Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. március 18.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Tusfürdők

Ápoló sampon és tusfürdő egyben. Erőteljes, férfias illat. Bőrsemleges pH-értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

kryszty23

2013. március 21.

Én szeretem a beauty kiss termékeket. A páromnak sincs vele gondja. Illata kellemes nem erős. Nálam ez 5 pontos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

bandita

2013. március 19.

Meglepően olcsó volt, finom illatú, és legalább tudom, hogy az illata nem a bizonytalan "parfum" összetevő alatt, névtelenül bújik meg, hanem fehéren-feketén Benzyl Salicilate adja.
Hirtelen felindulásból vettem, de nem bántam meg. A párom kedveli, érzékeny bőrét nem bántja. Nem csodatermék, de jó anyag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol