bebe Young Care

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe gyöngyházfénnyel vonja be az ajkakat.

Mercury91

2021. február 16.

Szeretem ezt is a kéket is. A célra tökéletesen megfelel, és nem nagyon kell újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

lhercegno

2021. február 8.

Nekem ez sokkal jobban bevált mint a Labello. Hidratálás közben nagyon szép fényt ad az ajkaknak, ezért nálam a mindennapi smink része :) kényelmes, nem túl nehéz amikor viselem, illetve az íze tipikus ajakápoló-íz, ami engem nem zavar különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

juccpucc

2021. január 29.

Én nagyon szeretem. Ajak primert teszek alá így egész sokáig tart. Nem gyűlik össze a számon és nem is szárít. Textúra és illat is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Nairam

2020. szeptember 14.

Imádom a színét, hétköznapokra állandó társam,az illata is finom, de az íze nekem kellemetlenül édeskés valami.... Akaratlanul is érzem a számban ezt az ízt,miután használtam,és hiába imádom a színét ,ha az íze taszító,olyan műanyag édes, valami.Használom,mert szép, de klassz lenne,ha nem lenne íze! Nagyon cserepes ajkakra nem ajánlom,mert inkább szép mint hatékony!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Kazylo

2020. augusztus 4.

Rengeteget elhasználtam már belőle, imádom. Ha nagyon száraz a szám, akkor a kék bebét használom, de ha csak szimpla hidratáló kell szép színnel, akkor ezt veszem elő, elég gyakran.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Asztraia

2019. november 12.

Régen nagyon-nagyon, de nagyon sokat elhasználtam ebből, szerettem az illatát, az állagát és hogy szép gyöngyházfényt kölcsönöz az ajkaknak meg a cuki enyhe rózsaszín színét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

KittyLady

2018. augusztus 6.

Tetszik az illata és a szine is, jól hidratál.Táskába bedobós ajakápolónak tökéletes, de csodát ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

gyongyim1

2018. február 19.

Szeretem, szép a fénye, hidratál valamennyit, ize rossz. de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Szeretem, szép a fénye, hidratál valamennyit, ize rossz. de nem rossz termék.

BrigB

2017. december 27.

Szeretem ezt az ajakápolót, tetszik a gyöngyház színe, és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Szeretem ezt az ajakápolót, tetszik a gyöngyház színe, és jól hidratál.

kovatsdora

2017. december 25.

Enyhe csillogás, felkenés után jól néz ki, pont azt hozza, amire számítottam. Talán kicsit kevésbé hidratál, mint a színtelen ajakápolók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag