Beauty Bay

Ár:   €25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   42 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vorosroka, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 10.

Ár:   €25
Kiszerelés:   42 x 1,4 g

42 szivárványszínű szemhéjpúdert tartalmazó paletta tükörrel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisbobitas

2020. július 24.

Ez egy szuper paletta! Gyönyörű, pigmentált, eldolgozható színek vannak benne. Július elején került hozzám és azóta teljes szerelem, mert rengeteg sminket el lehet vele készíteni.
Van benne egy rosegold csillámos szín, nálam az visz mindent, mert eddig sosem volt ilyen szín a gyűjteményemben. Egyébként úgy összességében vannak benne hasonló színek/formulák, mint a morphe hot spot palettában, de én ezt a beauty bay-es palettát jobban kedvelem.
Szerintem ár-érték arányban teljesen szuper, ennyi pénzért tényleg sokat kapsz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Szerintem ár-érték arányban teljesen szuper, ennyi pénzért tényleg sokat kapsz.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Új kedvenc! Olyan régóta kerestem már színes palettát. Ezzel őszintén szólva nem is foglalkoztam, megszoktam hogy az ilyen sajátmárkás dolgok általában gagyik. Már azt terveztem hogy felvásárolom a Colourpop színes kilences palettáit, mert nem találtam meg azt amiben megvan minden. Aztán már annyira vágytam egy ilyen extrább színes palettára, hogy felmentem Beauty Bayre, hogy akkor én mostmár megrendelem a Jeffree Star Jawbreaker palettát, és nem volt raktáron. Aztán valahogy megláttam ezt. Elolvastam a véleményeket is. És hát lenyűgözött, nagy reményeket fűztem hozzá, de kicsit hihetetlen is volt hogy egy ekkora paletta kb 8000 forintért jó lehet. És csúcsminőség... Minden szín. Fantasztikus. Vannak drága palettáim is, van viszonyítási alapom. De el vagyok ájulva, komolyan :D ez egy fantasztikus paletta. A színösszeállítás egyszerűen tökéletes, gyönyörű paletta. A minősége felér a high end termékekkel, nem csak pigmentáltságban, de tartósságban is. Hatalmas tükör. Nem tudok benne hibát találni. Jó, talán picit porol, de egyáltalán nem vészes. Ilyen árban nincs még egy ilyen jó paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

vorosroka

2019. október 18.

Amióta megvettem ezt a palettát, nem is nézelődök más szemhéjpúderek után. Óriási kiszerelés, nagyon sokáig kitart. A matt színek nagyon pigmentáltak, élénkek. A csillámos púdereknek nagyon szép fénye van. Ár-érték arányban is mindenképp megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.