be Delectable

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A munkás kezek védelmezője, egyész napra selymes és puha kezeket ígér, zsíros nyomok nélkül.

Ildie

2015. március 23.

Nem szoktam illat miatt venni krémet, de ez most egy nagyon nagy kivétel. NIncs benne parabén, ez a mániám, ugye itt a kézkrémek nagy százaléka kiesik és mivel akciós volt nagy erőkkel vittem haza. Ennek olyan sütiillata van, hogy a párom nyálelválasztása beindul, sütit kell miatta sütnöm :)
Nagyon kis gyorsan beszívodó könnyű krém, szépen hidratál, de véresre száradt kézzel szerintem csodát nem tenne. (mondjuk nekem a -20 fokos télben sem sikerült ezt az állapotot elérni, most is - 10 fok van kinn) Megelőzésre kiváló. A körömkörnyékemre azért teszek még pluszba Burt's Bees Hand Salve-t.
Ha úgy jöttem haza, hogy egviselt állapotban voltak a kacsóim, mert itt 2 nap alatt bármi megtörténhet, akkor sem csípett, kellemes.
Azóta megvettem a tusfürdőjét is, illatban ugyanaz. Ezek a citromos süti illatúak nem olyan karácsonyi sütisek, egész évre jók.
Magyarországon nem tudom hogy lehet-e kapni, valószínűleg csak rendelni lehet :(
Nálam a hatása 4-es felett van, az illata teszi 5 csillagossá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Nálam a hatása 4-es felett van, az illata teszi 5 csillagossá

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.