BE Creative Make Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Marionnaud

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lolita

2015. október 30.

Hát ezt soha többé.
Amikor a kezemen kipróbáltam a tesztert, csak ámultam, milyen tartós, meg milyen szép matt fekete, úgyhogy meg is vettem.
De valahogy a mindennapok során nem működik ilyen szépen.
Először is, nagyon lassan szárad, vagy két percig azt kell várnom, hogy vajon eléggé megszáradt-e, vagy fog még. Ha már sikeresen megszáradt, akkor mint a boltban is láttam, tényleg szép, matt, mélyfekete. De a tartóssága... 2-3 óra után úgy pereg le, hogy észre se veszem hova tűnt a tusvonalam fele. Kár érte, mert ha nem lenne ilyen pocsék a tartóssága, jó tus lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Hát ezt soha többé.
De valahogy a mindennapok során nem működik ilyen szépen.

senskin

2015. augusztus 19.

Ez egy borzalom, nem ajánlom senkinek. Úgy jön le a szemhéjról, pereg mint a befőttes gumi. Drága és nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

gothmarypoppins

2015. április 10.

"Vigyázz, mit kívánsz, mert még valóra válik."
Amit kinéztem, nem volt, de ugyanebben az árkategóriában volt ez a kis csoda, kedves eladólány ajánlotta. Kipróbáltam, könnyű volt vele dolgozni, secc-perc alatt szimmetrikusan fel lehet vinni, kicsit lassan szárad. Olyan tust kerestem, ami tökéletesen legfeketébb fekete, nem cirmoz, folyékony, és tartós.Ezt mind teljesíti.
Amiben különleges, az a tartóssága. Én ilyet még nem láttam, a kétfázisú lemosó után is marad a pillatőnél, ha csak a szokott arclemosóval mosok arcot, meg sem moccan. Egy darabig próbálkoztam minden alkalommal tökéletesen lemosni, ami a szempillámra megy, az műszempilla ragasztóra emlékeztető állagúra szilárdul, vigyázni kell, hogy a pillák ne jöjjenek vele amikor lecsippentem. De pár hete már feladtam, így ha őt használom, elég sok időt spórolok, mert másnap csak kicsit rá kell erősíteni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

"Vigyázz, mit kívánsz, mert még valóra válik."

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.