Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2011. december 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A bőr öregedésének legfőbb oka a kollagén hiánya. A kollagén arcmaszk mélyen hidratálja és regenerálja a bőrt, anti-aging formulájának köszönhetően pedig nem engedi a bőrnek, hogy további nedvességet veszítsen. Az arcmaszk az arcbőrt lággyá és rugalmassá teszi, miközben tisztítja a pórusokat és hidratálja az arcbőrt.

nostijudit

2014. január 2.

Ajándékba kaptam,egy rendelés mellé.
Igazából kellemes érzetet ad,szerintem kipróbálok még egy pár fajtát belőle.
Egytől természetesen csoda nem történt,de az biztos,hogy jól esett az arcbőrömnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Ajándékba kaptam,egy rendelés mellé.
Igazából kellemes érzetet ad,szerintem kipróbálok még egy pár fajtát belőle.

Kencefice

2013. június 17.

Ezt a maszkot biztosan nem vettem volna meg, ha elolvasom az összetevőket és látom, hogy a fő és névadó alkatóelemből kevesebb van benne, mint a tartósítószerből. Ettől mindíg bosszús leszek és szoktam is rá figyelni, de néha alábbhagy az éberségem és tessék.

Használata után nem történt semmi, se jó se rossz és tekintve, hogy pl egy ennél olcsóbb Lady Stella látványos eredményt hoz, ezekkel a barátokkal nem barátkozom a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Ellie

2012. július 16.

Ahogy a többi Beauty Friends maszk, ez is puhává varázsolta a bőrömet, és valahogy olyan érzésem volt tőle, hogy felfrissült a bőröm és végre kapott egy kis levegőt. Az arcom összképe is jobban mutatott a használata után. Az viszont említésre méltó, hogy másnap valamiért nagyon bezsírosodott a bőröm, ebben nem tudom, hogy mennyi szerepe volt a maszknak. Az illatát nem tudom hova tenni, számomra kellemetlen volt, de lehet, hogy másoknak nem lenne gondja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.