BDK Parfums

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gangix, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2021. január 22.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Karakterességét olyan főbb jegyeitől kapja, mint a fekete bors, gyömbér, mandarin, marokkói jázmin, birsalma szósz, pacsuli és ámbra.

🌸 Fújós! BDK Parfums Pas Ce Soir EDP
Ár: Leírás alapján , Eladó: Korsolya
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Miskolc , fizetés: Megegyezés alapján

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Luna1024

2021. szeptember 22.

Niche illatok terén az egyik legnagyobb csalódásom. Eszméletlenül túlhypeolt illat, külföldi Youtuberek körében tényleg a csapból is ez folyik, de azt vettem észre, hogy itthon is egyre népszerűbb. Hogy milyen csattanós, milyen játékos, milyen egyedi... Elhiszem, hogy valakin tényleg ilyen, de rajtam nem. Szinte teljesen egyetértek laracroft-tal (már nem először). Az én bőrömön ugyan nem lesz se savanykás, se fémes, csak szimplán annyira jellegtelen, hogy nem akarom elhinni, hogy ez egy niche, amit 60 ezerért vesztegetnek... Kifújáskor érzem a borsot, gyömbért, tényleg olyan kis élénk, csattanós illat, de alig 5 percre rá csak egy cukorkás jázminfelhő marad, szinte már-már vattacukros édességgel. Nem tudom kivenni az illatjegyeket, csak annyit, hogy édes és kész. Nagyon finom amúgy, vidám és nőies, de nagyon kis lineáris, olyan "tizenkettő egy tucat". Nagyon sok, jóval olcsóbb designer illat karakteresebb ennél. A másik problémám - úgy a BDK parfümökkel általában -, hogy az én ízlésemnek nagyon kis gyengusz. Általában négy fújást használok mindenből, de ezt 10 perc múlva már nem is érzem. Dühömben egyszer magamra fújtam vagy 15-öt, konkrétan megfürödtem benne, így el tudtam érni kb. 2 órás tartósságot, bőrközeli hatósugárral...
Én csak hétköznapi illatként viselném, minden évszakban megállja a helyét, és ha jó benyomást szeretnénk tenni, tökéletes választás, mert nem tolakodó, elég közkedvelt, nem megosztó illat. Kétlem, hogy bárki is utálni tudná. Viszont nagyon drága, locsolni kell magamra, hogy érezzem, és nem annyira különleges, hogy megérje nekem ezt az árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

laracroft

2021. augusztus 24.

Uhh, nem. Fragin sokan írják milyen egyedi, de rajtam nem az. Olyan snassz. Illatjegyeire se tudnám bontani, én nem érzem a gyömbért, borsot, pedig szeretem ha egy illat "csípős". Csak egy tipikusan divatosan édes jázminos illat, ráadásul nem is működik jól a kémiámmal, olyan savanykás fémes mellékzöngéje lesz, mint az olcsó, szintetikus fehér virágos parfümöknek rajtam. Emlékeztet is valamire, nem is áll jól, tizenkettő egy tucat, úgyhogy nekem ez egy nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Milka71

2021. március 17.

Mivel az előttem szólók már mindent elmondtak erről a finomságról, nem maradt más dolgom, mint megadni az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

silence

2021. január 25.

