Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Tusfürdők

A virágos, mediterrán hangulatú Beauty Kiss tusfürdő a toszkán vidék üdeségét idézi. Gyengéden tisztítja és selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Bőrsemleges pH-értékű. Bőrbarát és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 300 ml

Yubiri

2019. szeptember 4.

Szeretem ezt a tusfürdőt.
Illat: se nem túl levendulás, se nem túl rózsás, kellemes, és nosztalgikus érzéseket kelt bennem.
Állag: eléggé sűrű, így emiatt gazdaságos is.
Szárító/ápoló hatás: nem vettem észre egyiket sem
Csomagolás: nem túl esztétikus, a kupakja elég gyengén zár, utazáshoz semmiképp sem ajánlom!
Ár: saját márkás termékhez viszonyítva kissé drága.
Összetevők: számomra megfelelő

A gyengén záró kupak miatt csak 4 csillag, de otthonra biztosan újra fogom még vásárolni ezt a tusfürdőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Szeretem ezt a tusfürdőt.
Állag: eléggé sűrű, így emiatt gazdaságos is.
Szárító/ápoló hatás: nem vettem észre egyiket sem
Ár: saját márkás termékhez viszonyítva kissé drága.
Összetevők: számomra megfelelő

Ennie86

2015. november 30.

Elfogyott a habfürdőm és ezt tudtam helyette venni. Alapból nem vártam, hogy nagyon habos lesz de kellemes csalódás volt. :) Habfürdőként is megállja a helyét. Kellemes, friss levendula illatú. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Reb

2015. július 25.

Nagyon puha tőle a bőröm, és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Nagyon puha tőle a bőröm, és finom az illata.

siss

2014. december 18.

Valóban meglepően nagyon kellemes illata van.Egyáltalán nem erős,olyan selymesen könnyű és friss.Ezt a gél állagot nem kedvelem,de úgyis testápolózok utána,viszont az illata többet ér és kárpótol.Nem marad meg bőrön ez sem,de nem is baj.
Engem a gyerekkori Caola levendula illatú habfürdőre emlékeztet,amit úgy szerettünk.Csupa nosztalgia ez az illat,megrohannak az emlékek rendesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

szepjulia

2014. június 12.

Nagyon kellemes meglepetés volt számomra ez a tusfürdő, akcióban csupán 200 Ft volt a 300 ml, ezért úgy gondoltam, nincs mit veszteni vele. Örülök, hogy megvettem, mert kellemes az illata, annak ellenére, hogy levendula van benne, még sem az a tipikus nehéz mély, nagyi illat. A rózsa felélénkíti és egy nagyon harmonikus illat kerekedik ki belőle. Az állaga zselés, de nem túl folyékony, ezért nem is fogy gyorsan. Szerintem újra fogom venni nemsokára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Lila színű.