BDK Parfums

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gangix, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Karakterességét olyan főbb jegyeitől kapja, mint a fekete bors, gyömbér, mandarin, marokkói jázmin, birsalma szósz, pacsuli és ámbra.

banyadék

2019. január 12.

Addig meg nem halok amíg nem lesz egy üveg ilyenem, az hétszentség! Az utóbbi időkben jó pár luxus illattal ismerkedtem, de ehhez fogható szépséggel nem találkoztam. Vaníliás mandarin, virágszirmokkal meghintve. Igen, valóban téli, bújós, lelket melengető, szuperszexi illat, amiben ott van a pajkos tiszta ártatlanság is. Kell nekem!!! Ha van valakinek üvegében és már ráunt, bár ez szerintem teljesen kizárt, nyugodtan szóljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Timi8

2018. november 9.

No, ez pedig a másik ìnyencség! Gyömbéres, birses, fűszeres már-már csìpős, mégis édeskés finomság. Nagyon figyelemfelkeltőnek hatnak szàmomra a pikáns illatok, ennyire különlegesbe pedig tényleg ritkàn futni bele. Őszi-téli, illetve alkalmi illatnak tudom elképzelni. Lerobbanthatatlan tartòssága szintén emlìtésre méltò. Egyelőre vágyálom. Mesefinom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.