Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maeve, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Hajápolók

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 24.

Mostanáig kizárólag márkás (és drága) termékeket használtam az amúgy nagyon finom szálú hajamra. Ennél a hajtípusnál különösen a balzsamból és a hajhabból nem volt mindegy, hogy milyet használ az ember, úgyhogy általában ragaszkodtam a rég megszokott márkákhoz. Aztán a barátnőmnél kipróbáltam a Lidl saját márkás hajhabját, ami zseniális, és elkezdtem tesztelgetni más cégek saját termékeit is. Egy leárazáson került a kezembe az Intersparban az amúgy is fillérekbe kerülő Beauty Kiss hajpakolás. Gondoltam, nem veszítek sokat, kétszáz forint körül volt így a 250 ml. És bevált, tényleg nem fogok többet tízszeres áron balzsamot venni. Csodálatos az illata, jók az összetevői, a hatása pedig nagyszerű. A hajam könnyen kifésülhető, de nagyszerű a tartása. Ráadásul mintha a (festett) hajszínem is élénkebb lenne azóta, amióta ezt használom. Kizárólag az összetétele miatt nem adok öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 24.

Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3