Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Hidratáló krémek

Krisz78

2015. január 29.

Évek óta ezt használom és nagyon szeretem.Ősszel a kíváncsiság elvitt mellőle, de megbántam és visszatértem hozzá.Kellően hidratál, könnyen beszívódik, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

szamira

2013. március 28.

update: Ezt használom évek óta, de újra és újra keresgéltem más parabénmentes hidratálót a bőrömre (a parabénektől egyből kipattogok), de nem találtam olyat, amivel leválthatnám. Át kell értékelnem a kapcsolatunkat ezzel a kis krémmel, főleg, hogy már vagy ötödször veszem újra. Megkapja tőlem az 5 csillagot.
-------------
Amikor hidegebbre fordul az idő, akkor ezt használom. Most vettem harmadszor újra. Nyáron az Aqua krémet használom, télen ezt, mert gazdagabb, védi az időjárástól az arcomat és kevés kell belőle. Azon kevesek egyike, amitől nem pattogok ki, szóval szeretem. Nem csodaszer, de korrekt kis krém, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

-------------

Corra

2012. június 23.

Régebben használtam és szerettem, de tény, hogy kombinált/zsíros bőrre nagyon kevés is elég belőle, nromál mennyiségben kenve olajos érzetet és fénylő réteget hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

orchidea

2012. május 26.

Zsíros bőröm van, nagyon nem jött be, az apróbb ráncaim nem csökkentek, pattanások viszont előjöttek. Normál vagy száraz bőrre lehet, hogy jó....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

he.annamarie

2012. január 20.

Nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. Bár könnyen felszívódik, az illata is enyhe, de olyan ragadós érzése van az embernek használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.