Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2011. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segít megőrizni az arcbőr állapotát és megelőzi, hogy a külső behatások hatására ráncok keletkezzenek a bőrön. Az antioxidánsokban gazdag zöld tea arcmaszk védelmezi a bőrt a légszennyezés és a szabadgyökök káros hatásaitól. Mélyen hidratál és segít fenntartani az egészséges arcbőr szerkezetét.

Panda

2012. június 18.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam- de ennél tapasztaltam eddig (4ből), hogy picit csípte az orromat, és levétel után bele masszírozni se tudtam igazán az arcomba nem nagyon akart felszívódni, erre a problémára a hugom is panaszkodott akinek még reggel is ragacsos volt az arca. Persze ez teljesen szubjektív vélemény- másnak nagyon jó lehet. Hatásával kapcsolatban pedig- nekem igazából az összes ugyanazt produkálta eddig 2 napig hidratált, rugalmas, puha, életteli bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Ellie

2011. november 26.

Számomra a Beauty Friends maszkok közül ez a leghatásosabb. Valahogy ennek a használata után mindig úgy érzem, hogy ez tényleg hat, az arcom puha, üde, lágy lesz, megkönnyebbül és ez a felfrissítő hatás sokáig megmarad. Másnap is úgy érzem, az arcom hidratált és kellemes tapintású. A maszk illata enyhe, nem zavaró.
Ahogy a többi Beauty Friends maszk, ez is egy 'sheet mask', tehát nekünk nem kell semmit felkenni az arcunkra, elég csak ráhelyeznünk ezt a szövetfátyolszerű maszkot, ez számomra pozitívum. 20-30 percig ajánlatos fennhagyni, de olyan szinten át van itatva az összetevőkkel, hogy 1 órán át is fent hagyhatjuk. Általában a csomagolásban is szokott maradni a 'léből', amit később felkenhetünk az arcunkra.
Én mindenképpen ajánlom, egy kipróbálást mindenkinek megér, mivel nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Én mindenképpen ajánlom, egy kipróbálást mindenkinek megér, mivel nem is drága.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.