Beauty UK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ronavolgyifanni, Módosítva: 2014. június 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

12 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 9 ml

Szundikacica

2014. július 15.

Az elfstone-t birtoklom, gyönyörű a színe, imádom!! :) Könnyen kezelhető, fantasztikusan fed, tartós, kedvenc lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000