A gyömbértől csattanós, a borstól enyhén csípős gyümölcsös mennyei finomság, amit a jázmin és a pacsuli édesít, a kasmír puhít, az ámbra pedig megadja a kellő tartósságát.
Nekem először az Angel EDT 2019 ugrott be róla, csak sokkal természetesebb, kevésbé szintetikus formában.
Hatósugara ideális, kellemesen, lágyan ölel körbe a nap folyamán, nem hivalkodó, de én folyamatosan érzem magamon anélkül, hogy a környezetem számára zavaró lenne.
Tartóssága pont kielégítő, napközben egyszeri frissítés elég neki.
Viselete ősztől tavaszig a legideálisabb, de szerintem ez az, amit én a hűvösebb nyári napokon is éppoly szeretettel fújkálok majd, mint most a hidegben.
A BDK illatok iránti rajongásom a Rouge Smoking-al kezdődött.
Ebből a Pas Ce Soir-ból először egy 2 ml-s gyári fújóst sikerült tesztelnem, ami első szaglásra szerelem lett!
Olyannyira, hogy másnap rendeltem is a BDK hivatalos honlapjáról a 100 ml-s kiszerelést pár minta kíséretében. (ami lehet, hogy kár volt, mert azóta kezdek belehabarodni a társaiba is - őrült, eszeveszett ámokfutó lettem, aki lassan minden BDK illatot magáénak akar tudni - csak ki győz ennyit elhasználni, és ki győzi ezt anyagilag? 🙈)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Tartóssága pont kielégítő, napközben egyszeri frissítés elég neki.
A BDK illatok iránti rajongásom a Rouge Smoking-al kezdődött.

babyface

2021. január 20.

egy játékos nap Párizsban... már érzed a nyarat a levegőben, végiglimeozol a rue de rivolin, bevásárolsz egy sajtboltban és kiülsz egy üveg borral és a finomságaiddal a tuileriak kertjebe élvezed, ahogy a napfény feltölti a tested és a lelkedet, később betérsz egy muzeumba megnézed az aktuális kiállítást, parfümöket szaglászol a lafayette-ben és álmodozol a gyönyörű designer darabokról, de a végén mégis a kedvenc turkálódban kötsz ki. semmi erőlködés, csak te és a városod.

valahogy ez jut eszembe erről az illatról, semmiképp sem a szexualitás (ahogy a neve és a története sugallja) nem érzem annyira dominánsnak, hogy azt tudd vele mondani egy nyomulós csődörnek a bárnál, hogy sorry nem ma este... picit csalódás számomra, a leírás alapján többet vártam, ennek ellenére nem bánom, hogy birtoklom és örömmel fogom használni. valóban hasonlít nyomokban a la belle-re ezért ha nem engedheted meg magadnak ezt az illatot a la belle is tökéletes alternativa lehet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

boghyca

2020. augusztus 10.

Hűha! 😍
Elsőre ez volt ami kiszaladt a számom.
Imádom a gyömbért, általában amiben van, az tetszeni szokott hát ő sem volt kivétel. Egy kis idő elteltével, valamire emlékeztetett...... Nem jut eszembe, majd később bevillant hogy KvD Sinner illattára, mintha......nyilván Bdk-ban finoman vannak balanszírozva a jegyek. Akinek az tetszik, ettől tuti be fog zsongani😊
Teljes üvegre már most megy a gyűjtögetés💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Hűha! 😍
Elsőre ez volt ami kiszaladt a számom.
Teljes üvegre már most megy a gyűjtögetés💕

banyadék

2019. január 12.

Addig meg nem halok amíg nem lesz egy üveg ilyenem, az hétszentség! Az utóbbi időkben jó pár luxus illattal ismerkedtem, de ehhez fogható szépséggel nem találkoztam. Vaníliás mandarin, virágszirmokkal meghintve. Igen, valóban téli, bújós, lelket melengető, szuperszexi illat, amiben ott van a pajkos tiszta ártatlanság is. Kell nekem!!! Ha van valakinek üvegében és már ráunt, bár ez szerintem teljesen kizárt, nyugodtan szóljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Timi8

2018. november 9.

No, ez pedig a másik ìnyencség! Gyömbéres, birses, fűszeres már-már csìpős, mégis édeskés finomság. Nagyon figyelemfelkeltőnek hatnak szàmomra a pikáns illatok, ennyire különlegesbe pedig tényleg ritkàn futni bele. Őszi-téli, illetve alkalmi illatnak tudom elképzelni. Lerobbanthatatlan tartòssága szintén emlìtésre méltò. Egyelőre vágyálom. Mesefinom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.