. június 18.

Átlagos púder, egynek jó. Korrektort, alapozót fixálni remek (bár arra szerintem minden), de mattítani csak egy-két órát képes.
A tükör és a puffni praktikumát értékelem, így legalább elhasználhatom táskába dobálós/utazós púdernek, de újravétel nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Lierre

2015. április 8.

Sajnos elvárásaimnak nem felelt meg. Szép arcbőrt eredményez ugyan, de hamar átfénylik (kb. 2-3 óra), ami a kisebb baj lenne, de utánpúderezve megül a pórusaimban, teljesen kiemeli azokat. A párszáz forintos drogériás púderem is jobban teljesít ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 8.

titinem

2014. június 4.

A színe természetes,szépen mattít,a csomagolása táskabarát.
Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

A színe természetes,szépen mattít,a csomagolása táskabarát.
Az illata is nagyon kellemes.

Battike

2014. március 24.

Tegnap vettem meg a 2 árnyalatot. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó érzés viselni, mikor felkenem kicsit érzem azt a púderes érzést (nem tudom jobban megfogalmazni, olyan szárító hatás), de utána mintha semmi nem lenne rajtam. Előtte a Balea Young natúrt használtam, azt azért éreztem napközben is, és nagyon látszott a fejemen.
Ez viszont szép világos árnyalat (hiába 2). Az itteni vélemények hatására vettem meg a 2-est, mivel sokan mondták, hogy az 1-es nagyon sárga. Ez nekem feltéve szép természetes színű. A puffnija nagyon finom puha. Összességében nagyon jó (eddig), örülök, hogy megvettem. Remélem nem szüntetik meg :S

Update: Konkrétan el vagyok ájulva :D A puffni egy csoda már maga az megéri az 5 csillagot. A púder nagyon szuper, mintha ott sem lenne, semmi szárító hatása nincs, pedig az én bőröm elég érzékeny a púderekre.
Valaki tudna ajánlani egy megbízható külföldi weboldalt, ahonnan olcsón megrendelhetnék még 1-et? Betáraznék belőle, mert pesze megszüntetik :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

NiDDA

2014. február 18.

A #2 van meg, még nem használtam túl sokat. Nap végén szoktam vele mattítani homlokot és T vonalat. Elég matt finishe van, jól fed, de több rétegben már sok. Imádom az illatát és nagyon szép a csomagolása :)

upd: Elég sokáig nem használtam, mert túl sok volt még egy rétegben is. Mostanában szemhéjpúderként funkcionál rohanós reggeleken. Valamiért szemhéjon jobban szeretem, mint arcon. Az illata egyébként félév alatt maradéktalanul eltűnt, ami csak azért nem baj, mert nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Oraculum

2014. február 1.

Imádom a csomagolását is, a hozzávaló pufi extra puha, jó vele dolgozni és az illata is csodás, napindítónak nagyon szeretem:)
Nem szoktam sminkelni, csak a T-vonal mattítását végzem ezzel, vegyes bőrtípusom van, az orcáimon és az államon nagyon kiemeli a hámlásokat, de ezt egy krémmel előtte meg lehet oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Theresia

2014. január 31.

2013. május 26.:
Nagyon szép a csomagolása, nagyon jól zár, simán be lehet dobni a táskába is akár. Jó, hogy van benne egy kis tükör is. :) A puffni eszméletlen puha, nagyon kellemes érzés használni.
Nekem a 2-es árnyalat van meg, illik a rózsaszínesebb árnyalatú bőrömhöz. Nagyon finom illata van, tényleg függővé teszi az embert! :) Volt, hogy csak úgy beleszagolgattam itthon, hogy érezzem az illatát. :) Nem fed nagyon, de nem is ez a funkciója. Nekem főleg a T-vonalban zsíros a bőröm, remekül mattítja, nem is vettem eddig észre, hogy utána kellene púdereznem, kibírta egész nap. Biztos, hogy újraveszem, nálam 5-öst kapott! :)

2014. január 31.:
Amit az előző véleményem óta tapasztaltam: ecsettel szebben fel lehet vinni, mint a kis puffnival. :) Illetve nem biztos, hogy újraveszem, de nem a termék hibája miatt, hanem mert szeretnék más púdert is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

2013. május 26.:

2014. január 31.:

Ellie

2013. október 23.

A csomagolása nagyon aranyos, az illatába pedig beleszerettem. Maga a púder finom szemcsés, az én bőrömhöz nagyon jól illeszkedik, és szuper jól mattít, egész napra tartós marad, nem kell igazgatni. A doboza nagyon jól zár, a táskában való zötykölődéstől semmi baja sem lesz, a belső tükör és a puffni pedig még inkább szerethetővé teszik ezt a púdert. Csak ajánlani tudom, egy próbát minimum megér mindenki számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Szaszmancs

2013. július 29.

2-es árnyalatom van és nagyon jóban vagyunk. Kifejezetten sárgás tónusa van, ami pont nekem való, így tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nincs erős fedése, de nem bánom, úgyis fixálásra kell inkább. Remekül mattít és egész nap a helyén marad (tekintsünk el a 40 fokban izzadó arcunk törölgetéséből adódó kopástól). A csomagolás nagyon aranyos, az illata kellemes, bár elég enyhe, el bírnám viselni, ha intenzívebb lenne, bár nm szempont. A puffni is jó, de én jobban szeretek ecsetet használni. Összességében nagyon jó kis termékről van szó, megérdemli az 5-öst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

DittyCat

2013. április 4.

Sajnos eléggé sárgás (1-es árnyalat), viszont szerencsére legalább nagyon világos. Inkább ecsettel viszem fel, mert a szivaccsal picit foltosodik nekem (talán mert nem tökéletes az árnyalat, az én bőröm világos és rózsaszínes). Egyébként jó, mert nem ül be a pórusokba, kicsit fed is, mattításban azért nem verhetetlen... Összességében nem utálom, a csomagolása pedig imádni való (bár nem mondanám, hogy erőteljes az illata), de nem valószínű, hogy újra fogom vásárolni, elsősorban a színe miatt, de azért is, mert ennyiért van jobb púder is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Emolliensek: Dimethicone, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Methicone, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.