bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. március 1.

Kategória:   Ajakápolók

Mindennai ajakápoló egy lehelletnyi színnel. Érezhetően puha ápolást és enyhe színt biztosít anélkül, hogy sminkhatást váltana ki. Az ajkak természetes színével harmonizáló pigmentek már a felvitelkor szétoszlanak és az ajkak számára természetesen szép színt biztosítanak.

2 változatban kapható: nude, pink

Kiszerelés: 4,9 g

makeup0515

2013. június 29.

Nagyon kedvelem a nude árnyalatot.Igazából,túlzottan nem szokott kiszáradni a szám,szóval nekem a hidratáló-képessége megfelelő.Viszont ami 4 csillag benne,h az egyetlen termék amit hosszútávon elbírok viselni a számon.Nem szeretem sem a rúzst,sem a szájfényt,és sem a feltűnő színeket.Sokan vannak ezzel így,és már jó pár barátnőm vásárolt ilyet azért,mert megtetszett nekik a szám árnyalata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

vivuss87

2013. április 26.

Nekem a pink árnyalat van és az szép rózsásra festi a számat. Nem gyakran nyúlok hozzá, tipikus Bebe ajakápoló, de azért nem rossz:) a táskámban van valahol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

noriika7

2013. február 11.

Nekem a nude árnyalat van meg. Első próbálásra nagyon tetszett, gondoltam végre egy normális nude színű hidratáló ajakápoló. Aztán később sajnos furán rácserepesedett az ajkamra. Hidratálni nem nagyon tud, érzésre is furcsa, ragadós. Nem volt jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

andi91

2012. november 17.

Nem is tudtam, hogy ebből van több árnyalat is... De most már tudom, hogy nekem a pink árnyalat van meg. Nagyon nem jött be, semmiképp se mondanám azt, hogy "egy lehelletnyi színnel", mivel rettentően rikít a pink szín a számon... Nem túl természetes látvány... De amúgy az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

sugar bunnie

2012. október 14.

nekem a nude árnyalata van meg, de nem szeretem, mert ápolás helyett kiszárította a számat, és a színe is egyenetlen. nehéz felvinni, olyan zsírkréta feeling :( ezzel a termékcsaláddal nem igazán vagyok megelégedve, a goodbye make up is csalódást okozott :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

bflorastar

2012. október 14.

én tegnap szereztem be egy ilyet a müllerben, eredetileg énis sima bebét akartam csak nem volt csak ez. mivel szeretem a nude szinű ajakápolókat nem haboztam sokáig megvettem. az itt leírtakkal ellentétben az én szának szép nude színt ad és nem áll össze csomókba a festék. a hidratáló képességével nem vagyok maximálisan megelégedve, de összességében jó kis ajakír :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Tytto

2012. június 12.

hát az én számon nincs túl természetes nude színe, inkább olyan, mint egy gagyi világos rózsaszín rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Etti

2012. május 6.

Nekem a nude van meg, és nagyon szeretem. Nem a földkerekség legjobb ajakápolója, de amit ígér azt tartja, szép nude tőle a szám és nagyon kellemes jó érzés amikor rajtam van, és szerintem ez sokat számít. Nem rágcsálom-nyaldosom a számat mint egyébként folyamatosan:) Nem adok 5öst, mert a legjobbak nálam az ötösök, de 4 simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

agi.greendaygirl

2012. április 15.

a sima bebe ajakápolót szerettem volna, de már csak ez volt a müllerben, 2 db pink színben.. úgyhogy megvettem, végülis kíváncsi is voltam rá kicsit. Amikor kibontottam itthon nagyon megijedtem, mert nagyon sötét színe volt magának a cuccnak. felkenve ( rajtam legalábbis) rendkívül természetellenes a színe, ahhoz képest, hogy goodbye lipstick a neve, kb olyan mintha egy gyengébb fedésű rúzs lenne rajtam... ennyit arról h nincs smink hatás :D az illata olyan mint a márka önbarnítós testápolójának, (amiről az jut eszembe, hogy este bekenem vele magam és reggelre nagyon büdös lesz, mint általában a barnítós testápolók) szóval nem tetszik. Színezett ajakápolóhoz képest egész jól hidratál, ez az ami megmentette a haragomtól. emiatt 3 csillagot kap. ja és egyenetlenül jön a színe, nem könnyű eloszlatni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

pityepotya

2012. április 2.

az illata nagyon finom, de nem annyira hatásos, és a színe /nekem a nude árnyalat van meg/ nagyon nem szép a számon, szóval nekem nem jött be :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.