Beauty Baby

Ár:   895 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mosakodó gél gyengéd összetevőkkel, allantoinnal és panthenollal. Ideális az érzékeny felnőtt bőr napi ápolásához is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NRbk24

2020. május 29.

Mindenmentes tusfürdőt kerestem és ez jött velem haza. Nem mondanám rossznak, de jónak sem. Olyan mintha megmosakodtam volna, de aztán mégsem. Semmi illat, kicsit ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Kremcica

2018. december 11.

A dm hasonló, de mályva illatos fürdetőjét váltottam erre. Őszintén szólva semmi különbséget nem érzek ahhoz képest az illatot leszámítva. Tökéletes arclemosó esetenként intimlemosó, nem szárít. Géles állagú, de nem folyik talán picit nehezen lemosható. Hatalmas pumpás kiszerelés, sokáig kitart, nem drága főleg Müller szombaton beszerezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

delorean

2018. július 4.

Ez az egyetlen tusfürdő jelenleg, amit használni tudok, (a Rossmann-os Babydream sensitive lenne a másik, de azt még mindig nem lehet kapni) már nagyon sok flakonnal elhasználtam. Kicsit nehéz lemosni, de nem szárít egyáltalán, hajmosásra is bevált, és nem éreztem semmilyen kellemetlen szagot, nekem teljesen illatmentesnek/szagmentesnek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Aprile

2018. június 30.

Egy flakont már elhasználtam belőle, és szerettem. Zuhanyzásnál tusfürdőként is használtam, illetve arcra lemosóként is. Nyilván nem habzik túlságosan, így nem várható el tőle az, ami az átlagos tusfürdőktől, de én ezen funkciójában is szerettem, hiszen szépen és alaposan tisztított. Nem éreztem ragadósnak, és az illata sem zavart. Utóbbit egészen semlegesnek mondanám, ilyen az, ha nincs valami agyonparfümözve. Arclemosóként nagyon szépen szerepelt egymagában és double cleansingben is olajos lemosót követően. Irritációt egyik alkalmazásakor sem okozott, azt se vettem észre, hogy szárított volna. Teljesen okés volt. Nem csodaszer, de nagy mennyiséget kapunk olcsón. Még biztosan újraveszem a jövőben. 4,5 csillagot kap tőlem, mert azért elég merész dolog lenne csodaszernek nevezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

natasa

2018. április 19.

Én is feltöltöttem pár hónapja, saját készítésű képpel, de valamiért nem került fel. Na mindegy. Ez a fürdető nem jó. Igaz, nem babán, hanem magamon próbáltam, de volt már több babafürdető, amit szerettem. Nem tetszik a testre tapadós állaga. Zavar. Illata persze nincs, de valahogy mégis van, és a nem kellemes. Nem venném meg újra. Alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol