bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe gyöngyházfénnyel vonja be az ajkakat.

Asztraia

2019. november 12.

Régen nagyon-nagyon, de nagyon sokat elhasználtam ebből, szerettem az illatát, az állagát és hogy szép gyöngyházfényt kölcsönöz az ajkaknak meg a cuki enyhe rózsaszín színét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

KittyLady

2018. augusztus 6.

Tetszik az illata és a szine is, jól hidratál.Táskába bedobós ajakápolónak tökéletes, de csodát ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

gyongyim1

2018. február 19.

Szeretem, szép a fénye, hidratál valamennyit, ize rossz. de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Szeretem, szép a fénye, hidratál valamennyit, ize rossz. de nem rossz termék.

BrigB

2017. december 27.

Szeretem ezt az ajakápolót, tetszik a gyöngyház színe, és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Szeretem ezt az ajakápolót, tetszik a gyöngyház színe, és jól hidratál.

kovatsdora

2017. december 25.

Enyhe csillogás, felkenés után jól néz ki, pont azt hozza, amire számítottam. Talán kicsit kevésbé hidratál, mint a színtelen ajakápolók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.

Aprilla

2017. augusztus 27.

Pozitívuma: tökéletesen elvégzi a feladatát. Negatívuma: pár összetevője nem természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

mautika

2017. január 28.

A legrosszabb ajakápoló amit valaha is használtam... :D a színe eszméletlen gagyi, fehéres csillámos valami. Hidratálni nem hidratál... Egy két használat után repült a kukába, pedig nem szívesen dobok ki ilyesmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Mosolyorszag

2016. november 26.

Nem egy csúcstermék...erős alsó kategóriás inkább...Tény és való,hogy ad egy kis színt ami nem rossz,de hidratálásban igen light-osnak mondanám. Messze jobbakat lehet találni ebben az árkategóriában. El se használtam és nem is nyúlnék érte többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

eszterlaura

2016. november 17.

Először egy barátnőm mutatta, miután megkérdeztem, hogy mi ez jó kis rúzs amit használ. Neki nagyon jól áll ennek az ajakápolónak a színe, így én is elcsábultam. Őszinte leszek, nem bántam meg! Féltem egy kicsit a színétől, hogy vajon hogy fog állni, de meglepően jól áll, olyasmi mint egy halvány rúzs, nincs műszíne (ez úgy látszik sok mindentől függ, van aki túl műnek találja magán ezt a színt). Hidratálás terén is egész jól teljesít, de a nagy hidegek még csak most jönnek. Annak ellenére, hogy egészen bejött, nem hiszem hogy újravevős, mert eléggé rászoktam az utóbbi időben a natúrkozmetikumokra, és ezen érzem, hogy nagyon nem az, de egy kitérőnek teljesen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Kozmakrisztina

2016. június 9.

Kezdem megszeretni mióta melegek vannak. Ha hűvősebb helyen tárolom, akkor szinte lehetetlen kenni. A túl melegben pedig nagyon krémes. Viszont nekem megszüntette a szám cserepesedését és a színét is szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag