Beauty UK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   2990 Ft   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ronavolgyifanni, Módosítva: 2014. június 24.

Kiszerelés:   2990 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a csomag 6 darab 8 ml-es kiszerelésű körömlakkot tartalmaz.

ronavolgyifanni

2014. június 25.

Nagyon szeretem ezt a szettet, a színei is közel állnak hozzám és a minőségre sem lehet panaszkodni. A lakkok gyorsan száradnak, és igen pigmentáltak, akár egy réteg is elég lehet. Az ára is teljesen rendben van, én csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 25.