Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2011. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A citrom arcmaszk citrom kivonatot tartalmaz, mely C-vitaminban gazdag. A citrom arcmaszkot kifejezetten zsíros, illetve problémás, pattanásos arcbőrre ajánljuk. Rugalmassá és fiatalossá varázsolja a bőrt, miközben tisztít és hidratál.

Kiszerelés: 23g

mse02

2013. május 2.

Nagyon enyhe citrom illat, szokásos adag lé a pamut maszkon. :) Itt sem akkora volt a maszk mint az arcom , de sebaj. Talán mintha a paradicsomos jobban hidratált volna. Engem ez a maszk is csípett, de nem okozott sem arcpírt semmi mást. BB krémen akciósan és posta költség nélkül vettem. Egyetlen egy dolog tudná még tökéletesebbé tenni ha a hatása tovább tartana :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Dana1983

2013. január 19.

Szerintem sincs citromos illata, de nagyon meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. Nyugtatja és frissíti a bőrt, a piros foltokat elhalványítja és nagyon puha érzést hagy maga után. A használata egy kicsit körülményes, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

diaziana

2012. december 9.

Hihetetlen puha, kisimult, üde lesz tőle a bőröm, és a pórusaim méretét is csökkenti. Sajnos citromillata valóban nincs. Bár ez még mindig jobb, mintha citromos légfrissítőt kéne szagolnom 20 percig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

xameee

2011. november 29.

Hidratálja, frissé és rugalmassá teszi a bőröm. Kellemes érzés. -1 pont az illata miatt: egy csepp citromot sem éreztem benne, pedig nagyon számítottam rá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.